Skocz do zawartości

#25 Wywiad z Bot Tomek !


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator
Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Witam !


Jako pierwszy wywiadu udzielił mi @[Bot] Tomek

 

Redaktor: @Mrs.Fuksiara
Mistrz odpowiedzi: @[Bot] Tomek

 

 

 

Witam Cię serdecznie!
Dziękuję, że zgodziłeś się udzielić mi wywiadu - To miłe.

Na samym początku wypada się przedstawić a więc podaj swoje imię, wiek, płeć xd oraz skąd pochodzisz?

 

Nie ma za co :D
z chęcią udzielę :P
No to nazywam się Szymon. Rocznikowo to mam 16 lat, płeć to wiadomo że mężczyzna oraz pochodzę z małej wioseczki o nazwie Buntowo :)

 

A ja myślałam, że kobieta haha. Buntowo ? To musisz być strasznym buntownikiem! Opowiesz coś o swoim miejscu zamieszkania?

Może ma jakąś swoją historie? - Pamiętaj masz wujka google, ciocie wikipedie!

 

Taki buntownik że w ogóle :D

Jak już wspominałem powyżej to jest mała wioseczka.  Leży ona w województwie Wielkopolskim,
powiecie i gminie Złotów. Ogólnie to są 2 Buntowa jeden po czasach PGR i Buntowo wieś
(tak mieszkam w tym pierwszym). Jednym zabytkiem jest odnowiony pałac na końcu wioski.
Mamy nawet bardzo duże jezioro ciągnące się przez kilka wiosek :)

 

Dobry i pałac ! Jak na wieś to będzie :D
Szymonie masz może rodzeństwo?

 

A no dobry ale właściciel już nie :D
Tak mam rodzeństwo starszą siostrę. Ma na imię Michalina  i powiem Ci że różnimy się od siebie i to mocno nie tylko wzrostem xd

 

Hahaha mam nadzieję, że właściciel tego nie przeczyta. Biada Ci oj biada!

Michalina - Rodzice to jednak mają gust!
Z pewnością jesteś tą lepszą stroną rodzeństwa xd
Sugerując po wieku uczęszczasz jeszcze do szkoły. Podejrzewam, że kończysz gimnazjum ale mogę się mylić.
Wiesz już do jakiej szkoły się wybierasz? Technikum, liceum a może zawodówka ? Jaki profil?

 

Gdzie właściciel i Cs ? :D
on pewnie nie wie co to :D
Chciałbym być tą lepszą stroną rodzeństwa :D
Tak kończę gimnazjum (nareszcie) i idę do technikum na profil logistyk :D
Chciałem iść do ekonoma ale tak spojrzałem na oceny to odmówiłem xd

 

Logiczne myślenie ! Przyda się !
Ważne jest aby wiedzieć co chce się robić w przyszłości i kim być - Ekonomia nie jest aż taka trudna. Przemyśl swój wybór.
Czym się interesujesz? Masz jakieś hobby ? Jakie ?

 

No może i masz racje :D

ale wybrałem logistyka bo siostra mówiła że tam jest spoko i no trzeba gdzieś pójść się uczyć :D
No to interesuje się Freestyle ( tak te co trzeba do bitu słowa wymyślać i żeby się rymowały).

  A hobby informatyka  i to jest ciulowe w szkole ponieważ mała usterka np. głos nie działa od razu muszę przyjść i podłączyć jack'a do gniazdka w kompie :D

 

Rozpisałeś się. I to mi się podoba!
To idź na informatyka skoro tak Cię to kręci !
Ogólnie zauważyć się da, że interesujesz się również grami.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z grami ? ;) Jaka była pierwsza gra w którą zagrałeś ?

 

Idź na informatyka łatwo mówić tam jest 3/4 na matematyce się opiera a z matmy no nie oszukujmy się słaby jestem :D
Tak interesuje się grami :D
Grałem już od małego czyli  od czasów pegazusa to był przełom dla mnie i przed telewizorem spędzałem prawie całe dnie grając gry np Mario, Contra i Mortal Kombat. I nie tylko ja bo jeszcze tata w Contre ze mną naparzał :D To była moja pierwsza i ostatnia konsola :D  Teraz to bardzo PC :D

 

Pegazus wymiatał!

Widać tatuśki lubią grać. Mojego to nawet oderwać nie idzie jak zobaczy fajną grę. !

PC - Najlepsze dla mężczyzny xd

A teraz pytanie, które uwielbiam zadawać ludziom.

Masz swój autorytet ? Wzór osoby, którą chciałbyś być ? Dlaczego właśnie ta osoba jest Twoim mentorem?

 

Wymiatał i wymiata dalej  gry na niego zostały do teraz na pamiątkę żeby może pokazać dzieciom w co ich tatuś kiedyś grał :D
Szczerze tu odpowiem krótko nie mam.

 

Już dzieci widzę planujesz no, no !
Ile chcesz mieć dzieci?
A skoro pytanie o dzieciach to i o przyszłej dziewczynie !
Z tego co mi wiadomo jesteś wolny. Dziewczyny okazja! Opisz nam swój ideał kobiety z wyglądu oraz charakteru?

 

Dzieci no może 1 :D
Jak się poszczęści to 2 hehe :D
No może jestem wolny ale teraz nie myślę o tym by mieć  dziewczynę  :) ale no opisać mogę :D
Wygląd nie za chuda Nie za gruba :D włosy długie blond xd
Charakter miła wyrozumiała (jak będę np kiedyś grał  no na turniejach itd) sympatyczna
No to tylko tyle :D

 

Wymagań nie masz dużo więc z pewnością jakaś pod Twój typ się znajdzie :D !  Powodzenia!

Dość już o Twoim prywatnym życiu trochę Cię poznaliśmy a teraz powiedz nam jak znalazłeś się na Maliver?
Ktoś Ci polecił to forum czy jak ?

 

Na Maliver trafiłem przypadkiem bo szukałem wtedy serwerów only dd2 i no tak patrze że tam dużo ludu siedzi to wbije :D
Gram kilkanaście minut i nagle ssy no to co wstawię i się od razu przywitam
i tak jakoś już tu zostałem :D

 

Ssy to takie zaproszenie pewnie było! Dobrze, że zostałeś. Miły z Ciebie człowiek :)
Jak oceniasz administrację forum? :D Spoko ludzie czy jednak buraki?

 

No można tak powiedzieć że to zaproszenie było hehe :D Ojj aż tak miły nie jestem :D
Dla mnie Spoko ludzie można się szybko dogadać :D 

 

Szybko i na temat ! To mi również się podoba w administracji :)

Jest coś co chciałbyś w Maliver zmienić ? Lub coś co bardzo Ci się na forum  podoba?

 

Nie :D Nic bym nie chciał zmienić :D
a podoba mi się na forum to że są różne konkursy i no miła atmosfera :D

 

Cieszę się, że Ci się podoba! :D

Mamy tu parę rang. Marzysz o którejś z nich ?

 

No zauważyłem że macie "parę" rang :D
A no marze o jednej  "Przyjaciel" może kiedyś ją zdobędę :D

 

Pamiętaj marzenia się spełniają ! :D
Powodzenia w zdobywaniu rangi "Przyjaciel"
Myślę, że pora kończyć wywiad. Wiedza o Tobie z pewnością się kiedyś przyda! Chyba nie podpadłeś nikomu odpowiadając na moje pytania (miejmy nadzieję).
Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Trzymam się tego że marzenia się spełniają :D
Nie podpadłem nikomu chyba ale cóż raz się żyje xd

Niee nie ma kogo pozdrowić :D

 

Dziękuję za wywiad. Trzymaj się. ! Miło się z Tobą pracowało!

No ja też dziękuję za wywiad :D
Fajnie się odpowiadało na twoje pytania ;*



Również czytającym ten wywiad dziękuję za poświęcony czas!
Mam nadzieję, że się wam spodobał !
Do następnego. Pozdrawiam Fuksi ! :wub:

  • Lubię to! 9

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same emotki, za dużo ich... Co do tego to może być nawet spoko ;)

  • Lubię to! 3

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wygląda to na prywatną rozmowę między wami. Zgadzam się z ludkiem wyżej - zdecydowanie za dużo emotek, wykrzykników i to rzeczywiście wygląda źle. 

Za częste komentowanie osoby odpowiadającej - nie bardzo mi się to podoba. [ i zapewne tylko mi, bo jestem czepialska i lubię pomarudzić ] 

 

Takie skromne pytanko... skoro jest to seria "poznaj mnie" to nie lepiej zadawać pytania tylko i wyłącznie o życiu prywatnym? Żeby nie wchodzić na tematy związane z forum,  bo chyba nie o to tu chodzi [ możliwe, że się mylę ] ale wydaje mi się, że takie pytanka na temat osoby jaka jest prywatnie milej by się czytało i bardziej nawiązywałoby to do tematu. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
32 minuty temu, FryTa^^ napisał:

Same emotki, za dużo ich... Co do tego to może być nawet spoko ;)

Okey ogarne następnym razem emotki :D 

 

7 minut temu, Annomalia napisał:

Troszkę wygląda to na prywatną rozmowę między wami. Zgadzam się z ludkiem wyżej - zdecydowanie za dużo emotek, wykrzykników i to rzeczywiście wygląda źle. 

Za częste komentowanie osoby odpowiadającej - nie bardzo mi się to podoba. [ i zapewne tylko mi, bo jestem czepialska i lubię pomarudzić ] 

 

Takie skromne pytanko... skoro jest to seria "poznaj mnie" to nie lepiej zadawać pytania tylko i wyłącznie o życiu prywatnym? Żeby nie wchodzić na tematy związane z forum,  bo chyba nie o to tu chodzi [ możliwe, że się mylę ] ale wydaje mi się, że takie pytanka na temat osoby jaka jest prywatnie milej by się czytało i bardziej nawiązywałoby to do tematu. 

Wiesz nie chciałam aby cały wywiad opierał się tylko na życiu prywatny ale też o tym co ktoś myśli lub uważa na temat maliver. Czy mu pasuje czy nie. W pewien sposób dowiesz się czegoś o tej osobie. To jest mój pierwszy wywiad więc i tak się ciesze, że gorzej nie skomentowałaś bo osobiście bałam sie Twojego komentarza. 

Oczywiście co do emotek. Najwięcej jestich w odpowiedziach a że bardzo szanuje wypowiedzi innych to nie zmieniałam prawie nic chyba, że jakieś błedy ortograficzne. Więc z góry mówię, że mogę ogarnąć swoje emotki. A wypowiedzi innych - to raczej ich zdanie z uśmiechem a nie moje :) Jeśli wiesz o co mi chodzi. :) Ale postaram się następnym razem aby osoba odpowiadająca ogarneła emotki. 
Co do życia prywatnego chcialam aby było coś prostego - trochę informacjii i aby zobaczyć czy wpadnie to wam w oko. 
W następnym wywiadzie postaram się skupić bardziej na życiu prywatnym. 

Dziękuję Ewka za komentarz :) 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Wiesz nie chciałam aby cały wywiad opierał się tylko na życiu prywatny ale też o tym co ktoś myśli lub uważa na temat maliver.

Moim zdaniem, skoro już będziesz brała takie świeże osoby to dużo o sieci nie powiedzą, bo co mogą wiedzieć.

Troszkę by się chociaż odróżniało od tych normalnych wywiadów. W końcu to ma być coś innego. A dopiero po czasie - jak już nie będą takimi świeżakami to dopiero wziąć do tego normalnego wywiadu [ nie bardzo wiem jak w tym momencie mam nazwać jedno i drugie, bo oba są właśnie podobne ]

Sam tytuł "poznaj mnie" bardzo fajnie brzmi i tu właśnie moim zdaniem pasują informacje tylko i wyłącznie na temat swojego życia prywatnego, nie o forum [ jak w normalnych wywiadach ] 

 

Ps. To jest oczywiście moja sugestia, a zrobisz jak uważasz Anusiak! Buzi! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
1 minutę temu, Annomalia napisał:

Moim zdaniem, skoro już będziesz brała takie świeże osoby to dużo o sieci nie powiedzą, bo co mogą wiedzieć.

Troszkę by się chociaż odróżniało od tych normalnych wywiadów. W końcu to ma być coś innego. A dopiero po czasie - jak już nie będą takimi świeżakami to dopiero wziąć do tego normalnego wywiadu [ nie bardzo wiem jak w tym momencie mam nazwać jedno i drugie, bo oba są właśnie podobne ]

Sam tytuł "poznaj mnie" bardzo fajnie brzmi i tu właśnie moim zdaniem pasują informacje tylko i wyłącznie na temat swojego życia prywatnego, nie o forum [ jak w normalnych wywiadach ] 

Mośku mój kochany ale on siedzi tu od lutego - Świeżaki będą inaczej traktowane.
Spokojnie :x Trochę jeszcze myślę. Na pewno nie będzie ciągle tych samych pytań. Sama bym nimi wymiotowała :) Moje pytania do każdego z osobna będą również zależeć od jego stażu - Oczywiście więcej będzie prywatnych i to z pewnością Cię ucieszy :)

Dobra ! Następnym razem może Cię zaskoczę.!

# A teraz nie spamy modku ;x :*

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja coś dodam od siebie jako a'la "weteranka" od wywiadów :D Bardzo dużo błędów interpunkcyjnych i ortograficznych, czasem składnia też siadała i wstać nie mogła. Tak jak podsumowali Ci wyżej - za dużo emotek, za dużo komentowania i za dużo enterów (chodzi mi oto, że każda Twoja linijka zawiera kilka słów, a potem leci następna). Moim zdaniem nieestetycznie to wygląda. Również długość nie powala - gdyby usunąć te wyżej wspomniane "Entery" to by było przynajmniej o połowę krótsze (naliczyłam jedynie 12 pytań). Owszem, lubię Cię @[Bot] Tomek no ale z takimi odpowiedziami to średnio nadawałeś się do wywiadu.

 

Koniec hejtowania, a czas, aby coś poradzić :D Zwracaj uwagę na odpowiedzi odpowiadającego i układaj z nich kolejne pytanie, bo nie trudne jest zadanie następnego zapytania z kartki. Sztuką jest wymyślić swoje, wgłębiać się w temat (o ile jest ciekawy). Doszukuj się błędów (głównie interpunkcyjnych), bo naprawdę jest ich co nie miara. Usuń te Entery i układaj swoje wypowiedzi w jednej linijce. I jedna rzecz - NIE STAWIAJ SPACJI PRZED ZNAKIEM INTERPUKNCYJNYM! 

 

Jeszcze dwie sprawy, które ukuły mi oko. Z początku spytałaś o miejscowość Tomka, a potem nagle znikąd pytanie odnośnie rodzeństwa. Trochę tak mnie odrzuciło na starcie, ale czytałam dalej. Potem ujrzałam to:

23 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Tak kończę gimnazjum (nareszcie) i idę do technikum na profil logistyk :D
Chciałem iść do ekonoma ale tak spojrzałem na oceny to odmówiłem xd

 

Logiczne myślenie ! Przyda się !

 

Logistyka to nie logika kochana XDDDD

 

Wywiad oceniam na 3-, ale mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniesz! W razie czego to powiem Ci to samo, co innym - moje pw stoi otworem, jak masz problem polonistyczny i nie wiesz, czy zrobiłaś coś bezbłędnie, to śmiało pisaj! Wiesz, że nie gryzę, a zawsze wspomogę :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
4 minuty temu, piekna napisał:

No to i ja coś dodam od siebie jako a'la "weteranka" od wywiadów :D Bardzo dużo błędów interpunkcyjnych i ortograficznych, czasem składnia też siadała i wstać nie mogła. Tak jak podsumowali Ci wyżej - za dużo emotek, za dużo komentowania i za dużo enterów (chodzi mi oto, że każda Twoja linijka zawiera kilka słów, a potem leci następna). Moim zdaniem nieestetycznie to wygląda. Również długość nie powala - gdyby usunąć te wyżej wspomniane "Entery" to by było przynajmniej o połowę krótsze (naliczyłam jedynie 12 pytań). Owszem, lubię Cię @[Bot] Tomek no ale z takimi odpowiedziami to średnio nadawałeś się do wywiadu.

 

Koniec hejtowania, a czas, aby coś poradzić :D Zwracaj uwagę na odpowiedzi odpowiadającego i układaj z nich kolejne pytanie, bo nie trudne jest zadanie następnego zapytania z kartki. Sztuką jest wymyślić swoje, wgłębiać się w temat (o ile jest ciekawy). Doszukuj się błędów (głównie interpunkcyjnych), bo naprawdę jest ich co nie miara. Usuń te Entery i układaj swoje wypowiedzi w jednej linijce. I jedna rzecz - NIE STAWIAJ SPACJI PRZED ZNAKIEM INTERPUKNCYJNYM! 

 

Jeszcze dwie sprawy, które ukuły mi oko. Z początku spytałaś o miejscowość Tomka, a potem nagle znikąd pytanie odnośnie rodzeństwa. Trochę tak mnie odrzuciło na starcie, ale czytałam dalej. Potem ujrzałam to:

 

Logistyka to nie logika kochana XDDDD

 

Wywiad oceniam na 3-, ale mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniesz! W razie czego to powiem Ci to samo, co innym - moje pw stoi otworem, jak masz problem polonistyczny i nie wiesz, czy zrobiłaś coś bezbłędnie, to śmiało pisaj! Wiesz, że nie gryzę, a zawsze wspomogę :D 

Tych enterów już nie usune bo to jest odzielenie mojej wypowiedzi od innych. Błedy inter i tak dalej - dobra ale to wypowiedz jego a nie moja. Chociaz w sumie nastepnym razem bede poprawiać. 
Nie z kartki bo z głowy pytania :) Nie zapisuje takich rzeczy na kartce. :) 
Nie chciałam aby wywiad wyszedł za długi więc dałam tyle pytań ile dałam xd 
Emotki to rowniez wypowiedz kolegi więc tak jak mówiłam - Szanuje wypowiedzi innych. Dlatego też to zostawiłam :) 

Nie mam problemu ze składaniem zdań.
Logistyka to również w pewien sposób logiczne myślenie - Również miało to wyjść w formie sucharu/żartu. 
Bez komentarzy ten wywiad byłby trochę nudny - Warto dodawać coś od siebie aczkolwiek masz racje za dużo. Tutaj przyznaje wam rację (niestety) 
Wiem, że nie gryziesz ale muszę uczyć się na własnych błedach. - Mimo, że są one powodem krytyki. :)
A jeszcze co do moich wypowiedzi to staram się aby to nie wygladało jak gówno bo jak napisze w jednej linijce to aż razi. Sama zobacz dodając post na srodku i zobacz jak to okropnie wygląda. :) 
Ale następnym razem zastosuje się zdecydowanie do was. Może wam się bardziej spodoba. :3

To mój pierwszy wywiad więc i tak się ciesze, że nie jest tak źle :) 

#Dziękuję za opinie i pomoc :)

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie rozpoczyna się wielką literą.

Zdanie kończy się kropką. 

Nie powinno być tylu emotek.

Przed "że" stawia się przecinek.

Przed "a" stawia się przecinek. 

Przed "ale" stawia się przecinek. 

Pomiędzy wyrazem, a znakiem interpunkcyjnym nie powinno być spacji. 

Kropka i wykrzyknik nie mogą stać koło siebie (w dodatku między spacją).

Nie może być "dwóch spacji" koło siebie. 

------------------------------------------------------------------------------

Jednymi słowy zapraszam do podstawówki na lekcje interpunkcji, bo chyba wtedy smacznie spałaś...

Przynajmniej mam taką nadzieję. 

 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
2 godziny temu, Jakobinek ♥ napisał:

Zdanie rozpoczyna się wielką literą.

Zdanie kończy się kropką. 

Nie powinno być tylu emotek.

Przed "że" stawia się przecinek.

Przed "a" stawia się przecinek. 

Przed "ale" stawia się przecinek. 

Pomiędzy wyrazem, a znakiem interpunkcyjnym nie powinno być spacji. 

Kropka i wykrzyknik nie mogą stać koło siebie (w dodatku między spacją).

Nie może być "dwóch spacji" koło siebie. 

------------------------------------------------------------------------------

Jednymi słowy zapraszam do podstawówki na lekcje interpunkcji, bo chyba wtedy smacznie spałaś...

Przynajmniej mam taką nadzieję. 

 



Widocznie spałam no cóż nie każdemu zdarza się być idealnym we wszystkim :) Nie wszyscy są tacy jak Ty :)

Masz rację aczkolwiek wypowiedzi mojego mówcy zostawiłam prawie bez poprawek. 1000 razy będę powtarzać, że mimo wszystko nie lubie tego ruszać. Następnym razem jednak dla pana idealnego trochę zmienię :D A teraz sprawdź swoje wywiady

#Dzięki za opinię ;)

 

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.