Skocz do zawartości

#24 Wywiad z Izuniaa


JEBee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś przedstawię wam wywiad z @Izuniaa.

Zapraszam.

 

 

@JEBee: Witaj, Izunia chciałabyś poświęcić mi chwilkę i udzielić wywiadu?

@Izuniaa: Jak najbardziej!

@JEBee: To fajnie, standardowe pytanie czy zgadzasz się na publikację tego materiału na naszym forum cs-maliver?

@Izuniaa: Owszem!

@JEBee: A więc powiedz proszę, jak masz na imię, ile masz lat oraz gdzie mieszkasz?

@Izuniaa: Agata mam rocznikowo 15 lat i mieszkam w Polsce haha w Radomiu.

@JEBee: Hymm, może powiedziałbyś nam trochę więcej o swojej miejscowości, w której mieszkasz? Gdzie najbardziej lubisz przebywać? Co warto w niej zobaczyć lub zwiedzić?

@Izuniaa: O Radomiu można dużo mówić ale krótko to tak na pewno można rozwinąć umiejętności sportowe ! Warto tu zwiedzić muzea i na pewno atrakcją jest Tak zwana "GS" galeria słoneczna.

@JEBee: Rozumiem. Powiedz więc co robisz na co dzień i czym się zajmujesz?

@Izuniaa: Przede wszystkim dużo trenuję i ogólnie zajmuję się sportem haha :)

@JEBee: Heh sport samo zdrowie. To powiedz nam jakimi sportem się zajmujesz?

@Izuniaa: Od młodości piłką nożną i przewinęło się w tym czasie mnóstwo innych sportów.

@JEBee: Super. A masz jakieś szczególne osiągnięcia?

@Izuniaa: Bardzo dużo :) 

@JEBee: To wymień nam jedno z którego jesteś najbardziej dumna, kosztowało cię wiele wysiłku i pracy.

@Izuniaa: Hmm trudno mi wybrać to jedno jedyne bo do każdego przygotowywałam się w 100% swoich możliwości ale sądzę że dostanie się do kadry Mazowsza.

@JEBee: Wow widzę, że szykuje nam się tutaj zawodowa piłkarka :). Masz już swoją drugą połówkę?

@Izuniaa: Obecnie nie mam :).

@JEBee: Chłopcy Izka wolna pisać do niej na PW xd Słuchasz muzyki?

@Izuniaa: Owszem.

@JEBee: To podaj nam tu może swojego ulubionego wykonawcę i najlepszą piosenkę.

@Izuniaa: Nie mam ulubionego ale lubię słuchać Alvaro :)

@JEBee: Dobra to teraz z innej beczki. Spotkałaś się może kiedyś ze stwierdzeniem, że dziewczyny nie grają w gry strzelanki, a są one tylko dla chłopców?

@Izuniaa: Tak.

@JEBee: Co sądzisz na ten temat?

@Izuniaa: Może w 50% to prawda, ponieważ dziewczyny w tym wieku latają za chłopakami malują się i innej tego typu rzeczy a jak mam wolny czas to lubię się odprężyć w taki sposób.

@JEBee: Skoro już jesteśmy przy grach, jaka jest twoja ulubiona?

@Izuniaa: Zdecydowanie cs.

@JEBee: Przechodzimy do części w której będziesz musiała wykazać się szczerością i odwagą, jesteś gotowa?

@Izuniaa: Tak.

@JEBee: Wiec, jak znalazłaś się na naszym forum? Co pokusiło cię do rejestracji?

@Izuniaa: Hmm zachęcił mnie @MisterMalpaPL.

@JEBee: MisterMałpa dziękujemy za tak fajna osóbkę. Jak myślisz z którym z użytkowników masz najlepszy kontakt? Kogo najbardziej lubisz?

@Izuniaa: Trudne pytanie bo wszystkich lubię.

@JEBee: A jest może ktoś kogo chciałabyś poznać osobiście?

@Izuniaa: Poznać osobiście to może i bym chciała dużo osób lecz jesteśmy porozrzucani po całej Polsce.

@JEBee: Teraz dwa najtrudniejsze pytania. Czy jest coś co nie podoba ci się wnaszej sieci? bądź jest ktoś kto zaszedł ci za skórę?

@Izuniaa: Jak dla mnie nic ująć nic dodać. Nie ma.

@JEBee: Jak zaczęła się twoja przygoda z forami? Kiedy trafiłaś na pierwsze forum cs i w jakich okolicznościach?

@Izuniaa: Hm zobaczyła że brat gra w cs'a i poszukałam czegoś dla siebie trafiłam na jb tak mi zostało szukając serwerów wpadałam na fora.

@JEBee: Fajnie widzieć. Zmieńmy znów temat, jest coś czego się boisz?

@Izuniaa: Zdecydowanie pająków haha.

@JEBee: Nic dziwnego, tak jak większość dziewczyn. Jak wyobrażasz sobie siebie za powiedzmy 10 lat? Kim będziesz? Co będziesz robić?

@Izuniaa: Chcę do wojska :)

@JEBee: Kurcze to tak jak ja :) To już koniec naszego wywiadu. Chciałabyś kogoś pozdrowić?

@Izuniaa: Całą serwerownię!

@JEBee: Hah dziękujemy. Ja również pozdrawiam wszystkich użytkowników oraz administrację cs-maliver.

 

Dziękuję za uwagę!

 

 

 

Parę słów ode mnie, mam nadzieję, że się spodoba. Przyznam się bez bicia, że jest to mój pierwszy wywiad.

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 4

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Mogłoby byc inne ułożenie wywiadu i znacznie dluższe wypowiedzi. Ale + za poświęcony czas i staranie.

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mierne to jest. Dużo błędów, mało zachęcające. Formułowanie pytań zdecydowanie nietrafione. Odpowiedzi bardzo krótkie przez co czytało się źle. Poczytaj inne wywiady, poćwicz. Zmusiłem się, żeby przeczytać do końca. Poprawiaj błędy i dbaj o interpunkcje.

 

 

Masz + za chęci.

 

 

@EDIT

Te krótkie odpowiedzi ssprawiły, że czułem się jakbym czytał wywiad z Piotrkiem Żyłą :D

 

@EDIT2

Przecież te błędy widać na 1 rzut oka. Przeczytaj to jeszcze raz i popraw interpunkcje.

  • Lubię to! 1

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tivi napisał:

Szczerze? Mierne to jest. Dużo błędów, mało zachęcające. Formułowanie pytań zdecydowanie nietrafione. Odpowiedzi bardzo krótkie przez co czytało się źle. Poczytaj inne wywiady, poćwicz. Zmusiłem się, żeby przeczytać do końca. Poprawiaj błędy i dbaj o interpunkcje.

 

 

Masz + za chęci.

 

 

@EDIT

Te krótkie odpowiedzi ssprawiły, że czułem się jakbym czytał wywiad z Piotrkiem Żyłą :D

 

Gdzie widzisz te błędy? Proszę mi tu je wypisać!

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Miło mi się czytało, chociaż musiałam głowę skręcać bo po skosie xd ! Fajny wywiadzik :D

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej kulejesz z interpunkcją. Zdarza Ci się, że nie stawiasz wielkich liter na początku nowego zdania oraz w nazwach własnych, bądź skrótowcach. Dodatkowo te zdania nie są ze sobą jakoś powiązane. Zadajesz pytanie, bohater wywiadu odpowiada, a Ty od razu przechodzisz do nowego pytania, które nie ma żadnego związku z poprzednim. Wywiad krótki, zniechęcający do czytania, co automatycznie powoduje, że chce się przewinąć dalej. 

Tak jak tivi wyżej wspomniał, przeczytaj inne wywiady, np. Agaty i wyciągnij wnioski. 

PS. Nie zniechęcaj się. :)

 

Edit: Na początku wywiadu przedstaw bohatera. 

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wywiad wydaje się tak krótki a w rzeczywistości ma ponad 20 pytań. Jestem w szoku, bo na pierwszy rzut oka, wydaje się, że jest ich góra 10.

Szczerze nie umniejszając nikomu, wziąłeś strasznie słabą osobę jak na wywiad, wypowiedzi są strasznie minimalistyczne. Osoba co dopiero się zarejestrowała w środę i w zasadzie nic nie wie na temat sieci, czy też bardziej na temat ludzi po 4/5 dniach przebywania z nami.

Pytania chaotyczne, niektóre praktycznie w ogóle do siebie nie nawiązują. Przechodzisz do pytań o sieć, potem wchodzą pająki. xd

Zapominasz o wstawieniu znaków interpunkcyjnych, a nawet najprostszych kropek na końcu zdań.

Wywiad wydaje się, że był robiony w max 20 minut. A dobry wywiad robi się około godziny, a czasem nawet więcej aby dobrze ułożyć pytania, nawiązywać do wypowiedzi oraz zachęcać odpowiadającego do jakiś dłuższych odpowiedzi, a nie w 1 słowie...

Dodatkowo jak wspomniał ktoś wyżej, można dodać jakiś początek do wywiadu, coś nowego wprowadzić itd.

 

Plusa zostawiam na zachętę, mam nadzieje, że będziesz dalej pracować, aby kolejne prace wyglądały lepiej! :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany... no wywiad straszny szczerze mówiąc! Izunia również tu się nie postarała, zdecydowanie za krótkie odpowiedzi, widać gołym okiem, że została zmuszona do wywiadu, hah!

No i dziwi mnie, że wybrałeś Izunie do wywiadu, jak ona ledwo u nas siedzi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również sądzę, że wywiad mega słaby. Praktycznie wszystko, co doceniam w wywiadach zostało tutaj spaprane. Ci wyżej już powiedzieli, że nie nawiązujesz do odpowiedzi, interpunkcja i język leży i kwiczy, słaba osoba do wywiadu (ale czego się spodziewać po 14-latce, która dopiero co dołączyła do sieci), bardzo króciutki (niektóre moje posty były jak to), brak kreatywności, bo pytania dawałeś standardowe. Akurat moim zdaniem prolog ani własny komentarz nie jest w ogóle potrzebny, ewentualnie jakieś zdanie na wprowadzenie typu "Witam serdecznie! Moim dzisiejszym gościem jest człowiek, który odkąd zjadł pierwszego kebaba to znalazł nowy sens życia. Powitajcie @piekna!". Również jeśli chodzi o estetykę to zamiast oznaczać Ciebie i udzielającej wywiadu, mogłeś zrobić coś w stylu kolorków np. zielony - jebee, niebieski Iza albo nominałów. Tak jak napisał tivi - popatrz na inne wywiady i próbuj dalej. Niestety plusika nie dam, bo to raczej mierna zachęta, jak ktoś daje plusa "z łaski", ale mam nadzieję, że następnym wywiadem pokażesz, iż masz choć odrobinę talentu do takich rzeczy. Powodzonka!

 

See you soon!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad slaby lecz jak na początki to rozumiem. Pracuj, pracuj a będzie lepiej;)

@Malinaa Ty mnie 8h trzymałas jak pisaliśmy wywiad xd

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.