Skocz do zawartości

- ODRZUCONE - Sopel -podanie


Sopel^^

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Tomek
Nick: Sopel^^
Wiek: 20 lat
Link do gametrackera: http://www.gametracker.com/player/Sopel^^/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:37166082
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Ponieważ chciałbym aby na serwerze panował ład i porządek.
Mikrofon(TAK/NIE): Ta
Czy miałeś kiedyś Admina?: Miałem.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 9/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Ta
Coś o sobie: Jestem Tomek, mam 20 lat, pracuje jako mechanik samochodowy, w wolnych chwilach grywam w countera ;)
Płatność: NIE. Uważam że bycie adminem to swego rodzaju praca. Słyszał ktoś aby płacić pracodawcy za możliwość pracy u niego? :)

 

Pozdrawiam, Sopel^^.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Sopel^^ napisał:

Płatność: NIE. Uważam że bycie adminem to swego rodzaju praca. Słyszał ktoś aby płacić pracodawcy za możliwość pracy u niego? :)

 Dzięki tym składką utrzymywane są serwery i reklamy, a 10 czy 20 zł miesięcznie nie jest chyba strasznie wielką kwotą.
Jestem na nie
-Składka
-Brak aktywności na forum
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jestem na nie.
Jak nie chcesz płacić za bycie admiem , bądź sobie zwykłym graczem.
Składka jest obowiązkowa.
Prowadzę działalność i ona przynosi zyski w zamian za wykonywaną pracę. 

Jak serwer ma przynosić zyski ???
W jaki sposób serwer wykonuje jakiekolwiek zlecenia?
Nie płacisz nie masz admina i tyle.
Jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym na tak :)

Składka może i jest potrzebna, no ale dajcie spokój... Jeśli wolicie mieć jakiś adminów po 12 lat, dzieci bez kultury które niczego nie potrafią to chyba gorzej świadczy niż nie płacenie składki (czasami ktoś ma ważniejsze wydatki niż składki)

Poza tym oprócz składki wszystko na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma równych i równiejszych, więc jestem na nie.

 

@Sedol` to że go znasz daje mu jeszcze mniejsze szanse, że go przyjmą więc lepiej tym się nie chwal. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Widać, ze nigdy nie miałeś swojego serwera a co dopiero siec i nie wiesz jakie pieniążki na to ida. :)

Symboliczna dyszka wydaje mi sie, ze nie jest wygorowana kwota na to aby serwer fajnie się kręcił, odpuscisz sobie parę piw czy papierosy... przy okazji zdrowiej wyjdzie dla Twojego organizmu. :)

Nie jestem skłonna dawać komuś taryfę ulgowa, tym bardziej, ze admin za ta dyszke ma również symbolicznego vipa, jako docenienie pracy. ;)

Jak zmienisz zdanie napisz post, chwilowo zostawiam podanie jeszcze otwarte. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie 

-składka 

-mała aktywności na forum 

-przeklina na serwie  tak nie może być 

koks5 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie dotyczące płacenia za bycie adminem co kolega składający podanie, czym innym jest bezinteresowna pomoc i przelanie piniążków na rozwój sieci a czym innym obowiazkowa składka za pełnienie funkcji administratora serwera co rzeczywiście jest pewnego rodzaju pracą/służbą na rzecz dobra serwera właśnie. Bardzo rzadko widuje adminów na serwerze kiedy gram mimo że serwer jest pełen (godziny popołudniowe) więc myślę że warto było by przemyśleć i dać szansę koledze na wykazanie się :)

xD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Manius94 napisał:

Mam podobne zdanie dotyczące płacenia za bycie adminem co kolega składający podanie, czym innym jest bezinteresowna pomoc i przelanie piniążków na rozwój sieci a czym innym obowiazkowa składka za pełnienie funkcji administratora serwera co rzeczywiście jest pewnego rodzaju pracą/służbą na rzecz dobra serwera właśnie. Bardzo rzadko widuje adminów na serwerze kiedy gram mimo że serwer jest pełen (godziny popołudniowe) więc myślę że warto było by przemyśleć i dać szansę koledze na wykazanie się :)

Zróbcie swój własny serwer i rozdawajcie adminów za free. Serwer utrzymuje się między innymi ze składek adminów, jakby admini nie płacili to serwer by ledwo stał na nogach, o ile by stał.. W cenę admina również wchodzi VIP. Może jeszcze niech oczekują administratorzy, żeby im płacono.. Wykazują chęci, zgadzają się na zasady jakie panują to piszą podanie i tyle, nikt nikogo nie zmusza do płacenia jak i pisania podania.

 

Przepraszam za lekki spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę, mogę jedynie napisać, iż płaci się za pracę w jednym aspekcie. Mianowicie gdy chcemy się dostać na staż do jakiejś stacji telewizyjnej ;) Aczkolwiek tak jak mówili tutaj @Malinaa. lub @hanq6 To jest symboliczny pieniążek aby serwer nie upadł. 
Co do Sopla nic nie mam, ale radziłbym sie zastanowić pod względem słownictwa.

Jestem neutralny co do podania, ale powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo  moje zdanie się nie liczy no ale lubię popisać o kogoś podaniu :D   Jedna z moich Hobby 

KK Zaczynajmy :P 

Jestem na Nie

- Mało cię Widzę na serwerze czasem jesteś ale tylko na kilka minut 

- Składka  ... serwer sam się nie opłaci?  Do tego Reklamy ...

+ jesteś jednym z milszych graczy To jest Twój PLUS

- Dość Nudne Podanie Napisałeś :D 

No i to tyle co chciałem napisać 

 

Sygnatura Made By MKKF.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.