Skocz do zawartości

- ODRZUCONE - Redaktor Grajek


Grajek dMb

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Klaudiusz
Wiek:16
Staż na forum:Hmm dokładnie to nie wiem ale z miesiąc już będzie
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy 
o dłuższą wypowiedź): Chciałbym sprawdzić swoich sił jako redaktor myślę, że się nadam na to stanowisko. Nie wiem co napisać,ale tak siedzę myślę zrobie wywiad i złoże podanko a potem się zobaczy
Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka 
szkolna, blog itp.):Coś tam posiadam raz byłem redaktorem ale nie na tej sieci, lecz przez krótki czas bo musiałem odejść przez problemy zdrowotne
Próbny wywiad / news:

wgif_aqnnhps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na NIE

- Podanie mało rozwinięte, krótkie,

- Od 27 maja to chyba nie miesiąc,

- Brak próbnego wywiadu / newsa,

- Błędy interpunkcyjne,

- Jeżeli będziesz pisał posty przez minute i nawet ich estetycznie nie będziesz poprawiał tak jak w przypadku podania to ja dziękuje... [ na dole o co mi kaman ]

37B5V0U.png?1

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie pisane na kolanie. Brak twojej aktywności w redakcji, wiec jak mamy zweryfikować czy sie nadajesz? Po jednym wywiadzie? Poza spamowaniem tematami nic nie wnosisz. Nie jestem do ciebie przekonany na tym stanowisku. Opiekun nie wyszedł to polowanie na inna rangę? Sorry ale nie dzisiaj. 

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam wymieniać, dlaczego jestem na Nie, to zacznę od tych najlżejszych powodów.

1. Staż na forum. Jesteś ledwo 2,5 tygodnia

2. Brak zainteresowania działem redakcji. Jeden wywiad to za mało.

3. Spamujesz wszędzie, w sumie nie wiem po co. Żeby posty nabić?

4. Podanie pisane na kolanie

5. Wywiad z Fuksiarą pisany na kolanie. Jest niechlujny i pełen błędów składniowych, ortograficznych i stylistycznych, niepoprawionych zdań, pomimo sugestii Ani, żeby coś pozmieniać. Wkleiłeś jak leciało.

 

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor to osoba, która ma wyznaczone cele, pewne obowiązki, jest odpowiedzialna. Ty tym podaniem (zgodzę się z moimi przedmówcami) pisanym na kolanie, pokazałeś tylko i wyłącznie to, że dla Ciebie to jedynie posiadanie kolejnej rangi na forum. Sorry za szczerość, ale tak to odczuwam. Poza tym (jak już tu PluszaQ wspomniał) wszędzie spamujesz postami, robisz to tak bardzo na siłę, że mam wątpliwości co do Twojej dojrzałości na jakiekolwiek stanowisko. No i jeszcze ten wywiad z Fuksi, jeden nie wystarczy, aby pokazać, że się nadajesz czy też interesujesz się Działem Redakcji (nie wspominając już o licznych błędach). 
Podsumowując, przemyśl to co robisz, popracuj trochę Nad sobą, jeżeli masz jakieś pytania chętnie Ci pomogę.

Jak na razie jestem na NIE. 

Maybe Someday. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Kim ty jesteś xD?

Nie znam Cię, a podanie mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.