Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Podanko


Bye

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Jakub

Wiek: 19

Staż na forum: od 10'ego lipca

Doświadczenie: Prowadziłem własną stronę, oraz byłem tutaj redaktorem.

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Co raz to więcej, co raz to mniej obowiązków i mam czas na przesiadywanie od rana do wieczora na forum. Przyjdzie telefon, to będę wręcz non stop na forum oraz na FP.

 

Wiem, że niedawno przybyłem, lecz chcę jak to najbardziej możliwe pomóc dla naszej sieci. FanPage jest zbyt mało aktywny, a powinien nadganiać aktywnością forum!

  • Lubię to! 1

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłeś, więc taki trochę minus + słabo rozpisane podanie wg mnie, w końcu piszesz podanko na wysokie stanowisko (chyba wysokie xd) więc jakbyś się rozpisał to byłoby raczej fajnie.

Ja jestem na Neutral :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdemu warto dać szansę, jeżeli nawet wrócił po tak długim czasie, aczkolwiek pamiętam że były z Tobą jakiejś problemy, a co jak znów niespodziewanie znikniesz?

Z tego co wiem to jest mało redaktorów FanPage, a jeżeli coś wskóra i będzie codziennie dodawał jakiejś nowości, to czemu by nie dać mu szansy?

Co do samego podania jest one napisane na kolanie, powinieneś się do tego przyłożyć, mimo to jestem na tak, powodzenia.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyskata ty może nie komentuj bo ty lepsza nie jesteś, więc Twoje poruszanie tematu z uciekaniem jest śmieszne. :)

Co do podania - jestem na tak, spełnia wymagania i przyda się ktoś taki Agacie 

  • Lubię to! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo. Podanie słabo rozwinięte.. Czy nie możecie sie bardziej rozpisać? Yhhhh. Pamiętam jak byłeś typem od fp i coś się nawet pojawiało. Teraz lipa z Naszym fp . Może ty coś wbiesiesz ciekawego, a może nie :D Dam Ci moje blogoslawienstwo, ale nie spieprz tego jak ostatnim razem ;)

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szczerze nie wiem... Jakoś nie widzę wielkie zaangażowania po powrocie i abyś od tak wskoczył sobie na tą posadę. Może warto zacząć od odpracowania warnów na forum? Jak to będzie wyglądać, że osoba z 12 warnami na koncie posiada stanowisko na forum? Dość dziwna sytuacja.

Dodatkowo pamiętam, że odszedłeś z posady bo kolor się nie podobał... Podanie mnie nie przekonuje w ogóle, pisane na odwal a chcesz wrócić na posadę, którą zawaliłeś. 

Zacznij od odpracowania chociaż kilku warnów i wtedy zobaczymy.

Podanie zostawiam otwarte, może ktoś przyjmie jak mnie nie będzie ale pewnie poczeka na mnie, jak i teraz. ;) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.