Skocz do zawartości

Drobna sugestia. :)


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Moja propozycja to obserwacja przeciwnej drużyny po zginięciu. Serwer onlydd2 to nie jest TP lub FFA by nie można było popatrzeć gdzie jest przeciwnik gdy już nie żyjemy. Co wy na to? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie jest, to dobry pomysł. Jestem na tak.

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie. Jest info po śmierci, a możliwość obserwowania drugiej drużyny skłania ludzi do siedzenia na TSie i podpowiadania gdzie znajduję się przeciwnik.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie. Jest info po śmierci, a możliwość obserwowania drugiej drużyny skłania ludzi do siedzenia na TSie i podpowiadania gdzie znajduję się przeciwnik.

Równie dobrze mogą iść do przeciwnych drużyn i to samo będzie.

 

Jestem na tak, ułatwiłoby to sprawdzenie komuś czy dana osoba nic nie ma - ponieważ w niektórych przypadkach można to stwierdzić po 20 sekundach :) Wtedy nikt by nie pisał co chwila na ''ślepo'', że ktoś jest odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem za. Nie każdemu chce się wchodzić na specta, żeby się upewnić czy dany gracz jest odpalony.

Od siebie dodam, że PTB nie działa tak jak powinno. Czasem przy 3 osobach na serwerze nie można wybrać teamu. Proponuję zmianę ustawień cvarów od tego pluginu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.