Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Podanie po raz drugi


Grajek dMb

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Klaudiusz
Nick:Grajek dMb
Wiek:16
Link do gametrackera:http://www.gametracker.com/player/Grajek dMb/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a:

http://banid.pl/kto?to=0:1:196416500

Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:Nie będę Was czarował, powiem prosto chciałbym pełnić funkcję jaką jest admin.Czemu? już odpowiadam.Jestem miły nie raz ale wybuchne i potrafie wyzwac ale nie gracza po prostu gadam sam do siebie  i staram się pomagać innym graczom gdy oni potrzebują pomocy. Wiem że admin to odpowiedzialna funkcja chodź pełniłem te funckje wiele razy i nie było skarg na mnie. Jestem konsekwentny i dokładny w tym co robię. Grałem na waszych serwerach lecz jest w tym minus zmieniałem co chwile nicki.Chyba na tyle nie będę się za bardzo rozpisywał. Wiem skladalem podanie na admina juz i na opiekuna i powinienem dopiero za tydzien ale nie moge wytrzymac na kazdej sieci jak gralem to mialem admina lub opiekuna no chyba wiecie jak to jest.
Mikrofon(TAK/NIE):Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?:Tak
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10):8-9
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Tak
Coś o sobie:

Mam na imię Klaudiusz, mam 16lat przechodzę właśnie mutacje.Mieszkam w województwie Warmińsko-Mazurskim w miejscowości Elbląg.Chodzę do klasy 2gimnazjum, moje hobby to granie w piłkę nożną jak i w siatke. W wolnym czasie pogrywam sobie w cs'a a tego wolnego czasu mam sporo.Jestem niewysokim blondynem(176 cm wzrostu - kurdupel :D ).Jestem towarzyski i kulturalny, lubię także pożartować.Lubię mieć własne zdanie na każdy temat.

Swoją przygodę z CS'em zacząłem w roku 2008   jeszcze jako  7-letni gówniarz.Wedrowalem po tym calym światku cs-a dosyć długo. Gdy sama gra mi sie chwilowo zaczęła nudzić to zacząłem pisać oraz przerabiać plugini, drobne jakieś ułatwienia, robiłem na zamówienie jakieś klasy perki do CODow oraz zajmowalem sie serwerami na innych sieciach.

Jednak z wiekiem wszystko się zmieniało :).Tutaj trafiłem dzięki cssetti liście serwerow szukajac serwa only dd2. Gdy zaczynałem grać w cs'a przyznam szczerze, że początki były bardzo ciężkie. Co chwile ginąłem i nie umiałem nikogo zabić. Jednak logiczne jak i szybkie myślenie pozwoliło mi poprawić skuteczność gry. Bardzo często słyszę, że gram na jakiś czitach, wh, Aim itp...Przyznam szczerze, że przyjemnie mi sie gra na tym serwerze i mam nadzieję, że zawitam tutaj na trochę dłużej... 

Płatność:Sms lub psc 

 

wgif_aqnnhps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Niewiem ile jeszcze będziesz składał tych podań na admina, i w dodatku ciągle piszesz to samo. Odrzucili Cię z admina, złożyłeś na opiekuna odrzucli to teraz znowu na admina? Wielkie Nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary zgłoś się jak przejdziesz mutacje. kilka razy zwracałem uwagę że "piszczysz".  Żart, a tak na serio:

Parcie na szkło masz straszne wiec mała obawa że admin Ci potrzebny do podniesienia samooceny.

Pograj dłużej, daj się poznać i nie pisz podania co 3 dni. Na zaufanie trzeba zapracować :)

Niestety ale nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność dobra, podanie przyjemne. Osobiście nie widzę przeciwwskazań co do Twojego adminowania, więc zapraszam na PW.

 

 
Podanie zostało przyjęte!
  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.