Skocz do zawartości

Cziteruch <3


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

Nick OSKARŻONEGO: Tak Ty ;>
Steam ID / IP: # 4 "Tak Ty ;>" 1969 VALVE_0:4:1008526970 16 43:10 7 0
Nazwa serwera: DD2
Link do demka: proszę http://f1.hltv.org.p...e_dust2.dem.zip
Rodzaj wspomagacza: wallhack <3
Rozpiska dema: Nie ma co się rozpisywać jedzie modelowo.

 

W sumie i możecie teraz się wykazać, którzy złożyli podania do dołączenia do blacklisted - czekam na Wasze rozpiski <3

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic szczególnego nie dostrzegłem, widział CT przebiegającego przez środek, później gdy drugi raz wychylił CT to go zabił. Później widział kawałek spadochronu więc włączył celownik[zooma] w AWP. Nie chodził wmodelowany, jedyną dziwną sytuacją mogła być akcja z 7:02 zatrzymał się tak jakby wiedział, że tam jest przeciwnik ale to za mało.

 

WNIOSEK PO TYM CO NAGRAŁAŚ, NIE Z HLTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie również nic szczególnego na tym demku nie ma, nie chodzi wcelowany przez ścianę, nie namierza, brak reakcji przy wyjściach przeciwników zza ściany.
#Czysty

Trafił po prostu na słabszych przeciwników :)

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko, które rozpisałem: http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1606031206-de_dust2.dem.zip

 

05:54-widać jak celownik skaczę (-)
10:13-ewidentnie widać jak przeskakuje mu celownik z jednego na drugi i po chwili wraca (-)
14:03-celownik "zwariował" przeskoczył z jednego na drugiego w momencie strzału, czego rezultatem jest pudło (-) 
14:05-celownik ponownie przeskakuje na przewciwnika, gdy ten nawet w niego nie celował... (-)
15:20-wychyla wcelowany modelowo + 5 sek. wcześniej widać było jak celownik skakał po rywalu (-)
19:46-celownik przeskakuje na głowę rywala... (-)
 
Do zbanowania.. 
  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Demko, które rozpisałem: http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1606031206-de_dust2.dem.zip

 

05:54-widać jak celownik skaczę (-) Gdzie skacze? Wyskoczył wcelowany w CT, a potem normalnie przesunął celownik na postać.
10:13-ewidentnie widać jak przeskakuje mu celownik z jednego na drugi i po chwili wraca (-) - Nie rozumiem w jakim sensie. Jest tam dwóch gości, jeden wbiega w długą, a drugi czeka przed. Celownik mu na nic nie przeskakuje
14:03-celownik "zwariował" przeskoczył z jednego na drugiego w momencie strzału, czego rezultatem jest pudło (-)  Nie widzę tutaj nienaturalnego przeskoku, jedyna dziwna rzecz to ten przeskok na ziemie ale to nie jest wystarczający powód do stwierdzenia AIMa
14:05-celownik ponownie przeskakuje na przewciwnika, gdy ten nawet w niego nie celował... (-) Gość zginął chwilę wcześniej zaraz po tym jak wbiegł długą, więc znowu nie mam pojęcia na kogo mu ten celownik przeskoczył. Skan full-auto ściany to też nie jest dowód AIMa
15:20-wychyla wcelowany modelowo + 5 sek. wcześniej widać było jak celownik skakał po rywalu (-) Tutaj to chyba jakiś błąd w czasówce, w każdym razie nie ma tu żadnego modelowego celowania. Widać jego spóźnioną reakcje
19:46-celownik przeskakuje na głowę rywala... (-) I znowu nie, najpierw jest daleko od niego, a dopiero po kompletnym wychyleniu przesuwa celownik na postać
 
Do zbanowania.. 

 

I teraz sprawa najważniejsza... na co ustawiony jest ten jego AIM? Można go skalibrować tak żeby był ustawiony na głowę/brzuch/rękę/nogę ale każde osobno, a tutaj raz gość strzela głowe, raz w brzuch, innym razem w ogóle nie strzela bo nie zdąża?! Mocno naciągane.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest aim tylko autocelowanie - MPH Leis. Zmniejsza rozrzut i można ustawić go specjalnie - wykrywalny/niewykrywalny, lecz i tak to widać. Polega na tym że ustawia się np. na brzuch a on po czasie leci na głowę, im mniej naboi się wystrzeli tym częściej będą siadały banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem które mam demko rozpisać, to wstawione przez autora tematu czy może to od vequu?

 

hmm, rozpiszę to od vequu, jeśli można. Rozpiska znajdzie się za 10-15 minut bo jeszcze na BL mam jedno do rozpisania. ;)

 

//edit:

 

To ma być demko do sprawdzenia umiejętności Blacklisted? heh, nawet laik by zauważył, że tutaj jest coś nie tak, więc trochę z doborem demka źle trafiliście. Mogę Wam wyjąć jakieś demo z BL'a dla sprawdzenia kandydatów. ;)

 

2:21

3:07

 

Wystarczy. ;)

 

EDIT:

 

- tak dla siebie sprawdzam jaką macie "wiedzę" - a Ty się nie wywyższaj, bo tak naprawdę "wiesz tyle co zjesz". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.