Skocz do zawartości

Użytkownik Miesiąca - Maj


Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

5d374730f67e5061a58b944052af4816.jpg

Użytkownik Miesiąca - Maj

 

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca Maj.

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:

 

Nick osoby nominowanej:

Dlaczego ona (3-4 zdania):

 

Nie można nominować dwa razy tej samej osoby.

Wygra ta osoba nominowana, która będzie miała najwięcej plusów pod postem.

W razie małej przewagi, bądź takiej samej ilości plusów pod postami odbędzie się głosowanie poprzez ankietę.

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! :)

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 31.05

Powodzenia oraz udanej  zabawy!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nick osoby nominowanej: @DouseR.

Dlaczego ona (3-4 zdania): Kolega jest aktualnie jedną z bardziej aktywnych osób na serwerach jak i forum. Bardzo przyjemna osoba, można go często spotkać na sb i miło popisać. Przy swoim serwerze dużo robi oraz pomaga innym użytkownikom.

 

Dodam!

Jeżeli zgadzasz się, że kolega przeze mnie nominowany powinien dostać nagrodę użytkownika miesiąca musisz plusować mój post a nie dodać go na nowo w swoim, o to mi chodziło w tym zapisie:

Wygra ta osoba nominowana, która będzie miała najwięcej plusów pod postem.

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Annomalia

Dlaczego ona (3-4 zdania): Kiedy została moderatorem, miałem mieszane uczucia co do niej, ale ostatecznie wywiązuje się ze raczej dobrze swoich obowiązków. Trochę wybuchowa, co dla mnie tak troszeczkę w niej przeszkadza, ale ogólnie jest fajną, miłą osobą, widać ją na na SB, gdzie można z nią pogadać, a nawet się pośmiać. Pomaga innym m.in. w podaniach, co robi ta osoba źle, co dobrze, jak to poprawić i myślę, że to w niej czyni taką porządną osobę, szczerą, a nie posty typu: "na tak, bo miły i fajny". Nie wiem, co i czy jeszcze coś za nią przemawia, ale to co wymieniłem, to raczej dobre argumenty.

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Bunny

Dlaczego ona (3-4 zdania): Według mnie już widać, że sprawdza się jako moderator. Ma bardzo przyjazne nastawienie i jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi na shoutboxie. Stara się upiększać forum, zachęcać ludzi do konkursów, które on sam organizuje. Jest miły, kulturalny i można z nim porozmawiać. Widać, że się stara i zależy mu na jak najlepszej przyszłości dla sieci.

  • Lubię to! 2

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Dzięki za zajebistą aktywność!

Użytkownikiem miesiąca zostaje: @Annomalia!

Gratuluję! Rangę dodam w dzień, bądź chłopcy to zrobią. ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.