Skocz do zawartości

Skarga na yeeee boiiii


TaK to Ja

Rekomendowane odpowiedzi

TaK to Ja 

admin yeeee boiiiii

wrzucilem ss na forum które zostały zrobione podczas gry a on mi pisze ze zmieniłem jakieś czasy bo są ss zrobione co minutę a nie co sekundę , co ja moge za to ???!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz skargę na niego bo Ci napisał prawdę? Screeny są robione co sekundę, dla przykładu 00:00:00, 00:00:01, 00:00:02, twoje zaś są 00:01:00, 00:03:02... czyli coś przy nich zrobiłeś i mają inny czas modyfikacji. Problem leży po twojej stronie i jeżeli nie masz tych screenów normalnych, z normalnymi czasami to ban zostaje. Myślę, że temat do zamknięcia bo nie ma czego tutaj więcej tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz się, dlaczego nie dostałeś UB, tak?

https://zapodaj.net/images/a27c2b027cf08.bmp

To jest ostatni screen z tej paczki, którą wrzuciłeś. Pomijając niepasujący czas modyfikacji, to, co zaznaczyłem, jest jeszcze ciekawsze ;)

Więcej chyba tłumaczyć nie trzeba...

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PluszaQ napisał:

Pytasz się, dlaczego nie dostałeś UB, tak?

https://zapodaj.net/images/a27c2b027cf08.bmp

To jest ostatni screen z tej paczki, którą wrzuciłeś. Pomijając niepasujący czas modyfikacji, to, co zaznaczyłem, jest jeszcze ciekawsze ;)

Więcej chyba tłumaczyć nie trzeba...

tak mapa po prostu wygląda, może tak widać, ale idź sobie w tamto miejsce i zobaczysz, że masz tak samo :P

 

Żaden moderator nie postanowił tego zamknąć/odrzucić... to ja to zrobię i zamykam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.