Skocz do zawartości

ODRZUCONA [Skarga] Clubber


Sopel^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: Sopel^^

Nick oskarżonego: Clubber

Powód Skargi: Gość dał mi najpierw kicka za tekst "idz pan do chuja" (padłem po prostu i to napisałem) z powodem zachowaj kulturę, po czym wszedłem i zapytałem kto mi dał tego kicka. Po tym zapytaniu dostałem ponownie kicka z tekstem "zachowaj kulturę" ????... Wszedłem ponownie i znów zapytałem kto mi dał tego kicka, dostałem takiego bana "http://www.cs-maliver.pl/bany/ban_list.php?bid=4538" No kogo Wy przyjmujecie na adminów... P.S. jak gosciowi napiszę że ten i ten jest odpalony żeby sprawdził.. to myślicie że sprawdzi? CHUJ tam gra dalej... P.S. Przeklnąć chyba można... z tego co czytałem regulamin nie można tego robić notorycznie... polecam się doedukować panie @ClubbeR | d|u_u|b adminie od siedmiu boleści

Dowody (Screen/Demko z HLTV): Ban na Amxbans, logi serwera. Bo pisałem wszystko na czacie.

Proponowana kara: Nagana

Wyjaśnienia: -

 

Pozdrawiam.

~Ciebie nie @ClubbeR | d|u_u|b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w logach, nie zapytałeś się po prostu kto Ci dał kicka. Twoja wypowiedź była skonstruowana "no napisz cwaniaku który mnie wywalasz". 
Do czitera się nie odniosę, bo nie ma pewności, że był odpalony.
Czekam jeszcze na wersję @ClubbeR | d|u_u|b.

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę, pragnę zaznaczyć, że na serwerze był również admin Koks5, gdzie porozumiewaliśmy się razem na ts3. Więc tak: najpierw napisałeś: "a idź pan do chuja" po czym napisałem na czacie dla adm: "Słowa". Po chwili nazwałeś mnie "cwaniakiem" za co dostałeś drugiego kicka. Wszedłeś kolejny raz, gdzie nie potrafiłeś zachować kultury. Za to otrzymałeś prezent w postaci bana. Tyle ode mnie, Koks5 również może się na ten temat wypowiedzieć.

A zapytanie: kto dał mi kicka? - nie jest równoznaczne z - dałeś mi kicka cwaniaczku? 
Dla mnie niestety.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli gadacie na ts-ie to chyba logiczne że pokryje co mówisz. ;)

A jak się odniesiesz do tego że piszę Ci po parę razy na u@ że typ jest odpalony a Ty nawet nie raczysz go zobaczyć na specie.... ?

Ty tylko potrafisz pisać "słowa", nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie osoby otrzymały bany z 5 ssami. Jedna z nich wrzuciła je, chcesz sprawdzić?
Proszę: to 1 osoba: 

 A tutaj 2 osoba: 

 

Poza tym otrzymałeś bana za trzecim razem, nie za pierwszym. Moim zdaniem nie byłem bardzo surowy w stosunku do Ciebie.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpiu paker napisał:

Według mnie ban słuszny, przyszedł zwyzywał dostał kicka a potem "który cwaniak dał mi kicka?"

Co Ty w ogóle tu masz do gadania, chłopaczku.. ? Sprawa Cie nie dotyczy więc nie nabijaj sobie postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co idzie tutaj wywnioskować zostałeś upomniany za używanie wulgaryzmów ale jako, że jesteś "internetowym kozakiem" to konieczne musiałeś się dowiedzieć kto Cie upomniał ale nie zapytałeś grzeczni tylko jak na internetowego kozaka przystało, z przekąsem, więc zachowanie admina w tej sytuacji jest prawidłowe, bo nikt nie będzie mu wchodził na głowę.

Sytuacje z cziterami pomijam, bo to, że Ty nie widzisz nie znaczy, że admin na tego zgłoszonego gracza nie patrzy. Następnym razem jak będziesz chciał złożyć skargę tego typu to przygotuj sobie demko udowadniające, że admin nie zareagował w momencie kiedy na serwerze grał cziter.

Skargę odrzucam.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.