Skocz do zawartości

#26 - Wywiad z Saju!


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie PLUS
Jakieś błędy interpunkcyjne się wkradły, ale przecinki można zawsze "domalować". Poza tym nie ma się do czego przyczepić, spójny, kolorystyka nie "wali po oczach". :) 
A co do @saju serio myślisz, że nikt nie słyszał o Kwidzynie? :o Ja słyszałam o tym mieście wiele opowieści. ^_^ Poza tym mogę Ci tylko zazdrościć takiej małej siostry! No i co do pracy graficznej, dla mnie (laika) jest ciekawa. Być może jakiś interesik będzie? :D

  • Lubię to! 1

Maybe Someday. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szczerze do mnie te wywiady 'poznaj mnie' nie różnią się niczym od tych normalnych. Pytania są w zasadzie takie same a osoby, które z nami siedzą, więc nie wiem czy to jest sen robić z tego niby osobną serię.

Dodatkowo nadal zjadasz znaki interpunkcyjne, ale wywiad przyjemny. :)

Plusa daje ale kolejne wywiady może warto nazwać wywiad a nie jakieś poznaj mnie, bo tutaj nic rozniacego się od istniejących wywiadów nie ma. ;)

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Twoje zapowiedzi o tym, że będziesz brała do tej serii tylko nowe osoby znajdzie pokrycie i wywiad z Sajem który jest tutaj od samego początku to tylko jednorazowe potknięcie :) Fajnie jakbyś robiła clickbaitowe nazwy tematów zamiast takich "sztywnych". W tym przypadku takim haczykiem byłoby nazwanie tematu: 
"Ja to człowiek bez ambicji jestem."- Saju zdradza swoje tajemnice :D

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
3 godziny temu, URLOP-Malinaa. napisał:

Szczerze do mnie te wywiady 'poznaj mnie' nie różnią się niczym od tych normalnych. Pytania są w zasadzie takie same a osoby, które z nami siedzą, więc nie wiem czy to jest sen robić z tego niby osobną serię.

Dodatkowo nadal zjadasz znaki interpunkcyjne, ale wywiad przyjemny. :)

Plusa daje ale kolejne wywiady może warto nazwać wywiad a nie jakieś poznaj mnie, bo tutaj nic rozniacego się od istniejących wywiadów nie ma. ;)

 

2 godziny temu, Różyk napisał:

Mam nadzieję, że Twoje zapowiedzi o tym, że będziesz brała do tej serii tylko nowe osoby znajdzie pokrycie i wywiad z Sajem który jest tutaj od samego początku to tylko jednorazowe potknięcie :) Fajnie jakbyś robiła clickbaitowe nazwy tematów zamiast takich "sztywnych". W tym przypadku takim haczykiem byłoby nazwanie tematu: 
"Ja to człowiek bez ambicji jestem."- Saju zdradza swoje tajemnice :D

 Niestety muszę się z wami zgodzić, ale z Saju wywiad miałam bardzo dawno przygotowany tylko musiałam parę rzeczy poprawić. Owszem zjadam znaki interpukcyjne bo nie jestem idealna i często nie dostrzegam tego. Dla tego też miło jest gdy dacie znać gdzie i co jest nie poprawnie. To znacznie ułatwia sprawę ^^
Co do nazwy "Poznaj mnie" - Tutaj miały być osoby nowo poznane. Ale wiadomo, że jeśli z kimś rozmawiam i wiem, że ktoś ma dłuższy staż a nowe osoby go nie znają to staram się więcej pytań z życia prywatnego.
@URLOP-Malinaa. - Troszkę się różnią bo staram się lepiej poznać osobę przez moje pytania, niż zadać je i zlać temat. (nie mowie tutaj o każdym innym wywiadzie) Jak dla mnie spoko każdy by mógł to prowadzić. A nie wtłaczając próbnych wywiadów gdzie pytań jest kurde z 5 czy 6 gówno dających. Bo mi osobiście gówniany wywiad się nie podoba. Taki na odwal się byle by być redaktorem. :)
Dziękuję za komentarze. - Pomyślę nad tym co @Różyk pisałeś bo w sumie to świetna sprawa! I tak będą nowe osoby ^^

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
9 godzin temu, Mrs.Fuksiara napisał:

 

 Niestety muszę się z wami zgodzić, ale z Saju wywiad miałam bardzo dawno przygotowany tylko musiałam parę rzeczy poprawić. Owszem zjadam znaki interpukcyjne bo nie jestem idealna i często nie dostrzegam tego. Dla tego też miło jest gdy dacie znać gdzie i co jest nie poprawnie. To znacznie ułatwia sprawę ^^
Co do nazwy "Poznaj mnie" - Tutaj miały być osoby nowo poznane. Ale wiadomo, że jeśli z kimś rozmawiam i wiem, że ktoś ma dłuższy staż a nowe osoby go nie znają to staram się więcej pytań z życia prywatnego.
@URLOP-Malinaa. - Troszkę się różnią bo staram się lepiej poznać osobę przez moje pytania, niż zadać je i zlać temat. (nie mowie tutaj o każdym innym wywiadzie) Jak dla mnie spoko każdy by mógł to prowadzić. A nie wtłaczając próbnych wywiadów gdzie pytań jest kurde z 5 czy 6 gówno dających. Bo mi osobiście gówniany wywiad się nie podoba. Taki na odwal się byle by być redaktorem. :)
Dziękuję za komentarze. - Pomyślę nad tym co @Różyk pisałeś bo w sumie to świetna sprawa! I tak będą nowe osoby ^^

Pytania są takie same i każdy się stara dobrze poprowadzić wywiad, więc to nic nowego. 

Próbne wywiady są aby osoba starajaca się o posadę mogła się w ten sposób wykazać, a nie pisać serię, które niczym się nie różni od tego co już jest, chyba, ze nazwą. :)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
1 minutę temu, URLOP-Malinaa. napisał:

Pytania są takie same i każdy się stara dobrze poprowadzić wywiad, więc to nic nowego. 

Próbne wywiady są aby osoba starajaca się o posadę mogła się w ten sposób wykazać, a nie pisać serię, które niczym się nie różni od tego co już jest, chyba, ze nazwą. :)

Myśl, co chcesz ;) To sobie daruje ;)

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, pozytywnie mnie zaskoczyłaś! Widać ogromną różnicę pomiędzy poprzednim, a obecnym wywiadem. Pytania w porządku, dosyć ładnie przechodzisz z tematu na temat i nie mieszasz pytań. Mogłoby być troszkę dłuższe, również za dużo emotikonek tam wstawiłaś, przez co trochę gorzej wygląda, ale już cii, nie będę narzekać :P

Mówiłaś o pokazywaniu błędów to proszę, masz tutaj 2 na początek :D

 

Dnia 13.06.2017 o 22:04, Mrs.Fuksiara napisał:

Nikt nie słyszał? To dobra okazja, abyś mógł Nam coś o nim opowiedzieć? Gdzie warto pójść i co można zwiedzić?

Drugie zdanie nie powinno zakończyć się znakiem zapytania, lecz wykrzyknikiem, bo inaczej nie ma ono żadnego sensu. Chyba, że byś je zmieniła na np. "Mógłbyś nam o nim opowiedzieć?" albo usunęła te "To dobra okazja, abyś...". Wtedy to by grało i huczało :D

 

Dnia 13.06.2017 o 22:04, Mrs.Fuksiara napisał:

Większość osób posiada swoje motto życiowe, przedstawisz nam swoje? Ewentualnie napisz nam swój ulubiony cytat?

Tutaj to samo. Drugie zdanie powinno się skończyć kropką albo zmieniona forma z "napisz" na "napiszesz".

 

Oprócz tego pełno błędów interpunkcyjnych. Nie będę cytowała, bo to by wtedy było dłuższe niż sam wywiad, ale dam radę.

Przed słowami: który, która, o którym, od której,  że, gdyż, bo, ponieważ, ażeliż, ale, żeby, aby - stawiamy przecinki. Również przed samym "a" stawiamy np. Dzisiaj zjadłam kebaba, a wieczorem zjem za to dwa!".

Rozumiem, że większość tych błędów jest w wypowiedziach saja, ale to w Twoim interesie jest je poprawić i wątpię, aby ktokolwiek się obraził za to, że postawiłaś pomiędzy jego słowami 3-pikselową linię.

No i jeszcze jedna sprawa, ale na to za bardzo nie patrz xd Nie rozpoczynamy zdania od "A może masz...". Ogólnie przyjmując jest to błąd językowy. Jednakże czasem zdania ładniej z nim wyglądają i bardziej "po polskowemu". 

 

Jak wspomniałam - wywiad na duży plusior i czekam na następny :D

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.