Skocz do zawartości

Rekrutacja Blacklisted 1/2016


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Wymagania oraz wzór podania o przyjęcie do grona członków BlackListed

 
Wzór podania:

Nick:
Wiek:
Data rejestracji na forum:
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:
Doświadczenie w ocenianiu:
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:
Dlaczego Ty?:
Coś od siebie:

Od razu piszę otwarcie, że oczekuję osoby bardzo aktywnej na forum, która poświęca na nie dość sporo czasu i zna się na rzeczy. Choć nie zapominajmy, że wszystkiego idzie się nauczyć np. obsługi bansa.

Po pierwszym etapie składania podań czeka Was kolejny. :)

Nowością jest to, że członek BL posiada admina na każdym serwerze jaki jest. Dodatkowym Waszym obowiązkiem jest pilnowanie na nim porządku, wiadomo nie cały czas bo każdy ma swoje życie ale w miarę rozsądku a tym bardziej jak zgłaszany jest czit na sb. :)

 

 

 

Podania składamy pod tym tematem do 06.06

Powodzenia!

  • Lubię to! 5

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nick: Borówka
Wiek: 19
Data rejestracji na forum: 28 marca 2016
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Nie wiem dokładnie, to zależy od dnia, ale można powiedzieć, że sporo. 
Doświadczenie w ocenianiu: Parę razy coś tam pomagałem, jeszcze rozpisywałem swoje demka jak banowałem.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: No własnie nie, chętnie bym się nauczył.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na tym nie, a jednym tak.
Dlaczego Ty?: Chcę zdobyć nowe doświadczenie jako członek blacklisted, coś tam trochę znam się na czitach.
Coś od siebie: Mam 19 lat, spędzam sporo czasu na sieci, dobrze współpracuje mi się w grupie.

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Dzejdi
Wiek:18 w grudniu 
Data rejestracji na forum:marzec 28 ;)
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:no ja to ogl tak średnio.
Doświadczenie w ocenianiu:No myślę żę dobre miałem tą posadę pare razy i spisywałem się dobrze  -_- 
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:Nie
Dlaczego Ty?:Jestem dostępny 24/7 może nie jestem na forum 24/7 ale jakbym chciał to bym był wystarczy żeby mi ktoś dał info i odrazu wchodzę B), bardzo czekałem na tą rekrutacje cały czas chciałem od momentu gdy mnie wyrzucili wcześniej ze srulek powrócić na to stanowisku lecz było już full no i byłem wtedy jeszcze młody i nie doceniłem tego czego mi dano :(, umiem rozpoznać czita, bardzo lubię oglądać demka i łapać cziterów.
Coś od siebie:Nazywam się Michał mieszkam na podkarpaciu w Rzeszowie interesuje sie motoooo !:DDDDDD, chodzę do szkoły zawodowej lubię jeździć na mój pizdziku i wyrywać foczki hehs(xd)

 

Myślę że ponownie dacie mi szanse i jej nie spierdziele c: 

  • Lubię to! 2
16420505315316490137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:vequu
Wiek:w grudniu 17
Data rejestracji na forum:28 Marca 2k16
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: 3/4 h 
Doświadczenie w ocenianiu:pomagałem trochę bl na ku*******
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Nie, dlatego piszę podanie żeby się czegoś nauczyć
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:nope
Dlaczego Ty?:Na rekrutację na BL czekam już od początku forum i nie raz pytałem się Maliny kiedy będzie ON. Chcę w końcu pomóc w czymś na sieci. 
Coś od siebie:Prawie 17 lat, na sieci jestem prawie od samego początku, trenuje piłkę nożna i uczę się w Technikum Morskim. 

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Różyk
Wiek: 24
Data rejestracji na forum: 29 marca
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Gdyby statystki bycia on-line były aktualne mógłbym wyliczyć średnią, a w tej chwili mogę tylko podać przypadkową liczbę która nie miała by żadnego wiarygodnego pokrycia. Forum jest otwarte przez większą część mojego pobytu przy komputerze.
Doświadczenie w ocenianiu: Nie wiem czy tu jakąś skalową wartość powinienem podać czy coś innego. W 1.6 przegrałem coś koło 6 tysięcy godzin i myślę, że widziałem już wszystko od WH do GODmode.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak, owszem
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie
Dlaczego Ty?: Początkowo chciałem być moderatorem ale po tym jak na rekrutacje "rzuciły" się osoby które były aktywniejsze na SB i w dodatku "orangowane" zdałem sobie sprawę, że z racji początku sieci one na pewno dostaną "modka". Tutaj liczy się doświadczenie, a tego zdecydowanie mi nie brakuje.
Coś od siebie: Wszystko co istotne jest na górze.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nick:*Fanaticc.#Blancik♥
-Wiek:16
-Data rejestracji na forum: Od początku 
-Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: W sumie od 3 do 6 h dziennie będzie 
-Doświadczenie w ocenianiu: tak 6,7/10
-Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: tak ale trochę się muszę podszkolić xd
-Byłeś banowany na forum lub serwerze?: tak dobrze Czerwoni wiedzą gdzie i za co
-Dlaczego Ty?:Dlaczego ja , Jestem aktywny praktycznie wszędzie gdzie to jest możliwe , 
Nienawidzę ludzi którzy oszukują w grze takich nagradzam banem :D. Chętnie pomagam graczom na serwerze zapraszam do zarejestrowania się na forum . 
-Coś od siebie: jestem spokojnym chłopakiem do czasu . Zawsze uśmiechnięty , raczej bezkonfliktowy mam 16 lat pochodzę z miejscowości "Brzezie"  
interesuje się informatyką i grami komputerowymi oraz piłką nożną
No i oczywiście Kobietami ♥ :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nick: tortila
-Wiek:16
-Data rejestracji na forum: Od początku
-Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:  5 godzin w porywach do 15
-Doświadczenie w ocenianiu: 9 0/1-
-Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: t tak latwo w chuj
-Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Tak na cs setti 
-Dlaczego Ty?: bo lubie pomagac i moge dac spory hajs 
-Coś od siebie:  lubie grac w konter strajka grac w pilke noznom i melanzowac chodze do 1 gimanzjium techniką 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Gwynbleidd
Wiek: Mogę napisać na PW Malinie/fliverowi, nie każdy musi o tym wiedzieć, a ja lubię dyskretność.
Data rejestracji na forum: 14.06.16r.
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Codziennie po 1 godzinie, czego nie widać z powodu resetów forum :/
Doświadczenie w ocenianiu: 8.5/10.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie.
Dlaczego Ty?: Posiadałem kiedyś BL i myślę że dam sobie radę na tym stanowisku. Na forum mało się udzielam, szczególnie gdy nie mam co pisać. W skargach wypowiadać się niestety nie mogę, a tam najwięcej można napisać. Najwięcej udzielam się na SB, od 2 dni tego nie widać gdyż nie było mnie w domu do dziś, czas i aktywność oczywiście nadrobię, więc nie ma o co się martwić.

Coś od siebie: Na forum/serwerach nie sprawiam kłopotów, nie ma ze mną problemów. Lubię pożartować, oczywiście i to ma swoje granice. Lubię siatke, nogę i jazdę na rowerze, czasem nawet pojeżdżę na deskorolce lecz to rzadkość. Ogółem jestem typem który lubi pracę fizyczną, wychowałem się na wsi i tak zostanie do końca mych dni, nie przepadam za miastem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sandrusiaa ♥


Wiek: 17/18


Data rejestracji na forum: 30 marzec 2016.


Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Wybaczcie moje niedopatrzenie ale nie wiem dokładnie ile przesiaduje dokładnie na tym świetnym forum.  A tak poważnie 2-3 godziny.


Doświadczenie w ocenianiu: Doświadczenie jest. Oceniałam już różne demka i ssy, więc chyba sprostam temu zadaniu :D


Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście, że tak.


Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie, nigdy nie złapała mnie policja.


Dlaczego Ty?: Tak poważnie to chce stać na straży prawa i banować cheater'ów (chcę wam pomóc oczywiście) ,chcę razem z wami  walczyć ze złem, chce stać po jasnej stronie mocy.


 Coś od siebie: Gram sobie w cs dobre parę latek i dalej karam tych botów. Ciągle carry idzie jak zwykle :D Informatyczka 2 klasa. :)


  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: paroofka_gaming
Wiek: Siedemnaście wiosen za mną. ;)
Data rejestracji na forum: Tak szczerze to rejestrowałem się w kwietniu, ale wtedy coś się wydarzyło i forum wróciło do stanu z paru dni wstecz. Konto mi przepadło i przez jakiś czas nie zakładałem kolejnego. Dopiero w maju założyłem konto, na którym udzielam się teraz - data rejestracji 15.05.
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: To zależy. Swój czas dzielę na granie i na portal Blacklisted. Mam tam rangę kandydata, na BL udzielam się od 2014 roku, szacuję, że gdzieś na początku wakacji będę tam sędzią. Ranga kandydata jest po to, żeby sprawdzić umiejętności danej osoby, akceptuję tam zgłoszenia, oglądam demka. Więc na Maliver spędzam w miarę sporo czasu, mam forum otwarte w drugiej karcie podczas przeglądania BL.
Doświadczenie w ocenianiu: Wielokrotny UB Team na wielu sieciach, Blacklisted na ***, Opiekun UB Team na ***, testowałem tam osoby, które złożyły podania na UB Team (dawałem im paczki ze screenami i demka do oceny), staż na Blacklisted.pl od 2014 roku, ranga Kandydata (wkrótce sędzia).
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście, że tak.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na forum? Skądże.. Na serwerach jedynie "wrzuć screeny na forum".
Dlaczego Ty?: Doświadczona osoba na to stanowisko, dobra opinia, znam osoby z tego forum między innymi z Kulek.
Coś od siebie: Wiek już znacie, na imię mam Patryk, mieszkam w Warszawie. Swego czasu trochę bawiłem się w redaktora, na dzień dzisiejszy dużo mniej.. Ten cały czas przeznaczany na wywiady i gazetki (średnio po dwie godziny w górę na jedną z tych rzeczy) przeznaczam teraz na rozpisywanie demek na BL.


Link do mojego profilu na BL: http://forum.blacklisted.pl/index.php/user/23253-ezovsky/

Pozdrawiam,
paroofczak.

 

//edit: Odnośnie notatki, podawałem nazwy sieci, żeby było to wiarygodne. Rozumiecie, każdy może napisać, że miał posadkę na jakiejś sieci, a podając nazwy możecie to w każdym momencie zweryfikować. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: dizzy
Wiek: 15 lat.
Data rejestracji na forum: Piątek 3 czerwca ;)
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:2-3 godz :)

Doświadczenie w ocenianiu: Doświadczenie mam bardzo duźe, mój kolega był sędzią w a****** i pomagalem mu rozpatrywać demka. Znam się na tym i mam duźo z tym wspólnego.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście, calą obsługe mam w jednym paluszku ;)
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: nie, nigdy.
Dlaczego Ty?: Jak pisalem wyżej☝☝☝ mam duże doświadczenie w sprawdzaniu i ocenianiu demek czy jest spalone czy nie. Umiem dokładnie rozpisac demko. Pełniłem wiele razy tą funkcje i nie bylo na mnie skarg :)

Coś od siebie: Jestem (staram się) być miły, lubie pomagać użytkownikom (jak coś potrzeba pisac Priv). Jestem dość ogarniętą osobą i stram się wnieść jak naj więcej dobra na sieć ;)

  • Lubię to! 1

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wyniki.


 


Na wstępie powiem, że decyzja była ciężka. Parę osób na starcie odpadło, ponieważ zrezygnowali, inni nie odpowiedzieli na wiadomość, bądź nie sprawdzili się na teście a niektórzy nie posiadają naszego zaufania ani go nawet nie próbują zdobyć. :)


Aby nie przedłużać, nowymi członkami Blacklisted zostali:


 


- @vequu


- @Dzejdi


 


W wyborze pomogły mi dobrze sprawdzone ss jak i demko. :) Dodatkowo chce dodać, że oczekuje od Was zaangażowania oraz chęci do pracy.


 


Tak jak wyżej wspomniałam BL ma również flagi na serwera po które zapraszam do @Cycu Kiepski (serwer PB), @Syn Lysego (serwer DM+BF4) i do mnie lub do @Tysiek (serwer DD2) oraz po konta do bansów również do Opiekunów.


 


Powodzenia! 


  • Lubię to! 8

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.