Skocz do zawartości

Recenzja&Opinia #14 Physics Drop


DestruktoR

Rekomendowane odpowiedzi

  Dziś recenzuje grę Physics Drop. Gra jest dołączona do gier o kategorii “łamigłówki”, gdyż trzeba pomyśleć co lvl. Do 50 poziomu można powiedzieć, że jest easy ale już po 50 jest hard,gdyż pojawiają się teleporty i inne innowacje. Gra jest średnio popularna, bo sciągneło ją tylko 5 milionów ludzi. Gra ma wersje 1.4. Gra jest nowa, wiec oznacza to, że są aktualizacje (ostania była 8 marca 2017 roku, więc nie tak dawno). Physics Drop oferuje IDC Game. Gra oferuje nam odblokowanie poziomów za 4,19 zł.

  W grze chodzi o to, żeby kółko przeprowadzić do U poprzez rysowanie lini i wielkokątów. W grze jest 60 poziomów ale myślę, że za niedługo będzie aktualizacja i będzie ponad 100 poziomów. Gra jest ułożona jakby na szkolnej kartce. Gra jest na kratce papieru z zeszytu w linie (prawdopodobnie z zeszytu do polskiego). Gra jest jakby narysowana przez jakiegoś ucznia. W grze znajduje się czerwona kulka, czarne ściany, a linie zawsze będą niebieskie, w późniejszych poziomach są teleporty i naciski, które otwierają przejścia. W tej grze, żeby lepiej się grało to autor dodał muzykę, która można rzec, że muzyka w grze jest do tego, aby uspokoić gracza.
   Gra jest bardzo fajna, sympatyczna i bardzo fajnie się gra. Przy tej grze można sobie odpocząć, zrelaksować po ciężkim dniu. Gra jest łatwa do opanowania i nie jest skomplikowana.

Moja ocena do tej gry to takie mocne 8/10.

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jezu chłopie, piszesz mi na PW że chcesz być redaktorem przy czym piszesz te swoje recenzje, powiem ci, że redaktor musi umieć pisać. W tej pracy słowo "gra" występuje 17 razy (ja się tylu doliczyłem). Redaktor nie może robić takich powtórzeń  

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_1.png

Nie wspomnę też o powtórzeniach, o których pisze powyżej kolega.

Tak średnio z tą recenzją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra gitara! Ale nie zagram, za gupi jestem na gierki logiczne :D

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ewka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.