Skocz do zawartości

Jak dodać całą kwotę na steam z Paysafecard!?


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Znalezione obrazy dla zapytania paysafecard



Witam.
Dziś pokażę wam jak dodać całą kwotę z PSC na steam.
Postaram się wytłumaczyć to jak najprościej.
*Najlepiej robić to przez przeglądarkę.


 

Kupując PSC za 50 zł mamy na niej mniej więcej 11,69 (to się zmienia spada nawet do 10 ).

Tutaj na dole widzimy, że kwoty którymi możemy doładować konto są pełne, nie ma żadnych "groszy" po przecinku.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków


Aby sprawdzić ile dokładnie mamy na koncie wciskamy "Dodaj środki" (nie ważne, którą pozycję przyciśniemy - czy przy 10 czy przy 100 , mamy to samo)

Następnie przechodzimy do autoryzacji - Czyli do formy płatności oraz do wpisania kodu doładowującego.
Wpisujemy kod.

Po prawej stronie przy pozycji "Środki z kodów PIN" wyświetli nam się dana kwota. Zapamiętujemy ją, bądź zapisujemy.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Gdy wiemy ile mamy dokładnie na PSC możemy przejść jak zrobić to krok po kroczku:

 

Najeżdżamy myszką na zielony napis "Dodaj środki" - Najlepiej na 10 - To standard i u mnie się sprawdza (chyba, że na psc macie więcej niż 25 )
Klikamy prawy przycisk myszy, następnie zjeżdżamy niżej i szukamy
"Zbadaj element"

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków


Wyskakuje nam po prawej stronie taka tabelka i tam dużo w niej pisze - Najprościej tłumacząc. Może ona też wyskoczyć na dole, aczkolwiek zostało to zmienione na prawą stronę.
 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Szukamy u góry "Reguły" i to klikamy
 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Później rozwijamy tą tabelkę najeżdżając na pasek i rozwijamy ją przeciągając w lewą stronę.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Powinno pojawić nam się takie duże okienko z dużą ilością cyfr, liter, znaków.
 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Mamy podświetloną również linijkę, która odpowiedzialna jest za kwotę 10 .

Klikamy tam gdzie jest napisane (1000) i wpisujemy w te nawiasy (1169) (to jest nasza kwota bez przecinka czyli 11,69 ).

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Klikamy enter - Wychodzimy z tych tabelek za pomocą krzyżyka. Następnie klikamy "dodaj środki" przy tych 10€.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

I gotowe - Wpisujesz swój kodzik. I hajsik na steamie!


Może komuś się to przyda :)

 

#Edit:
PAMIĘTAJCIE! Gdy dodajemy np. 6,50€ to zamiast przy 10€ "dodaj środki" to wciskamy przy 5€.
WAŻNE! Metoda nie działa poniżej 5€ :(

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to ta metoda działa tylko, gdy chcemy doładować nasze konto od 10€ wzwyż, oczywiście mogę się mylić.

Aczkolwiek poradnik bardzo ładnie napisany i myślę, że może przydać się wielu osobom. :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
55 minut temu, six0wy napisał:

Z tego co mi wiadomo, to ta metoda działa tylko, gdy chcemy doładować nasze konto od 10€ wzwyż, oczywiście mogę się mylić.

Aczkolwiek poradnik bardzo ładnie napisany i myślę, że może przydać się wielu osobom. :)

 

Od 5 euro też działa :) Np. Doładowałam raz za 7,32 o ile dobrze pamiętam bo tyle mi zostało. :) Metoda nie działa poniżej 5euro. 


#Sry, za spam

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, moja pomyłka. Byłem święcie przekonany, że ta metoda nie działa, gdy mamy mniej niż 10€ na PSC.

W sumie mogłabyś dodać o tym jakąś wzmiankę do swojego poradnika, bo zaraz ktoś będzie próbował na swojego Steam'a doładować kilka złotych i zacznie się spinać, że to nie działa.. :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.