Skocz do zawartości

Papa


kopojno

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie niestety i ja muszę się z wami pożegnać jak i z serwerem ponieważ brak pieniążków na opłacenie serwera, reklamy i jeszcze sporo własnych problemów mam :/ Z przykrością to stwierdzam ale cóż niestety musiało to nastąpić :( Przepraszam was że to tak szybko nastąpiło nie sądziłem że to będzie aż tak szybko. Dziękuję wam za współpracę, zabawę, grę, miłą atmosferę oraz za wszystkie spędzone chwile z wami na czacie i na serwerach :P Z serwerem albo sprzedaję albo go sb zostawię i mam nadzieję wrócić do was  z innym bardziej rozwiniętym serwerem :) Przepraszam za problem oraz Dziękuję Wam wszystkim!!! :) Powodzenia @Malinaa. @Tysiek @Różyk z rozwojem tej wspaniałej sieci pilnujcie i utrzymujcie ją!! :) Papa do zobaczenia :)

  • Lubię to! 1

58f91cd4724fa_images(6).jpg.531eab09804149fb794e19a6b5f24841.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Uuuuu.. Szkoda, że tak się stało. Fajna z Ciebie osóbka i miła ;) Również szkoda serwera ale wiadomo pieniądze i problemy osobiste są ważne. Trzymaj się!

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałam, że braknie Ci funduszy na utrzymanie all! Szkoda, bo chętnie bym pomogła. Podesłałabym 50 zł. ( nie wiem ile trzeba na opłacenie ) choć jak nie masz ze swoich nic to raczej moje 50 nic nie da na dłuższą mete... ;) 

 

Jednak cofam słowa po przeczytaniu postów niżej :o Tego to się nie spodziewałam!

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@kopojno a ja nie lubię jak ktoś robi z nas debili. Co ten serwer robi już na innej sieci? Czekam na jakieś wyjaśnienia, radze jakieś dobre i konstruktywne.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malina, nie pierdol się z nim, tylko awans od razu. Ja podejrzewam, że on od początku coś kombinował, tylko nie pykło mu tutaj znalezienie frajera, który mu serwer zasponsoruje...

 

Nie żegnam się, bo tacy dwulicowi frajerzy jak ty nie zasługują na pożegnanie

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, że już nigdy tutaj nie wejdziesz, bo takich internetowych podludzi bez honoru nam nie potrzeba.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to, że próbujesz znaleźć sieć na której będą grały osoby bez potrzeby kupienia reklamy. Nie podoba mi się to jak chyba każdemu. 

Nara 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.