Skocz do zawartości

Wywiad Z Mrs.Fuksiara


Grajek dMb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszym moim gościem jest  @Mrs.Fuksiara- Płeć piękna oraz admin CS GO MOD i Admin TS3.

Życzę miłego czytania!!!

 

                                                                      Prowadzący- @Grajek dMb              

 

                                                                                                                                          Odpowiadająca- @Mrs.Fuksiara

 

 

Grajek dMb:Hejka, Mimo tego, że większość ludzi Cie doskonale zna, może zaczniemy od tego, że na początek nam się przedstawisz?  

 

Fuksiara:

Cześć Mam na imię Ania, rocznik 98, pochodzę z Polski a dokładnie z woj.Świętokrzyskiego

 

Grajek dMb:

Może powiesz nam czym się zajmujesz na co dzień? Spełniasz się zawodowo, a może się uczysz?

    

Fuksiara:

Uczę się w technikum ekonomicznyma potem autkiem do domu i przed komputer.

 

Grajek dMb:

Czemu akurat wybrałaś taki kierunek? Mogłabyś opowiedzieć nam coś więcej o nim?    

    

Fuksiara:

W sumie to wybrałam technikum ekonomiczne bo to kierunek ogólny i łatwo wkręcić się na kasę w biedronce xd A tak serio szkoła bardzo przyciągneła moją uwagę i nie miałam pomysłu gdzie iść. Ekonomia jak ekonomia - papierki, rachunkowość, matematyka i zabawa     " Ekonomia fajna sprawa jest ryzyko, jest zabawa "     

 

Grajek dMb:    

Przejdźmy zatem do kolejnego pytania- Czy masz rodzeństwo?

 

Fuksiara:    Tak. Mam młodszego brata Kamila    

 

Grajek dMb:    Mogłabyś nam trochę o nim opowiedzieć?  

 

 Fuksiara: 

 Kamil ma 5 lat, lubi tańczyć, grać na komputerze, uwielbia świnke pepe, kinder niespodzianki to jego życie i w sumie chodzi do przedszkola I kocha jeździć ze mną autem!  

 

Grajek dMb: 

No dobra, Wróćmy się jeszcze na moment do tematu szkoły. Jakim uczniem jesteś? Pilnym z średnią "na pasek"  czy może szkolnym rozrabiaką  ?

 

Fuksiara:

Ani tym ani tym. Raczej bardzo pyskatą, bezczelną i wesołą uczennicą

 

Grajek dMb:

Czyli mam z tego rozumieć, że łatwo cie wyprowadzić z równowagi ?

 

Fuksiara:

Nie aż tak latwo, czasem daje poczuć, że jestem wkurzona a tak naprawdę to po mnie spływa. Nie denerwuje się byle czym, byle kim. Często ludzie mylą moje sarkazmy z moim zdenerwowaniem.

 

Grajek dMb:    Przejdźmy zatem do tematu wspólnego dla każdego użytkownika tego forum, czyli CS'A. Jak i kiedy zaczęła się twoja przygoda z Counter Strike?  

 

Fuksiara: Jeju no to tak:Pasją do gier zaraziłam się od taty - To u nas rodzinne. Pewnego dnia w szkole poznałam takiego chłopaka, który wprowadził mnie do świata Cs'a. Mieszkal on w tej samej wsi co ja więc łatwo było mi z nim grać czy też kontaktować się. Ja osobiście nie posiadałam przez rok Cs'a dopiero kolega mi zainstalował i przez 6-7 lat grałam. Potem przestałam bo nowa szkoła i obowiązki. 3-4 lata przerwy od 1.6. (W tej przerwie zaczełam grać w go) pewnego pięknego dnia mój kuzyn (Bartek) dał mi pograćw Cs'a Go u siebie na laptopie, tak mi się ta gra spodobała, że aż sama ją kupiłam i już gram prawie 2 lata w Cs'a Go - Miałam 3-4 lata przerwy od 1.6 - Od lutego znów zaczelam grać w Cs'a 1.6  Więc w sumie moje wszystkie lta upłyneły na graniu w Csa     lata*    Nie aż tak latwo, czasem daje poczuć, że jestem wkurzona a tak naprawdę to po mnie spływa. Nie denerwuje się byle czym, byle kim. Często ludzie mylą moje sarkazmy z moim zdenerwowaniem.    

 

Grajek dMb:  

Z pewnością przez ten czas nabrałaś sporego doświadczenia w grze.    Jak oceniasz swoją grę w cs 1.6 jak i cs:go w skali od 1 do 10?   

 

Fuksiara:

Nie aż tak dużego doświadczenia bo mało co kiedy biorę grę na poważnie.Gra w cs 1.6 - 7     CS:GO - 5     Ale też nie mi to oceniać

 

Grajek dMb:

Okej z tego co widziałem to w cs 1.6 radzisz sobie naprawdę świetnie jak na kobietę.Dobra przejdźmy do tego jak trafiłaś na nasze forum oraz jaka była twoja pierwsza ranga?

 

Fuksiara:

Ah te stereotypy. I dziękuję Pewnego dnia poznałam @Pyskata. Po dłuższej rozmowie i jej opowieściach o przyjaciołach i tym forum, zainteresowalo mnie to a więc pokazała mi to forum oraz poznała mnie z @Malinaa. Cieszę się, że tu jestem i to jest zasługa Pyskacza  Historia moich rang: Użytkownik,Dziewczyna Vip,Premium, Admin TS3,Admin CS:GO MOD

 

Grajek dMb:

Opowiedz nam coś o twojej karierze  tutaj. Z pewnością nie była to łatwa droga aby zdobyć tyle rang.

 

Fuksiara:

Zacznę od początku. Kariera xD:- Uzytkownik - Zalogowałam się i oto dostałam zaslużoną rangę- Dziewczyna - To chyba stwierdzili po głosie, ale ciężko z tym było (uwierz)- Vip - Chyba pierwszego vipa wygralam w lotto (nie pamiętam) albo dostałam od @Pyskata- Premium - Wygrałam w konkursie - Narysowałam minionka o ile się nie myle- Admin TS3 - Kiedyś byłam to pomyślałam, że mogę dać radę i chyba nie zawodze @Malina- Admin CS:GO MOD - No tutaj to powiem Ci szczerze, że kocham moda i go nie oddam :x Mam taką fazę na niego, że hoho!To chyba tyle z mojej kariery 

 

Grajek dMb:

Z tego co napisałaś "Narysowałaś minionka" czyli masz jakiś talent plastyczny?

 

Fuksiara:

Raczej graficzny. Rysowałam ale na stronce do tego przenaczonej o ile dobrze pamiętam " sketch toy "

 

Grajek dMb:

Masz może jakieś swoje prace? Jeśli tak to pochwal się nim

 

Fuksiara:

Nie lubie się chwalić tym, że robie kijową grafikę czy też coś piszę  Więc wybacz, ale nie

 

Grajek dMb:

No trudno . Nie chcę zanudzać czytelników więc powoli będziemy kończyć nasz wywiad. Na koniec zadam ci kilka krótkich pytań.

 

Fuksiara

Mnie tam nie zanudzasz hahaha  

 

Grajek dMb:

Co Wolisz?    

M4A1/AK47/AWP

 

Wolę P90/AWP

 

Granie w cs'a/ granie w siatkówkę/ Jeżdżenie na rowerze

 

Granie w cs'a - Piłkę nożną

 

Wolisz chłopaków/dziewczyny

 

Wolę kobiety  Zdecydowanie!

 

Lato/Zima

 

Lato

 

Matematyka/Biologia/Polski

 

Polski/Geografia

 

CS:GO/CS 1.6

 

Nie umiem wybrać 

 

Grajek dMb:

No dobra to chyba na tyle. Czy chciałabyś na koniec kogoś pozdrowić? 

 

Fuksiara:

Wszystkich 

 

Grajek dMb:

Wszystkich czyli osoby z forum tak?

 

Fuksiara:

I nowo przybyłych 

 

Grajek dMb:

No dobra. Dziękuję Ci za poświęcony dla wywiadu czas i życzę miłego dnia Tobie jak i każdemu kto dotrwał do tego momentu.

 

Fuksiara:

Haha wzajemnie ! 

 

Grajek dMb:

Na koniec dodam, że to mój pierwszy wywiad, ale nie ostatni.Zachęcam do komentowania, co się podobało, a co jest do poprawy.

Edytowane przez Grajek dMb
  • Lubię to! 5

wgif_aqnnhps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Popraw bo pomieszałeś dużo, powtarza się sporo i połaczyles złe moje odp xd ale plus za wywiad

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionka nie wiem po co taka dużo, może po to aby wywiad był dłuższy xd

 Od lutego znów zaczelam grać w Cs'a 1.6  Więc w sumie moje wszystkie lta upłyneły na graniu w Csa     lata*    Nie aż tak latwo, czasem daje poczuć, że jestem wkurzona a tak naprawdę to po mnie spływa. Nie denerwuje się byle czym, byle kim. Często ludzie mylą moje sarkazmy z moim zdenerwowaniem.    

W ogóle nie ogarnąłeś tego, nie poprawiłeś.

Wywiad krótki, słaby.

Może powiesz nam czym się zajmujesz na co dzień? Spełniasz się zawodowo, a może się uczysz?

    

10 minut temu, Grajek dMb napisał:

Grajek dMb:

Może powiesz nam czym się zajmujesz na co dzień? Spełniasz się zawodowo, a może się uczysz?

Fuksiara:

Uczę się w technikum ekonomicznyma potem autkiem do domu i przed komputer.

Grajek dMb:

Czemu akurat wybrałaś taki kierunek? Mogłabyś opowiedzieć nam coś więcej o nim?    

Fuksiara:

W sumie to wybrałam technikum ekonomiczne bo to kierunek ogólny i łatwo wkręcić się na kasę w biedronce xd A tak serio szkoła bardzo przyciągneła moją uwagę i nie miałam pomysłu gdzie iść. Ekonomia jak ekonomia - papierki, rachunkowość, matematyka i zabawa     " Ekonomia fajna sprawa jest ryzyko, jest zabawa "     

Grajek dMb:    

Przejdźmy zatem do kolejnego pytania- Czy masz rodzeństwo?

Fuksiara:    Tak. Mam młodszego brata Kamila    

Grajek dMb:    Mogłabyś nam trochę o nim opowiedzieć?  

 Fuksiara: 

 Kamil ma 5 lat, lubi tańczyć, grać na komputerze, uwielbia świnke pepe, kinder niespodzianki to jego życie i w sumie chodzi do przedszkola I kocha jeździć ze mną autem!  

Grajek dMb: 

No dobra, Wróćmy się jeszcze na moment do tematu szkoły. Jakim uczniem jesteś? Pilnym z średnią "na pasek"  czy może szkolnym rozrabiaką  ?

Pytasz o coś, kończysz (niby) pytanie, pytasz o coś innego  i później wracasz znowu do tego poprzedniego pytania.

  • Lubię to! 1

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Widze że sama musze błędy poprawić. Wstawiłeś to na odwal się. 
 

2 godziny temu, Grajek dMb napisał:

Fuksiara: Jeju no to tak:Pasją do gier zaraziłam się od taty - To u nas rodzinne. Pewnego dnia w szkole poznałam takiego chłopaka, który wprowadził mnie do świata Cs'a. Mieszkal on w tej samej wsi co ja więc łatwo było mi z nim grać czy też kontaktować się. Ja osobiście nie posiadałam przez rok Cs'a dopiero kolega mi zainstalował i przez 6-7 lat grałam. Potem przestałam bo nowa szkoła i obowiązki. 3-4 lata przerwy od 1.6. (W tej przerwie zaczełam grać w go) pewnego pięknego dnia mój kuzyn (Bartek) dał mi pograćw Cs'a Go u siebie na laptopie, tak mi się ta gra spodobała, że aż sama ją kupiłam i już gram prawie 2 lata w Cs'a Go - Miałam 3-4 lata przerwy od 1.6 - Od lutego znów zaczelam grać w Cs'a 1.6  Więc w sumie moje wszystkie lta upłyneły na graniu w Csa     lata*    Nie aż tak latwo, czasem daje poczuć, że jestem wkurzona a tak naprawdę to po mnie spływa. Nie denerwuje się byle czym, byle kim. Często ludzie mylą moje sarkazmy z moim zdenerwowaniem. 

Popraw LATA 3 linijka od dołu. Potem skasuj lata* 
I ostatnie dwie linijki są do poprzedniej odpowiedzi więc je skasuj. 
 

 

2 godziny temu, Grajek dMb napisał:

 Historia moich rang: UżytkownikDziewczyna VipPremium Admin TS3Admin CS:GO MOD

Poodzielaj to. 
 

 

2 godziny temu, Grajek dMb napisał:

 

Dzisiejszym moim gościem jest  @Mrs.Fuksiara- Płeć piękna oraz admin CS GO MOD i Admin TS3.

Życzę miłego czytania!!!

 

                                                                      Prowadzący- @Grajek dMb              

 

                                                                                                                                          Odpowiadająca- @Mrs.Fuksiara

 

 

Grajek dMb:Hejka, Mimo tego, że większość ludzi Cie doskonale zna, może zaczniemy od tego, że na początek nam się przedstawisz?  

 

Fuksiara:

Cześć Mam na imię Ania, rocznik 98, pochodzę z Polski a dokładnie z woj.Świętokrzyskiego

 

Grajek dMb:

Może powiesz nam czym się zajmujesz na co dzień? Spełniasz się zawodowo, a może się uczysz?

    

Fuksiara:

Uczę się w technikum ekonomicznyma potem autkiem do domu i przed komputer.

 

Grajek dMb:

Czemu akurat wybrałaś taki kierunek? Mogłabyś opowiedzieć nam coś więcej o nim?    

    

Fuksiara:

W sumie to wybrałam technikum ekonomiczne bo to kierunek ogólny i łatwo wkręcić się na kasę w biedronce xd A tak serio szkoła bardzo przyciągneła moją uwagę i nie miałam pomysłu gdzie iść. Ekonomia jak ekonomia - papierki, rachunkowość, matematyka i zabawa     " Ekonomia fajna sprawa jest ryzyko, jest zabawa "     

 

Grajek dMb:    

Przejdźmy zatem do kolejnego pytania- Czy masz rodzeństwo?

 

Fuksiara:    Tak. Mam młodszego brata Kamila    

 

Grajek dMb:    Mogłabyś nam trochę o nim opowiedzieć?  

 

 Fuksiara: 

 Kamil ma 5 lat, lubi tańczyć, grać na komputerze, uwielbia świnke pepe, kinder niespodzianki to jego życie i w sumie chodzi do przedszkola I kocha jeździć ze mną autem!  

 

Grajek dMb: 

No dobra, Wróćmy się jeszcze na moment do tematu szkoły. Jakim uczniem jesteś? Pilnym z średnią "na pasek"  czy może szkolnym rozrabiaką  ?

 

Fuksiara:

Ani tym ani tym. Raczej bardzo pyskatą, bezczelną i wesołą uczennicą

 

Grajek dMb:

Czyli mam z tego rozumieć, że łatwo cie wyprowadzić z równowagi ?

 

Fuksiara:

Nie aż tak latwo, czasem daje poczuć, że jestem wkurzona a tak naprawdę to po mnie spływa. Nie denerwuje się byle czym, byle kim. Często ludzie mylą moje sarkazmy z moim zdenerwowaniem.

 

Grajek dMb:    Przejdźmy zatem do tematu wspólnego dla każdego użytkownika tego forum, czyli CS'A. Jak i kiedy zaczęła się twoja przygoda z Counter Strike?  

 

Fuksiara: Jeju no to tak:Pasją do gier zaraziłam się od taty - To u nas rodzinne. Pewnego dnia w szkole poznałam takiego chłopaka, który wprowadził mnie do świata Cs'a. Mieszkal on w tej samej wsi co ja więc łatwo było mi z nim grać czy też kontaktować się. Ja osobiście nie posiadałam przez rok Cs'a dopiero kolega mi zainstalował i przez 6-7 lat grałam. Potem przestałam bo nowa szkoła i obowiązki. 3-4 lata przerwy od 1.6. (W tej przerwie zaczełam grać w go) pewnego pięknego dnia mój kuzyn (Bartek) dał mi pograćw Cs'a Go u siebie na laptopie, tak mi się ta gra spodobała, że aż sama ją kupiłam i już gram prawie 2 lata w Cs'a Go - Miałam 3-4 lata przerwy od 1.6 - Od lutego znów zaczelam grać w Cs'a 1.6  Więc w sumie moje wszystkie lta upłyneły na graniu w Csa     lata*    Nie aż tak latwo, czasem daje poczuć, że jestem wkurzona a tak naprawdę to po mnie spływa. Nie denerwuje się byle czym, byle kim. Często ludzie mylą moje sarkazmy z moim zdenerwowaniem.    

 

Grajek dMb:  

Z pewnością przez ten czas nabrałaś sporego doświadczenia w grze.    Jak oceniasz swoją grę w cs 1.6 jak i cs:go w skali od 1 do 10?   

 

Fuksiara:

Nie aż tak dużego doświadczenia bo mało co kiedy biorę grę na poważnie.Gra w cs 1.6 - 7     CS:GO - 5     Ale też nie mi to oceniać

 

Grajek dMb:

Okej z tego co widziałem to w cs 1.6 radzisz sobie naprawdę świetnie jak na kobietę.Dobra przejdźmy do tego jak trafiłaś na nasze forum oraz jaka była twoja pierwsza ranga?

 

Fuksiara:

Ah te stereotypy. I dziękuję Pewnego dnia poznałam @Pyskata. Po dłuższej rozmowie i jej opowieściach o przyjaciołach i tym forum, zainteresowalo mnie to a więc pokazała mi to forum oraz poznała mnie z @Malinaa. Cieszę się, że tu jestem i to jest zasługa Pyskacza  Historia moich rang: UżytkownikDziewczyna VipPremium Admin TS3Admin CS:GO MOD

 

Grajek dMb:

Opowiedz nam coś o twojej karierze  tutaj. Z pewnością nie była to łatwa droga aby zdobyć tyle rang.

 

Fuksiara:

Zacznę od początku. Kariera xD:- Uzytkownik - Zalogowałam się i oto dostałam zaslużoną rangę- Dziewczyna - To chyba stwierdzili po głosie, ale ciężko z tym było (uwierz)- Vip - Chyba pierwszego vipa wygralam w lotto (nie pamiętam) albo dostałam od @Pyskata- Premium - Wygrałam w konkursie - Narysowałam minionka o ile się nie myle- Admin TS3 - Kiedyś byłam to pomyślałam, że mogę dać radę i chyba nie zawodze @Malina- Admin CS:GO MOD - No tutaj to powiem Ci szczerze, że kocham moda i go nie oddam :x Mam taką fazę na niego, że hoho!To chyba tyle z mojej kariery 

 

 

Tutaj też to odziel bo jest nasrane zaprzeproszeniem!

A reszty to już mi się komentować nie chce. Eh... Next razem proszę Cię abyś uważniej robił te wywiady. :) 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo błędów oraz niedopasowana czcionka, popraw. Pomysł sam w sobie nie jest zły, może fakt każdy zna Fuksi, ale dla nowych użytkowników przyda się garść informacji. Podsumowując, skoro to Twój pierwszy wywiad - lody przełamane. Następnym razem przed opublikowaniem na forum Twojej pracy daj ją komuś do sprawdzenia, komuś kto ma doświadczenie,  a na pewno wypadniesz lepiej.
Pozdrawiam, Queen. :)

Maybe Someday. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pomieszałeś, wiele błędów zauważywszy i nic z tym nie poczywszy. Jednakże jeśli to Twój pierwszy wywiad to w porównaniu do innych dam 5/10. Nie jest dobrze, ale nie mogę powiedzieć, że jest źle. Jeśli chcesz, aby ktoś pomógł Ci z błędami to zapraszam na moje pw (to już chyba tradycja xd ).

 

See you soon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli popełniasz dużo błedów polecam tą stronkę. https://www.ortograf.pl

O wywiadzie powiem tyle. Czcionka chyba sam wiesz, że za duża. Troszkę błedów. Wszystko nie estetyczne, ale masz + za to, że Ci się chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.