Skocz do zawartości

- ODRZUCONE - Podanie na redaktorka


DestruktoR

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania na Redaktora:
 
1. sporo wolnego czasu,✔
2. umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność, ✔
3. biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego,✔
4. minimum 15 - 16 lat,❌
5. brak warnów,✔
6. minimum 50 postów,✔
7. minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci.✔
 
Wzór podania:
Imię: Jakub
Wiek: 14
Staż na forum:  półtorej miesiąca 
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): hmm.... co tu dużo pisać. Normalne jest to,
że chcę pomóc w redakcji, gdyż trochę ta redakcja leży (nie mówię o p&o oraz o mpp), chcę pomóc @Borówka w redakcji. Jestem 
graczem ogarnietym w tych sprawach oraz doświadczony. Umiem się dogadać z ludźmi, jestem cierpliwym człowiekiem, który 
robi prace dla redakcji dla przyjemności i lubi pomagać redakcji
Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.): tak, byłem już redaktorem na innej sieci z 2k userow i 
dobrze się tam sprawpwalem, ale że jestem tutaj to tutaj składam :)
Próbny wywiad / news:

 

 

 

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety zgodzę się z panami wyżej.

Podanie mega słabe, wywiad na szybciora - nie podoba mi się.

 

Jestem na nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: ćwicz się w tym co lubisz bez rangi. Jak dla mnie, aktualnie nie nadajesz się na redaktora, ponieważ mówiąć brutalnie, twoje prace są słabe. Takie moje zdanie. Jestem na nie.

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ortografia nie jest największym problemem wystarczy zawsze po napisaniu wywiady, recenzji wejść na https://languagetool.org/pl/ i sprawdzić czy dobrze się napisało program wszystko pokaże a Ty z czasem nauczysz się perfekcyjnie ortografii oraz interpunkcji, tam nawet podpowiada jak składać zdania aby wyglądały dobrze!

Więc poza ortografią wszystko inne jest super a skoro masz takie narzędzia, korzystaj z nich i pokaż nam co potrafisz zdziałać z odrobiną "pomocy" :)

Zrób coś fajnego, nie zawal ortografii złóż podanie za 2-3 tygodnie wtedy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie spoglądam na prace. Samo podanie jest rażące. Powtórzenia, błąd na samym początku (półtora* miesiąca). W redakcji nie masz powinności bycia graczem, tym bardziej: ,, Jestem graczem ogarnietym w tych sprawach oraz doświadczony." - tu jest kolejny błąd, zgubiłeś literkę ,,m" na końcu. Błahostka, ale zmienia postać rzeczy. W tym wieku jeszcze musisz wiele poćwiczyć. 

Zdecydowane nie. 

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

+ staż

+ Posty,

+Doświadczenie

- Ortografia 

- Wiek

 

 

Edytowane przez .:Dizzy:.

123123.jpg.793c24aa6791ce4947d07100974a8431.jpg                     

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie! Może i się stara, może i jest aktywny, ale kurcze, te prace są fatalne :/ Normalnie człowiek powinien z każdym następnym tekstem robić co raz to mniej błędów, a tutaj w każdym "dziele" jest błędów więcej niż mam włosów na głowie (nie jestem po chemio!).

 

Rozumiem argument "A kto z Was tak pisał w jego wieku?", ale to nie znaczy, że mamy przyjąć kogoś, kto tylko obniży obecny poziom redakcji. Mając lat 14 większość osób z mojej klasy pisało lepiej. Pytać w wywiadzie o oceny? Okej, jedno pytanie i lecimy dalej, ale że 5? No przesada. Przed chwilą go przeczytałam i praktycznie nic z niego nie wyniosłam. Tak samo jak te "recenzje", które nawet nie wyglądają tak jak powinny.

 

Proponowałabym Ci poczytać trochę wywiadów, recenzji, ogólnie jakichkolwiek tekstów i postarać się popełniać jak najmniej błędów w czasie pisania swoich. Jednakże mała prośba - nie wrzucaj ich na Malivers, bo w oczy kłuje i szczypie. Najlepiej daj je komuś, kto Ci pokaże i poprawi błędy. Tak jak zawsze mówię - moje pw stoi dla Ciebie otworem. Możesz wysyłać prace, a ja pomogę Ci i wytłumaczę wszelkie błędy oraz dam kilka rad na przyszłość.

 

Jeżeli Ci naprawdę zależy na tej posadzie to góra do wtorku powinnam mieć wiadomość na pw o nazwie "Sprawdzisz?". Jeśli nie to zapewne będziesz próbował na innej sieci, lecz wiedz jedno - dopóki nie poprawisz jakości Twoich tekstów to nie masz na co liczyć również i na innych forach. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.