Skocz do zawartości

skarga.


lektura

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  lektura

Nick osoby na którą składasz skargę:  LuQ

Powód skargi: 1. Naciąga na kase. 2. Grozi

Dowody:  

Spoiler

590b2cc6868c3_Zrzutekranu(113).thumb.png.2e68e2302f5f66bc7dc47c780ae6a474.png

Grozb nie mam bo rozładowął mi sie komputer, a wiadomosci na steam nie da sie chyba cofnąć. I Drugiego naciągania na kase tez nie mam taki sam powód jak wcześniej. Powiedział zebym mu dał 30 psc na serwer, a jak nie dam, to mam bana na serwerze. (mam bana bo mu nie dałem.) Potem wkręciłęm go ze naciągaja mnie na kase i juz sie stawiał LuQ. Ciągle wyłudza kase i oszukuje. Kłamie, wygaduje bzdury na mój temat itp. Prosiłbym o wyciągnięcie z tego konsekwencji.

Świadkowie: Nie ma, ale jest mocny dowód.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wedlug ciebie naciaganie?? napisalem tylko jak bys zalatwil :) po 2 ty juz se tak nie zmyslaj bo napisales mi na steam ze  naciagaja cie na kase pitek i kopojno :) a pozniej jak sie pitka zapytalem to powiedzial ze nic o tym nie wie, pozniej pitek mi napisal ze kopojno naciaga go na kase, sam pitek mi mowil ze chcesz mu reklame kupic ale on sie nie zgodzil wiec nie placz dzieciaku  bo i tak masz bana, masz to niby 18lat ale jestes nie dojrzały w chu*, tak jak ty pitek nie chcialem ci pomoc z serwerem to wolales mnie wyzywac, po tym jak mi napisales ze mi dasz 30psc za pomoc tez ci odmowilem i zaczales mnie wyzywac.. a ty lektura masz juz bana :) robcie sobie co chcecie :) i wygaduje o tobie bzdury?? wez czlowieku kurwa nie zmyslaj se takich rzeczy bo za przeproszeniem mnie wkurwiasz :) oszukuje? kłame? haha tak samo jak ty pitek, powiedzilem ci ze nie zrobie serwera to odrazu skarga nie?? plakales jak ci nie chcialem serwa zrobic i za to potwierdzasz ??

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mocny dowód? W aplikacji mobilnej Steam możesz cofnąć wiadomości także je tutaj wstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LuQ napisał:

to jest wedlug ciebie naciaganie?? napisalem tylko jak bys zalatwil :) po 2 ty juz se tak nie zmyslaj bo napisales mi na steam ze  naciagaja cie na kase pitek i kopojno :) a pozniej jak sie pitka zapytalem to powiedzial ze nic o tym nie wie, pozniej pitek mi napisal ze kopojno naciaga go na kase, sam pitek mi mowil ze chcesz mu reklame kupic ale on sie nie zgodzil wiec nie placz dzieciaku  bo i tak masz bana, masz to niby 18lat ale jestes nie dojrzały w chu*, tak jak ty pitek nie chcialem ci pomoc z serwerem to wolales mnie wyzywac, po tym jak mi napisales ze mi dasz 30psc za pomoc tez ci odmowilem i zaczales mnie wyzywac.. a ty lektura masz juz bana :) robcie sobie co chcecie :) i wygaduje o tobie bzdury?? wez czlowieku kurwa nie zmyslaj se takich rzeczy bo za przeproszeniem mnie wkurwiasz :) oszukuje? kłame? haha tak samo jak ty pitek, powiedzilem ci ze nie zrobie serwera to odrazu skarga nie?? plakales jak ci nie chcialem serwa zrobic i za to potwierdzasz ??

Płaczesz juz w poduszkę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lektura napisał:

Luq naciagasz klamiesz i oszukujesz taka jest prawda.

i moze tak jak ty klame i zmyslam? ty za kazdym razem do mnie piszesz na steam z placzem ze cie wyzywaja na serwie i wszyscy cos do cb mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
1 minutę temu, lektura napisał:

Luq naciagasz klamiesz i oszukujesz taka jest prawda.

Wejdź na telefonie na steam i zrób screeny rozmów bo tam się zapisuje archiwum. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie musi robić, napisalem mu zeby zalatwil 30psc na serwa a jak nie to bana dostanie, przyznam sie bo juz spam sie robi, ale i tak mialem ci juz wczoraj dac bana za zmyslanie i klamanie mnie. wiec poniose kare, i mozecie mnie wyrzucic z sieci :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LuQ to niezły z ciebie opiekun. Dam Ci 50 zł tylko nie banuj, ok? Według mnie powinieneś wylecieć z sieci za takie coś. Takie coś jest niewybaczalne i wyrabia ogólne zdanie o sieci, a nie tylko o Tobie.

 

 

#EDIT, można usunąć mój post. Przepraszam za spam XDD

  • Lubię to! 1

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dość dziwne zachowanie.

@LuQ Takim czynami wystawiasz świadectwo całemu forum, o głupie złamane grosze. Taka sytuacja nie może się więcej powtórzyć, a jak się powtórzy to wtedy będę zmuszona Ciebie usunąć z forum. Reklamę kupują Opiekunowie i mogą liczyć na pomoc innych ale bez wyłudzania pieniędzy.

Dodatkowo @lektura każdy ma swój rozum i jak nie chcesz, nie dawaj kasy, nie daj się naciągać. 

Co do ub na serwerze dogaduj się sam z @LuQ bo ja nie wiem kto co gadał i jak to wszystko wyglądało, jeżeli ub nie dostaniesz to tylko wyjdzie to na niekorzyść serwera bo stracą gracza, ale ich wybór.

Dodatkowo przytoczę, że Właściciele forum nie ponoszą odpowiedzialności za szkody - czyli również za wyłudzanie bo to nie od nas zależy i takie sytuacje proszę rozwiązywać w swoim gronie. 

Ostatnia szansa dla Opiekuna BB. Oby takich sytuacji już nie było. 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.