Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Redaktor Borówka v2


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

1. Sporo wolnego czasu, Za jakiś tydzień będzie sporo

2. Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność, Raczej tak

3. Biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego, Zdarzają się błędziki, ale zazwyczaj jest wszystko na swoim miejscu.

4. Minimum 15 - 16 lat, Stary dziad dwadzieścia lat :D

5. Brak warnów, Chyba nie ma

6. Minimum 50 postów, Jest

7. Minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci, Jest

 

Imię:  Damian

Wiek:  20

Staż na forum:  28 Marzec 2016

Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy  o dłuższą wypowiedź):  Postanowiłem spróbować swoich sił ponownie na tym stanowisk z tego względu, iż teraz będę mial wiecej wolny czasu i chęci na to. Nastepną rzeczą, która była zarówno jedną z przyczyn napisania podania jest fakt, iż postanowiłem wrócic na stare śmieci.  

Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka  szkolna, blog itp.): Tak, robiłem już niektóre rzeczy.

Próbny wywiad / news: http://cs-maliver.pl/temat/6445-próbny-wywiad-1-ferdek-kiepski/#comment-39588

 

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa rzecz, która w moim mniemaniu Cię wyklucza w tym momencie, to zerowa aktywność w dziale redakcji od momentu, gdy postanowiłeś wrócić. Wykaż się tam, napisz artykuł, wywiad, recenzję, cokolwiek. Bo na razie to wygląda na podanie dla samego podania, a nie chęć sprawowania tej funkcji. Sorry memory, taki mamy klimat. To co wrzucałeś wcześniej, nie jest argumentem za. Liczy się, to co teraz możesz robić i ewentualnie robisz, a nie kiedyś tam...

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie.

 

Dopiero wróciłeś, brak jakiejkolwiek aktywności z Twojej strony i od razu podanie.

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ja jestem na TAK, taka sama sytuacja jest teraz bannym.. nic nie robił a pisze podanie i wszyscy są na tak. Co się stanie jeśli damy szanse borówce? Kiedyś był redaktorem i jakoś się udawało wszystko chyba? Jest takie przysłowie Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu! Dajmy szanse!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy patrzycie przez pryzmat tego, że nie napisał jeszcze nic aktualnego, a złożył podanie. De facto Agata przyjęła mnie na stanowisko ponownie (po przerwie, kiedy to nie udzielałem się), mimo że pisałem do niej PW, gdzie nikt nie widział podania, a także nie pisałem specjalnie pracy. Również JEBee napisał jedną pracę (pomijając kartkę z kalendarza) i od razu napisał podanie. Możliwości Borówki zna duża część, bo z nim przebywała na forum. Dowodem na to są jego prace w dziale redakcji. Zatem myślę, że warto mu dać szansę, szczególnie gdy jest jeden redaktor. Oczywiście przemawiam za tym, aby niezwłocznie Damian napisał aktualną pracę. ;)

  • Lubię to! 1

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest tak stary jak Wy panowie i nie każdy był w tych zamierzchłych czasach, kiedy pisaliście. Żeby chociaż wykazał się jedną, nawet średnią pracą to chociaż miałabym co ocenić. Tymczasem jestem na nie, bo nie widzę aktywności na forum ani w dziale redakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd wróciłeś ( 2 kwietnia ) wypowiedziałeś się tylko w trzech tematach + tematy z głosowaniem... no teraz czwarty temat - Twoje podanie.

Jednakże w dziale redakcji nie widzę żadnej aktywności. 

 

Wcześniejsza aktywność:

- Jeden wywiad

- Dwie gazetki

- I temacik prowadzony "Real Life"

 

Niezbyt można ocenić Twoje chęci, skoro wcześniej było miernie, a teraz nie ma ich wcale! 

Hmm... może jakbym widziała, że coś działasz w redakcji - cokolwiek, to pewnie dała bym tak'a, bo redaktorów nam trzeba! No ale skoro niczym się nie wykazałeś po powrocie ( bo przecież nowi użytkownicy będą oceniać co się dzieje TERAZ, nie kiedyś - nie będą specjalnie szukać starodawnych tematów, by móc ocenić Twoje umiejętności. To Ty powinieneś pokazać się z jak najlepszej strony ) to jestem na nie. Powodzenia i zachęcam do działania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak ;)Jak widzę te niedawno wróciłeś to sie odechciewa...

Wiek

Był juz redaktorem

Wywiad próbny zrobił, niebawem będzie 

Da sobie radę 

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wiedziałam, że wrócisz do Nas tak czy siak, pomimo niemiłego rozstania jakoś rok temu. Mam nadzieje, że następnym razem nie będzie takich akcji i ze mną porozmawiasz.

Podanie przyjmuje, jeżeli zawalisz pójdzie na mnie, że za szybko dałam Ci szansę, a jak ożywisz redakcję to super. ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.