Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Konto steam All cs'y


JEBee

Rekomendowane odpowiedzi

Przedmiot:  Konto steam. Gry jak na SS'ach CS:GO VAC

Opis: Mam na sell konto steam, po kupnie wywalam wszystkie tokeny i steam guard na e-mail. Daje konto i hasło i zmieniasz sobie all. Vac na cs:go (dzisiejsza robota kuzynka). Wartość gier to 92,93 Euro czyli na dzień dzisiejszy 392,41 zł oczywiście rynek i all odblokowane

Dowody:

 

 

Cena; Za konto chcę jedynie 50 psc. Nie wystawiam na allegro. Konto daję po otrzymaniu gotówki. Można zrobić wymianę za pośrednictwem administratora jakiegoś (dajesz kase adminowi, ja wysyłam konto, admin mi kasę)

Forma płatności: ONLY PSC

Kontakt:  PW, GG:58798738

link do konta: http://steamcommunity.com/id/jagielpl002/

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jony weź pod uwagę to że na allegro paczkę all CS kupisz za 30zl tu jest jeszcze grid 2 który kupiłem na przecenie a CS go nie licze. A sprzedaje bo muszę nowe konto mieć. Jak nie ufasz to możemy poprosić jakiegoś administratora o wymianę 

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zaprezentować jeszcze historię tych gierek? ;) 

Klikasz na tą zamazaną nazwę użytkownika, potem wchodzisz w szczegóły konta i klikasz Wyświetl licencje i aktywacje kluczy produktów

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to też mam konto z VAC'iem na CS:GO na sell.
CS 1.6 , coundition zero , PAYDAY2 i ogólnie 256 gier na koncie! https://steamdb.info/calculator/76561198150134501/?cc=us

Ale nie wiem czy Ci ktoś to kupi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.