Skocz do zawartości

Wywiad #5 Fanatic


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

Witam w kolejnym wywiadzie, dziś mam przyjemność gościć . Zapraszam do lektury.


 


 


 


 


@Borówka Witam, dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, który przybliży Twoją osobę użytkownikom forum. Na początek przedstaw się i powiedz kilka słów o Sobie.


 


 Mam na imię Kuba , pochodzę z małej wsi pod Krakowem a dokładnie z  Brzezie. Interesuję się informatyką  i gastronomią. Moja pasja do CS zaczęła się w 6 klasie podstawowej , były to gierki na botach w sumie każdy tak zaczynał. Zacząłem grać już na serwerach internetowych , bardzo lubiłem grę z auto BH w taki sposób trafiłem na sieć każdy wie jaką , a później na obecne.


 


@Borówka Widzę, że też pochodzisz ze wsi, może przybliżysz nam trochę informacji, co ciekawego można zobaczyć w Brzezie?


               


Można poznać historie Brzezia jest ona ciekawa i interesująca ale, to może innym razem . Mamy boisko sportowe na którym grywałem w innych barwach , jest to mała wieś , ale za to jest cicha i spokojna , tego czego potrzebuje na co dzień .


 


@Borówka Jesteś już w 3 klasie gimnazjum, jakie plany snujesz na przyszłość w kierunku edukacyjnym?


 


Moje plany są takie , chciałbym zostać zawodowym piłkarzem, ale to jeszcze daleka droga , ja wybrałem gastronomiczną szkołę zawodową , po proste nie jestem z  tych co siedzą przy książkach chodź czasem nie mam wyjścia . Jak mnie coś interesuje idę w tym kierunku , jak już mówiłem chce zostać szefem kuchni.


 


@Borówka Piszesz, że interesujesz się gastronomią, co ciekawego zaserwował byś Maliversom na obiad, gdyby do Ciebie wpadli?


 


Ja uwielbiam schabowe  , nie znam osoby która kotleta nie lubi. Uczę się, ale to nie oznacza że nie lubię kombinować i łączyć smaków. Podał bym mojej drugiej rodzince na pierwsze rosół, ja uwielbiam, mógłbym jeść co dzień a nie co niedziele i oczywiście na drogie schabowy z kapustką i ziemniaczkami .


 


@Borówka No, no brzmi zachęcająco i smacznie!  Przebywając w kuchni, na pewno potrzebujesz tego czegoś, co nadaje Ci rytm w czynnościach, a więc jaką muzykę na co dzień słuchasz?  Można zapodać parę linków.


 


Moje ulubione *.*


Gdy gotuje właśnie słucham takich piosenek, ale na co dzień to rap.


 


 



 


 


@Borówka Na razie jesteś młody, ale na pewno już zaczynasz marzyć, czy są w Twojej głowie takie marzenia, które możesz nam zdradzić?


 


Są, nie mam nic do ukrycia, chciałbym zamieszkać z taką jedną dziewczyną. Ostanie pokłóciliśmy się i nie utrzymywaliśmy kontaktu, ale nadal nam zależy na sobie, potrzeba czasu. Chciałbym z nią spędzić resztę życia. Drugie moje marzenie być profesjonalnym piłkarzem,  założyć koszulkę  reprezentacji  Polski. Trzecie marzenie zostać już na zawsze z Cs-Maliver  to chyba tyle na obecną chwilę.


 


@Borówka Na pewno oglądasz jakieś filmy/seriale,  jakie najbardziej zostały w Twojej pamięci, czy są też takie, które możesz polecić w ciemno?


 


Wiele, wszystkie filmy z strzelaniem, biciem się  czy rozwalaniem bardzo lubię.  Lubię czasem usiąść  z  kimś i obejrzeć   film np.  "Wciąż ją kocham" oglądałem z 10 razy i nadal mi się nie znudziło. Jeszcze „Need for Speed” też dobry film , a z seriali polecam ”Świat według Kiepskich” i „Rodzinkę.pl”


 


@Borówka Pisałeś, że w Counter Strike zacząłeś grać od 6 klasy, więc opowiedz historię czy fakt związany z tym, iż zachęciło Cię do zagrania akurat w tą grę.


 


No jak to się mówi byłem mały szczylem, który chciał się przypodobać wszystkim, zniechęcało mnie to, iż na mej drodze spotkałem wiele chaterow. Dobiło mnie to ze na pierwszej sieci  na której grałem Administrator grał odpalony., Później grałem więcej i więcej treningi stawało się to moją pasją.


Pamiętne czasy gdy w szkole się grało z kumplami na lanie to było cos, ale stawialiśmy sobie hlds i graliśmy. Szukałem wiele serwerów znalazłem PB każdy wie jaka to była sieć. Tam spotkałem wiele wspaniałych osób, ale tez wiele osób którzy mną gardzili, więc gdy powstało Cs-maliver nie zastanawiałem się i odrazy przyszedłem. Teraz wiem ze to był dobry wybór , może trochę lamie w tą grę. ale mam tez swoje obowiązki. Zbliżają się wakacje i pokaże swojego skilla, przerzuciłem  się na DD2, ale ciągnie mnie do serwerów BH i Only Awp.


 


@Borówka Pisałeś o osobie z którą chcesz spędzić resztę życia, może opowiedz co takiego, ona ma w sobie, że Twoje serce na jej widok, mięknie?


 


No jest śliczna to zaczęło się za małolata. Zakochany w niej jestem, od 5 lat i wiem ze ona we mnie też. To się nazywa trudna miłość, bo na naszej drodze są ludzie którzy nie chcą żebyśmy w ogóle się spotykali. Początkowo nie zwracaliśmy na siebie uwagi nawet, prostego „cześć” sobie nie mówiliśmy. Później uczęszczaliśmy na szkolną świetlice żeby pomagać. Przyjaźniliśmy się, później  już poszło mieliśmy za sobą tyle rozstań  i  uczucie nie wygasło, więc coś jest na rzeczy, nie jestem w stanie powiedzieć  za co ją kocham. Po prostu przy niej wszystko staje się inne, bardziej kolorowe, cudowne, daje mi motywację, siłę na kolejny dzień.


 


@Borówka Na forum "ukrywasz" się pod nickiem Fanaticc, skąd pomysł na taką nazwę, a może i ona ma jakąś krótką historię.


 


Fanaticc, ten nick wziął się dlatego, że uwielbiam dopingować swoją drużynę Krakowską, czyli Cracovie. Ona grała ze mną w CS przedtem mailem związany nick z nią, ale zmieniłem  ze względu na nasze rozstanie. Miałem wiele nazw, ale ten nick utkwił mi w sercu,  zwłaszcza kiedy grałem z nią w szkole, wtedy miałem  taki nick Fanaticc. *Asia Love * .


 


@Borówka Masz jakieś rodzeństwo czy jesteś jedynakiem?


 


Mam, mój starszy brat jest w Francji od 3 lat, starsza siostra w Belgi od 2 dni, teraz jako jedyny jestem w domu,  wiec można powiedzieć że jestem jedynakiem. xd


 


@Borówka Byłeś adminem DD2, jak się oceniasz ze swojej perspektywy na tym stanowisku?


 


To prawda byłem adminem , ocenił bym swoją pracę dobrze to co miałem do zrobienia, zrobiłem. Czasem zdarzało się dać bana z nie fajnym powodem, ale to ostateczność była . Jako admin sprawdziłem się, nie jestem teraz w  z względu na szkole muszę nadrobić braki i wracam do Was na serwer, teraz nawet mniej gram bo muszę nadrobić.


 


@Borówka Jesteś od początku forum, czy po odejściu z poprzedniej sieci, czego na pewno nie żałujesz, czujesz, że w końcu odnalazłeś tą sieć, na której możesz czuć się dobrze?


 


Tak odnalazłem to coś gdzie mogę być szczęśliwym, gdzie dogaduję się ze wszystkimi. Cudownie nie żałuje tego ze opuściłem tamtą serwerownie. Miałem w planach to zrobić , jak się dostawało bana na forum, a to ze Moderator lizał dupę J@ to dziękuje bardzo, tutaj nie spinamy, kochamy się i rozmawiamy o wszystkim!


 


@Borówka Jaki kraj najbardziej chciałbyś odwiedzić i dlaczego?


 


Hiszpanie <3 Jestem wielkim Fanem Realu i chciałbym zwiedzić ich stadion Estadio Santiago Bernabéu , poznać CR7, moje marzenie grać jak on,  ale to marzenie może kiedyś się spełni.


 


@Borówka Hiszpania piękny kraj, ale ja bym odwiedził miasto trochę na wschód od Madrytu. Myślisz, że na forum jest ktoś, z kim możesz rozmawiać o rzeczach osobistych czy wstydliwych?


 


Jest na pewno mógłbym porozmawiać z Maliną czy Sandrą. Na pewno Kopia jest w tym gronie i Ty Was lubię bardzo. Nie mam się czego wstydzić przed drugą rodziną, raczej staram się pisać o wszystkim, ale więcej dowiedziecie się w prywatnej wiadomości ponieważ jestem otwartą osobą. Wysłucham wszystkich i w ogóle lubię poznawać się z nowymi ludźmi.


 


@Borówka Super! Czy oprócz CS, grasz w jakieś inne gry?


 


Tak gram w Need For Speed czy FIFA , czasami w LoL’a grałem, ale kiepsko mi szło i przestałem.


 


@Borówka  Mamy aktualnie problem z uchodźcami z krajów arabskich, jakie jest Twoje stanowisko w tej sprawie?


 


Ahh… mam mieszane uczucia co do tego z jednej strony szkoda mi tych ludzi, a z drugiej trzeba bronić Polski, bo z tego kraju zrobi się burdel.  Może uchodźca  to terrorysta a może zwykły człowiek, nie oceniam, jeżeli nie poznam.


 


@Borówka Jak byś się opisał w dwóch zdaniach?


 


Nie mnie to oceniać, ale raczej równy ze mnie gość. Nie wywyższam się i nie chce być w centrum uwagi, jak niektórzy tak myślą.


 


@Borówka Twoja największa przygoda w życiu?


 


Moja największa przygoda , to zdobycie 2 miejsca w naszej lidze. Drużyna Zryw Szarów i awansowali do kolejnej wyższej ligi,  coś czuje, że spadek w tym sezonie.


 


@Borówka Co powiesz na serie krótkich pytań?


 


No okej, brzmi zachęcająco.


 


@Borówka Ulubione miejsce?


 


"Boczna" taka miejscówka  przy autostradzie, tam lubię chodzić na spacer i się odprężyć.


 


@Borówka Co pijesz najczęściej?


 


Najczęściej napój gazowany pepsi, nie przepadam za kawą, ale na piwo z kumplami też chodzę.


 


@Borówka Zdanie które wymawiasz najczęściej?


 


"to nie pojęte jest "


 


@Borówka. Noc czy dzień?


 


Noc


 


@Borówka. Nasz wywiad dobiegł końca, dziękuję za poświęcony czas, w którym uchyliłeś rąbek swojego codziennego życia. Chciałbyś kogoś pozdrowić?


 


 Chciałbym pozdrawiam Ciebie , Malinę , Sandrę , Sylwię, Kopie , Tyska , Flivera, jak o kimś zapomniałem to wybaczcie i pozdrawiam Was kochani!  Też Ci dziękuję za udany wywiad.


 


@Borówka Również dołączam się do pozdrowień, do następnego!


 


 


 


Do następnego!


  • Lubię to! 8

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad jak najbardziej na "+", zawsze coś więcej się dowiedziałam, dobrze sformułowane pytania, błędów nie zauważam oby tak dalej! Dziękuję za pozdrowienia :)

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, wiedziałam że zbok to nezły redaktor ale nie aż taki! :) Pięknie, pytania dobrze sformułowane tak jak i cała reszta wywiadu aby tak dalej maj frend. Oczywiście leci "+" jak zawsze ^^. Oby tak dalej!

 

PS. A ja Cię nie pozdrawiam, "razem pójdziemy na siłkę:" - foch. A tak na poważnie dziękuje za pozdrowienia   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania Borówki spoko ale może warto zmienić zestaw na następny wywiad. Odpowiedzi nie zwaliły mnie z nóg, większość raczej czyta się w formule "byle do końca", mało kreatywności i masa błędów.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny, fajny :) Leci plusik :P

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobrze wyszło! Plus poleciał. 

Dziękuję za pozdrowienia!  :anime:

 

ps. nie rozumiem kto tak szybko zamyka wywiady. :P

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.