Skocz do zawartości

To jest dd2 klasyczny?


Grajek dMb

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jak już ma być to serwer dd2 klasyczny to moje propozycje sa takie. Przedstawie w punktach

1. Usunięcie pluginu pokazującego dmg przy strzelaniu. Nikt mnie nie przekona, że ten plugin przyciąga ogarniętych graczy, jest dokładnie odwrotnie, bardziej rozprasza i przesłania niż pomaga. To nie jest jakaś wielka zmiana, nie postuluję tu absolutnie usunięcia komendy /me.

2. Usunięcie roundsoundów - dobrzy gracze nie przychodzą na serwer dla muzyczki między rundami. Co gorsza rodzaj muzyki czy konkretne kawałki w rs'ach nie każdemu odpowiada, nie każdy też ma tyle cierpliwości by zawsze wpisywać /roundsound żeby je wyłączyć, gdy nie zna albo nie używa mp3volume 0. Kolejna rzecz, która odpycha ludzi.

3. Usunięcie spadochronu, nie chce mi się już rozpisywać. Pewnie teraz myslicie po co usuwac spadochron? a po to jesli to ma byc klasyczny dd2 to niech on bd klasyczny a nie jakies urozmaicenia.

4. Dodanie asyst moim zdaniem  będzie dodawało satysfakcji w grze

5. Przy okazji moglibyscie naprawic juz wszystkie komendy jak juz sa to ten /globaltop i te inne 

6. Dodanie pluginu aby nie mozna oslepiac bylo swojego teamu nie raz gracze specjalnie rzucaja granaty na poczatku rundy we wlasny team aby ich oslepic

Co wy o tym myslicie?
 

Edytowane przez Grajek dMb
  • Smutny 1

wgif_aqnnhps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest to udogodnienie dla VIPów. I tak powinno zostać.
2. Roundsoundy można przecież wyłączyć ...
3. Apropo spadochronu to jego los jest mi totalnie obojętny.

4. Przecież są asysty ziomek.

5. Tu nie wiem, nie używałem tych komend.
6. Po coś masz tego admina chyba, nie? Jak ktoś utrudnia grę innym graczom to przecież nie musi u nas grać.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grajek ja ci powiem tylko tyle ze za duzo byś chciał.  Serwer jest idealny taki jaki jest a nie byś wszystko na odwrót zrobił.  Ja się nie zgadzam na takie zmiany.  Serwer niech zostanie taki jaki jest.  Po To go robili takiego bo sie zaczął wyróżniać  jesli nie podoba ci sie np gdy widzisz obrażenia to po prostu oddaj tego adma i nie kupuj vipa..  Spadochronu nikt nie każe ci używać proste co nie a jesli chodzi o muzykę każdy moze sobie ja wyciszyć w opcjach gry tak jak ja mam to zrobione a jeśli chodzi o np rzucane mleka czy cos po to masz adma zeby upomnieć jesli to nie pomoże dać kicka czy bana.  Proste. 

 

Mody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Grajek ale ty kombinujesz naprawdę.

1. To jest ułatwienie dla graczy i dodatek dla vipów - Więc powinno zostać :)
2. Rs'y ?! Ty chyba w tym momencie kpisz. - Możesz je wyłączyć komendą, w opcjach, na serwie - Rusz pupę :)
3. Spadochron się przydaje bo jak spadniesz to przynajmniej połowy życia nie tracisz.

4. Z tego co wiem to asysty są :D Bo się wyświetla +1

5. Nie wiem o co Ci chodzi z tym.

6. I tutaj @James dobrze powiedział. Od tego jest admin żeby porządku pilnował. I tego się trzymaj. Za dużo próbujesz na sile wykombinować. DD2 to u nas nie oszukujmy się bardzo popularny serwer i jak widać graczom aż tyle rzeczy nie przeszkadza.

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.