Skocz do zawartości

- ODRZUCONE - Można spróbować 2 raz :)


Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam
Wiek: 19 lat
Staż na forum: Od 7 Kwietnia
Doświadczenie: Dosyć spore kilka razy posiadałem już te uprawnienia i wiem o co w tym chodzi.
Czas jaki poświęcasz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Co dziennie zaglądam na forum siedzie tak po 2,3 godziny czasami dłużej jak coś mi nie wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie mnie nie przekonało. Nie wyzionąłeś ducha pisząc te podanie. Jeżeli zależy Tobie na tym obowiązku, to mogłeś bardziej się postarać przy wypisaniu owych punktów.

Krótki staż na forum, ale widzę, że się uczestniczysz w życiu forum i to się ceni! 
Ja jestem na NIE. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś się znowu rozpisał. Mimo, że nie wypowiedziałam się w poprzednim Twoim podaniu to nadal jestem na nie. Znowu? Tak, znowu. Nie pisałem nic ostatnio, gdyż nie miało to sensu, bo podanie było skazane na porażkę. Teraz tak samo. Wygląda prawie identycznie co ostatnie. Nie przekonuje mnie to. Napisane na kartce i wklejone z kolana. Nie.

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

To i ja się wypowiem.
Hmmm... Podanie nie przekonuje zbytnio. Rozpisz się w końcu startujesz na stanowisko gdzie trzeba Ci ufać.

Będziesz miał dostęp do Fp więc nie możesz sobie "bimbać". Chociaż przekonałeś mnie swoją osobą to nie przekonałeś podaniem.
Widać, że delikatnie jesteś ogarnięty ale to jak dla mnie za mało.
Jeśli Cię teraz przyjmą to spoczko. A jak nie to za trzecim razem napisz coś od siebie i daj się poznać lepiej Adamie.
Wybacz mi ale jestem na
Nie :)

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę zajrzeć w przyjętych podaniach również na redaktora fp... jest tam podanko, które wygląda o wiele gorzej.

Prowadziłam kiedyś swój fp, który posiadał ponad 140 tysięcy like i wiem, że jest to czasochłonne i to bardzo! Tu trzeba wiedzieć co ludki lubią, co ich zainteresuje - ogólnie jak przyciągnąć osobę jakimś postem.

Nie ukrywam, że gdybyś się bardziej rozpisał to podanie miałoby większe szanse na przyjęcie. Mimo, że nie ma pytania we wzorze o planach fp, to fajnie by było, jakbyś jednak coś tam napisał - co planujesz nowego wprowadzić, czy masz jakiś pomysł na zdobycie większej ilości like itp. A tu nic... Piszesz o doświadczeniu "wiem o co w tym chodzi" mówić można sporo. Dlaczego nie wytłumaczyłeś w takim razie O CO W TYM CHODZI? :P 

 

Niestety, ale jestem na nie. Nie ma tu nic co mogłoby stwierdzić, że nadasz się na redaktora fp. Nie można wymienić ani jednego plusa [ poza wiekiem? ] ale to nie argument.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Fajnie jakby w końcu osoby które ubiegają się o stanowisko coś wniosły do podania od siebie. Coś co by nas przekonało i pokazało, ze mamy doczynienia z osobą poważną, która na serio traktuje obowiazki jej powierzone. 

Podanie słabe, nic z niego nie moge wywnioskować niestety. Przyjmowalam ludzi nie patrząc az tak bardzo na podania jeżeli chodzi o redaktora i jak widać nikogo z nich nie ma. 

Podanie odrzucam. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.