Skocz do zawartości

- ODRZUCONE - [Podanie][ v2 ]


koks5

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: koks5
Wiek: 20
DataREJESTRACJI na forumarrow-10x10.png: 2.01.2017
Ile spędzasz dziennie czasu na forumarrow-10x10.png?: siedzę po 12 godzin nawet i więcej na kąpie albo na telefoniearrow-10x10.png
Doświadczenie w ocenianiu: Mam doświadczenie bo na innej sieci siedziałem 5 miesięcy w UBT i wiem jak odróżnić cheatera.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak
Byłeś banowany na forumarrow-10x10.png lub serwerze?: Nie
Dlaczego Ty?: Mam doświadczenie bo już byłem i chcę pomóc w rozwoju  sieci i pomóc UBT w wykonywaniu pracy bo nie ma ich dużo.

Coś od siebie: Mam na imię Mateusz Lat 20 lubię grywać w Cs'a 1.6 i w American Truck Simulator.

 

koks5 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało widoczny jesteś na forum, jedyne posty są z głosowań i tym podobne rzeczy, niestety jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Podanie skopiowane z poprzedniego - kropka w kropkę. Nawet nie chciało się napisać od nowa i bardziej się postarać rozpisać.

Nie udzielasz się kompletnie na forum w żadnych tematach.  : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie kopiuj-wklej.

Mimo to może warto by dać szansę.

Może zbytnio nie udzielasz się na forum w tematach, ale za to jesteś często aktywny i może w dziale BlackListed będzie lepiej.

Jestem za okresem próbnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhhh serio? Podnanie skopiowane... Tak samo mało przekonujące co ostatnie. Głosowanie na serwery i to wszystko. Nie udzielasz się nigdzie praktycznie. Mimo, że jest tylko 3 UBT to i tak sobie dają radę. Jestem na zdecydowane nie.

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ja tak się wahałam ale ostatecznie jestem na nie.
Za mało widoczny

Podanie mnie trochę nie przekonuje

Jak dla mnie mało ogarniasz :D
Tak jak kolega wyżej posty masz z głosowań. - Fajnie, że głosujesz ale to nie wszystko.

Osoba na stanowisko BL musi być zaufana. Nie wiem jak inni ale Ja raczej Ci nie ufam :) Nie dałeś mi żadnego powodu do tego ! 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego nie widzę. Może jest nas mało, ale raczej chcielibyśmy aby do naszej ekipy dołączyła ogarnięta osoba, a wydaje mi się, że taką nie jesteś. Nawet poprawnie pisać nie potrafisz, a jak na twój wiek to wstyd - cytuję ''siedzę po 12 godzin nawet i więcej na kąpie albo na telefonie'', ja nie wiem czy ty się kąpiesz czy nie, mało mnie to obchodzi. Odkąd tutaj jestem to zawsze chciałem, aby w dziale BL były osoby, które będą coś sobą reprezentować i dalej się tego trzymam. Jest nas obecnie trzech, gdzie ja ostatnio mam mniej czasu niż kiedyś, ale i tak wchodzę i sprawdzam czy niczego nie trzeba ogarnąć, więcej czasu ma vequ, który na bieżąco rozpatruje prośby o UB, sam narzeka, że dużo tutaj się nie dzieje więc natłoku roboty nie ma i nie ma potrzeby przyjmowania, bez zastanowienia. Jestem na nie, już samo podanie mnie mało co przekonało. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie. Mój 11-letni sąsiad jest bardziej ogarnięty niż Ty. Podanie w ogóle nie przekonuje, aktywność zerowa, według mnie wątpliwe jest to, czy dałbyś radę odróżnić dobrego gracza od czita. Obecna ekipa dobrze sobie radzi i jakby mieli kogokolwiek przyjąć to raczej jesteś na końcu kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mody [t] napisał:

zajebisty,aktywny,pomaga,ogarnia serwer, Polecam !!!! Jak najbardziej tak !

Dobrze , że masz kolegów to raz.    Pozatym nie klniemy , bo to grozi Warnem.

Nawet ja nie napisałbym podania na BLACKLISTED. gdzie, CS'a znam od podszewki.
Wyjek aim uczym mnie strzelać , a ciocia WH uczyła mnie słuchać.
 Jestem na NIE.
Podanie mało wartościowe. Jakoś mnie nie przekonałeś.
Ktoś z taką rangą ma dostęp do bansa i to jest bardzo odpowiedzialna funkcja.

Temat bym zamknął , bo nie ma sensu spamować w "TYM" temacie.

 

 

 

Jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Ogólnie do zamknięcia ) CZEMU

-Podanko Zostało skopiowane !!!

-Mało widoczny na forum ( Daj sie bardziej poznać )

Jeżeli spełnisz wszystkie wymagania którzy administratorzy tak jak i gracze napisali

Będę na tak

 

 

Jestem z przykroscią na NIE

Edytowane przez .:Dizzy:.

123123.jpg.793c24aa6791ce4947d07100974a8431.jpg                     

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.