Skocz do zawartości

Próbny wywiad #1 Ferdek Kiepski


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

Witam, dziś mam zaszczyt gościć starego wyjadacza sieci CS-Maliver a konkretnie @Ferdek Kiepski. Zgodził się on odpowiedzieć na kilka pytań. Zapraszam do czytania. 

 

Pytający @Borówka: Kolor TEKSTU

Odpowiadający @Ferdek Kiepski: Kolor TEKSTU

 

 

 

@BorówkaWitam, dziękuję, że zgodziłeś się wziąć udział w moim próbnym wywiadzie. Postaram się moimi pytaniami jak najlepiej przedstawić Twoją osobę. Standard na początek, przedstaw się.

 

@Ferdek Kiepski: Cześć, nie ma za co. Jestem Kamil mam 17 lat (w czerwcu 18). Pochodzę z województwa Wielkopolskiego i mieszkam w małej wiosce Brylewo.

 

@Borówka: Kamilu, opowiedz Nam coś o swoim miejscu zamieszkania, jakieś ciekawe historie czy miejsca godne uwagi?

 

@Ferdek Kiepski: Jest to bardzo mała wioseczka, która mieści zaledwie 250 mieszkańców. Niestety nie ma gdzie wyjść zbytnio, na takiej małej wiosce nie ma żadnych atrakcji. // Malutka, ale na pewno jest przyjemnie.

 

@BorówkaJesteś już prawie pełnoletni, więc zdobędziesz parę przywilejów w społeczeństwie. Jak wygląda u Ciebie aktualnie edukacja, do jakiej szkoły uczęszczasz?

 

@Ferdek Kiepski: Jeszcze miesiąc! A przechodząc do odpowiedzi na pytanie, chodzę do szkoły zawodowej w Lesznie, uczę się jako Elektromechanik pojazdów samochodowych. // Ciekawy zawód, przyszłościowy tak sądzę.

 

@Borówka: Kiedy kończysz zajęcia szkolne, musisz coś robić, oprócz nauki. Czy posiadasz jakieś ciekawe zainteresowania czy hobby?

 

@Ferdek KiepskiOczywiście, że mam. Moje zainteresowania to piłka nożna, muzyka oraz motoryzacja.

 

@Borówka: Ktoreś z zajęć jest u Ciebie jakoś bardziej prosperowane czy to ogólne zainteresowania bez żadnego dążenia np. w karierę?

 

@Ferdek Kiepski: Piłka nożna na pewno tylko amatorsko, lecz jak byłem młodszy chciałem grać zawodowo, niestety pozostał tylko niedosyt. Muzyka to bardziej ogólne zainteresowanie. Co do kariery to na pewno chciałbym się dalej uczyć jako elektromechanik. Dowiadywać się z dnia na dzień co raz więcej o samochodach. Rozwijać swoją wiedzę tak by być co raz lepszy w tym co robię. Samochody to moja pasja, chcę pracować jako elektromechanik. Ale zobaczymy z czasem, mam nadzieję, że to wypali. // Trzymam kciuki, spełniaj marzenia!

 

@Borówka: Było wspomniane o piłce nożnej, wiec. Jaka jest Twoja ulubiona drużyna piłkarska i dlaczego?

 

@Ferdek Kiepski Mam dwie ulubione drużyny a są nimi Lech Poznań oraz FC Barcelona. Lechowi kibicuję od dzieciaka, ponieważ wujek zabierał mnie na mecze. co bardzo mi się spodobało. Wybrałem Lecha, ponieważ troszeczkę też się wzorowałem na Piotrku Reissie, dodatkowo to, że mieszkam w Wielkopolsce daje poczucie takiego obowiązku kibicownia wspomnianej drużynie. Drugi klub a dokładnie  FC Barcelona, dlatego że grał tam Ronalidinho. Własnie wtedy oglądając mecze i magię jaką pokazywał Ronaldinho spowodowały, iż wtedy zacząłem kibicować Barcelonie. Właśnie dlatego te dwie drużyny są moimi ulubionymi. // Za Barcelonę props!

 

@BorówkaMuzyka to jedno z Twoich zainteresować. Powiedz Nam Kamilu, jaki rodzaj jest przez Ciebie najcześciej słuchany i dlaczego własnie ten. Możesz podać kilka linków.

 

@Ferdek KiepskiMam dwa rodzaje muzyki które najczęściej słucham. Mowa tu o Electro House oraz Rap. Electro dlatego, że brat jest Dj'em i bardzo lubię słuchać jego piosenek.  Rapu służy mi raczej tylko do wyluzowania się.  

-


-


-

 

 

@Borówka: Poza wyżej wymienionymi czynnościami znajdujesz czas na jakieś seans? Jeśli tak, to jakie kategorie filmowe najbardziej Cię interesują i jakie filmy zapadły w Twojej pamięci?

 

@Ferdek KiepskiOstatnio byłem na seansie Szybcy i Wściekli 8. Fimly przeważnie które oglądam to horrory, akcji i komedie. Najbardziej zapadły w mojej pamięci wszystkie odcinki Szybckich i Wściekłych (Polecam ostatnią część jak ktoś jeszcze nie obejrzał). Z horrorów to Ouija, był naprawdę straszny  jeśli patrząc na horror Rings na którym byłem.

 // Horrory tez lubię!

 

@BorówkaNa pewno masz jakieś wielkie marzenie, które chcesz żeby się spełniło. Dążysz jakoś do realizacji tego, czy raczej czekasz na nie, może samo kiedyś się spełni?

 

@Ferdek KiepskiTak mam dwa marzenie i chcę aby się spełniły. Do jednego marzenia dąże codziennie, małymi kroczkami i jestem pełen optymizmu. Natomiast z drugim marzeniem nic nie robię, mam zdanie, że kiedyś przyjdzie i na nie pora.

 

@Borówka: Pytanie ze strefy prywatnej, czy masz kogoś, kto jest dla Ciebie wsparciem?

 

@Ferdek KiepskiOczywiście, że mam. Jest to moja dziewczyna, którą bardzo kocham ( Nie ukrywam tego ). Jest dla mnie dużym wsparciem, jestem bardzo z Nią zżyty. W każdej trudnej sytuacji zawsze  ją mam przy sobie, zawsze jest chętna aby mi pomóc, doradzić coś. Magda jest olbrzymim wsparciem i bardzo dziękuję jej, że jest. // Nie ma co ukrywać, to bardzo fajnie, że masz takiego kogoś a tym bardziej, że tak piszesz o niej. 

 

@Borówka: Przejdźmy do kolejnej cześci pytań. Aktualnie przebywamy na sieci Cs-Maliver, na której jesteś od samego początku. Opowiedz Nam jak zaczęła się Twoja przygoda ze wspomnianą siecią.

 

@Ferdek KiepskiMoja przygoda z Maliversami zaczęła się jak odszedłem z sieci kul*****.pl ( stary wyjadacz wie jaka ). Szczerze odszedłem bo zaczęła się tam robić nudno a także powstawały grupki, które wzajemnie ze sobą rywalizowały. Malina mi pisała, że bedzie zakładać swoją sieć a aktualnie nie miałem nic na oku. Miną tydzień, bądź dwa i powstała sieć od razu się zarejestrowałem i jestem tutaj do tej pory.

 

@BorówkaSieć jest typowo o tematyce CS. Kiedy zacząłeś stawiać pierwsze kroki z grą Counter-Strike 1.6, może jest związana z tym jakaś historia, jeśli tak, opowiedz Nam proszę.

 

@Ferdek KiepskiMoja przygoda zaczęła chyba się w piątej klasie szkoły podstawowej. Na początku grałem sobie raz na jakiś czas, ponieważ mi się nie podobała rozgrywka, ale po upływie bodajże 5/6 miesięcy grałem już niemal codziennie. Pierwszy raz jak wpisałem serwery CS to wyskoczył mi Paintball, zdziwiłem się, bo nigdy na takim nie grałem, więc od razu wszedłem na ten serwer. Na początku PB mi się nie podobał, ale po upływie jakiegoś czasu zacząłem grać tylko na serwerach PB. Kiedy pierwszy raz zostały mi zrobione SS byłem zbulwersowany, bo nie wiedziałem o co chodziło. Nie wstawiłem tych screenów, bo po prostu nie umiałem. Troszkę też grałem w CS'a Source. W 2014 zagrałem pierwszy raz w CS:GO. Teraz gram tylko i wyłacznie w CS 1.6, taka jest moja historia rozpoczęcia gry w CS'a.

 

@BorówkaWracając do sprawy o sieci, jak Ci się tu przesiaduje? Czy jest to miejsce godne polecenia dla nowych użytkowników?

 

@Ferdek KiepskiJest mi tu bardzo wygodnie. Miła atmosfera, możliwość pogadania z każdym normalnie, duże poczucie humoru niektórych ludzi. Moim zdaniem jest to miejsce godne polecenia dla nowych użytkowników. // Też tak myślę!

 

@BorówkaPoznałeś tu kogoś z kim mógłbyś iść na przysłowiowe piwo, bez żadnych obaw?

 

@Ferdek KiepskiMyślę, że na pewno mógłbym iść z Malina, bo ją chyba znam najdłużej. Z innymi użytkownikami też mógłbym się wybrać m.in @tivi, @Tysiek czy z Tobą, lecz z waszą trójką miałbym lekkie obawy. // Nie gryziemy, przynajmniej ja, hah!

 

@Borówka: Jakie cechy człowieka sobie cenisz a jakich się obawiasz, nawiązując troszkę do poprzedzającego pytania.

 

@Ferdek KiepskiCenie sobie napewno szczerość, szacunek i to, że ktoś jest sobą. Bez szczerości, nie ma miłości, nie ma nic. Obawiam się troszkę hipokrytów i nie lubię osób dwulicowych.

 

@BorówkaOpisz siebie w 2 zdaniach

 

@Ferdek KiepskiHmm... ciężko się opisać w dwóch zdaniach. Jestem sympatyczny, szczery, lubię pomagać innym oraz lubię sobie łyknąć czasem. 

 

@Borówka Największa życiowa przygoda?

 

@Ferdek KiepskiFinały Wojewódzkie o Puchar Tymbarka 2010.

 

@BorówkaPosiadasz jakiegoś pupilka?

 

@Ferdek KiepskiTak, mam kota.

 

@BorówkaCo powiesz na serię krótkich pytań?

 

@Ferdek KiepskiSeria krótkich pytań jest fajna.

 

@BorówkaDobry melanż czy wesele?

 

@Ferdek KiepskiDobry melanż.

 

@BorówkaSamochód czy Motor?

 

@Ferdek KiepskiSamochód.

 

@Borówka: Ile chcesz mieć dzieci jedno czy trójkę?

 

@Ferdek Kiepski: Trójkę.

 

@Borówka Blondynka czy Brunetka?

 

@Ferdek Kiepski Brunetkę.

 

@Borówka Pięć dziewczyn które Ci się podobają na forum?

 
@Ferdek Kiepski: Żadne mi się nie podobają. Mam już swoją jedną.

 

@Borówka: Nasz wywiad dobiegł końca, dziękuję Ci za poświęcony czas i szczere odpowiedzi, chciałbys kogoś pozdrowić?

 

@Ferdek KiepskiRównież dziękuję za wywiad. Fajnie się odpowiadało na Twoje pytania. Pozdrawiam wszystkich, którzy czytaja owy wywiad i całe forum.

 

@Borówka: Również dołączam się do pozdrowień! Do następnego!

 

 

Dziękuję za przeczytanie mojego próbnego wywiadu. Zapraszam na następne.

  • Lubię to! 9

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusik na zachętę leci, ale po co na początku napisałeś kto jest jakim kolorem jeśli i tak podajesz przed każda wypowiedzią i pytaniem nick autora.
Drugie to Twoje dopiski przy wypowiedziach Ferdka.
Moąe następny wyjdzie Ci lepiej :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku się przyczepie! :radosny:

 

Mi również nie pasuje, że pod koniec odpowiedzi dodajesz coś od siebie - źle to moim zdaniem wygląda.

Niepotrzebnie oznaczałeś nickiem. Wystarczyło zrobić to mniej więcej tak:

B - PYTANIE

F - ODPOWIEDŹ

O wiele lepiej wygląda i przyjemniej się czyta.

 

Nie jest źle, drobnostki do poprawy - myślę, że z czasem będzie coraz lepiej.

Chciałabym również wyróżnić Ferdka za długie i sensowne odpowiedzi :)

 

Plusior zasłużony powędrował! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo błędów interpunkcyjnych, słaby wywiad przeciągnięty oczywiście pytaniami typu "siki czy kupa", zbyt krótki pytania nie mają sensu. Czemu to wywiad o ferdku nie o tobie więc nie dodawaj sobie swoich odpowiedzi :)

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wywiad nawet fajny, swoje komentarze bym dodawałam przed Twoimi pytaniami od razu, a nie po skończeniu myśli Fryty.

Krótkie pytania mogą występować ale fajnie jakby było ich max 3/4 tak dla smaczku tylko. ;)

A ziemniorek dał radę! Mam nadzieje, że męczyłeś go równie długo jak ja! ;3

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusik leci.
Małe niedociągnięcia do poprawy , ale Nawet maszyny się mylą.
Poza tym :

Dnia 10.05.2017 o 16:33, JEBee napisał:

Dużo błędów interpunkcyjnych, słaby wywiad przeciągnięty oczywiście pytaniami typu "siki czy kupa", zbyt krótki pytania nie mają sensu. Czemu to wywiad o ferdku nie o tobie więc nie dodawaj sobie swoich odpowiedzi :)

Przeciągnięty to Ty chyba jesteś. 
Pewnie wolałbyś pyatania w tym sensie , ....takie dłuższe....:
jeśli weźniemy pod uwagę przeistoczony energetyzm deizmu kreacyjno-mistycznego to czy jego ortodoksyjność resublimuje jego struktualizmy egzystencjalne.
@Borówka Pracuj , myli się tylko ten kto nic nie robi.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem gdzie tu jest jakikolwiek błąd interpunkcyjny.. Nie komentuję, bo to jest niemal bezbłędny wywiadzik. 

 

Co do samego wywiadu to mam prawo przyczepić się do koloru. W moim odczuciu jest zbyt jaskrawy, dziwny, więc osobiście dał bym inny. 

Wielki szacun, leci plusior! 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad jest dobrą pracą. Doliczyłem się równe 20 błędów interpunkcyjnych (aż 18 było w odpowiedziach). Odpowiedzi, które zostały udzielone, powinny zostać poprawione, jeśli znajdują się w nich jakiekolwiek "byki". Te komentarze są fajną sprawą, ale umieszczaj je w linii, gdzie znajduje się kolejne pytanie. Niepotrzebnie na początku napisałeś mini-legendę, bo wszystko oddzielone jest innym kolorkiem, a poprzedzone nickami. Dwie literówki i mała literka po kropce - to jeszcze takie drobne, nierażące usterki. 

 

Well done!

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za wywiad, oczywiście plusior poleciał! 

 

A tymczasem temat zamykam. ;) Dalej można poczytać i nagradzać plusami.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • frytA zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.