Skocz do zawartości

- ODRZUCONE - Opiekun? JAAA??


Grajek dMb

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Klaudiusz
Wiek: 16
Nick:Grajek dMb
Link do banid:http://banid.pl/kto?to=0:1:196416500
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Chciałbym zostać opiekunem, ponieważ miałem już z nim do czynienia i wiem, że dam sobie z nim radę.Wiem,że składałem już podanie na admina no ale kiedy pierwszy raz zostałem opiekunem to wiedziałem, że jestem do tego stworzony
Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem:Only dd2
Dlaczego akurat tego serwera:Akurat tego,bo na nim gram najczęściej 
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?:Tak byłem 
Znajomość amxx i panelu (0-10):8-9
Wsparcie finansowe (TAK/NIE):Tak
Coś o sobie:

Mam na imię Klaudiusz, mam 16lat przechodzę właśnie mutacje.Mieszkam w województwie Warmińsko-Mazurskim w miejscowości Elbląg.Chodzę do klasy 2gimnazjum, moje hobby to granie w piłkę nożną jak i w siatke. W wolnym czasie pogrywam sobie w cs'a a tego wolnego czasu mam sporo.Jestem niewysokim blondynem(176 cm wzrostu - kurdupel :D ).Jestem towarzyski i kulturalny, lubię także pożartować.Lubię mieć własne zdanie na każdy temat.

Swoją przygodę z CS'em zacząłem w roku 2008   jeszcze jako  7-letni gówniarz.Wedrowalem po tym calym światku cs-a dosyć długo. Gdy sama gra mi sie chwilowo zaczęła nudzić to zacząłem pisać oraz przerabiać plugini, drobne jakieś ułatwienia, robiłem na zamówienie jakieś klasy perki do CODow oraz zajmowalem sie serwerami na innych sieciach.

Jednak z wiekiem wszystko się zmieniało :).Tutaj trafiłem dzięki cssetti liście serwerow szukajac serwa only dd2. Gdy zaczynałem grać w cs'a przyznam szczerze, że początki były bardzo ciężkie. Co chwile ginąłem i nie umiałem nikogo zabić. Jednak logiczne jak i szybkie myślenie pozwoliło mi poprawić skuteczność gry. Bardzo często słyszę, że gram na jakiś czitach, wh, Aim itp...Przyznam szczerze, że przyjemnie mi sie gra na tym serwerze i mam nadzieję, że zawitam tutaj na trochę dłużej... 

wgif_aqnnhps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie przyjęcia o opiekuna na serwera jeżeli masz 8 postów to zły pomysł, nie znamy cię, nie wiemy nic o tobie, mimo, że się rozpisałeś ładnie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pierwsze, kto ty jesteś, bo Cię kompletnie nie kojarzę?

Pytanie drugie, gdzie jest gt, na którym można by się oprzeć. Już ci powiem. Nie ma, bo na dd2 nie grasz wcale.

Kwestia trzecia, nie masz CS'a na steamie, bo z tej platformy nie korzystasz do gry w 1.6, więc jak przyjdzie co do czego, to kontaktu nie będzie z tobą żadnego

Kwestia czwarta. Jesteś na forum od soboty i już się pchasz na opiekuna? Zacznij może najpierw od admina. A wróć, admina też nie dostaniesz, bo nie grasz na serwerze...

 

Podsumowując, po jakiego grzyba ci ten opiekun, co? Dla kolorku, szpanu, czy uj wie po co? Bo ja z kilometra widzę, że pożytku z ciebie nie będzie żadnego...

  • Lubię to! 3

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PluszaQ napisał:

Pytanie pierwsze, kto ty jesteś, bo Cię kompletnie nie kojarzę?

Pytanie drugie, gdzie jest gt, na którym można by się oprzeć. Już ci powiem. Nie ma, bo na dd2 nie grasz wcale.

Kwestia trzecia, nie masz CS'a na steamie, bo z tej platformy nie korzystasz do gry w 1.6, więc jak przyjdzie co do czego, to kontaktu nie będzie z tobą żadnego

Kwestia czwarta. Jesteś na forum od soboty i już się pchasz na opiekuna? Zacznij może najpierw od admina. A wróć, admina też nie dostaniesz, bo nie grasz na serwerze...

 

Podsumowując, po jakiego grzyba ci ten opiekun, co? Dla kolorku, szpanu, czy uj wie po co? Bo ja z kilometra widzę, że pożytku z ciebie nie będzie żadnego...

Po pierwsze steama mam gram na serwerze codziennie. Jak mnie mogles widziec na serwerze jak cb nie ma na serwerze?

wgif_aqnnhps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie możemy powierzyć serwera w którym włożyliśmy tyle pracy i pieniędzy komuś kto na sieci jest od 3 dni. Nie wykazałeś się niczym przez co moglibyśmy Tobie w jakikolwiek sposób zaufać i powierzyć tą funkcje. 

Generalnie zasada jest taka, że podanie można napisać po 2 tygodniach ale to też będzie zapewne za krótko, więc zapraszam ponownie za ~miesiąc. Pamiętaj tylko, że samą grą na serwerze możesz uzyskać najwyżej admina, do opiekuna trzeba czegoś więcej.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.