Skocz do zawartości

Problem z mikrem


P§¥}{ÏCÆL

Rekomendowane odpowiedzi


Voice packet unwanted samplerate (cur = 24000, want = 16000) - O to właśnie dzięki temu mnie wywala z serwera, nwm czy innych też, szczerze mówiąc nie patrzyłem. 

 

Otóż tak, wbijam sobie na serwa i chcę podać info przez mikro. Nawet nie zdążyłem się odezwać i tu takie coś jak wyżej.

PaOU9k4_d.jpg.39fd103a643a0ea17f09e0a6d6dd32e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Właściciel Serwera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tysiek zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Witam, u góry pan Tysiek dał jedynie temat, ja postaram się objaśnić bo niektórzy i tak mogą mieć z tym problem. Wchodzimy w naszego Steama, w prawym górnym rogu mamy zakładkę "STEAM" klikamy w nią następnie przechodzimy do "USTAWIENIA". Następnym krokiem będzie zmienienie wartości "GŁOŚNOŚĆ MIKROFONU" na taką która widnieje na poniższym screen'ie.

 TMaAvG.png

 

I wsio wszystko powinno działać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce konto masz taką opcję(patrz dół),  zmień sobię na taką wartość jaka jest widoczna na dole, jeżeli już miałeś tak ustawione przełącz na drugą opcje "Steam Beta Update"  po zrestartowaniu wejdz jeszcze raz i zmień na opcję domyślną widoczną niżej.

 bLpGoI.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, P§¥}{ÏCÆL napisał:

Już to zrobiłem wcześniej i nie pykło

Przesuń w głośnośći o jeden paseczek w prawo, ewentualnie zreinstaluj cs. Mam nadzieje że wszystko to robiłeś przy off'nietej gierce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wypowiem tak. Wszystko cofałem aktualizacje te bety całe. Pasek głośności i nic nie dało.  Sprawdzałem na innych serwerach i działa mi normalnie tylko nie tu i paru innych. Może jest jakieś rozwiązanie, żeby coś wgrać na serwer żeby wszystkim działało. Proponował bym napisać do hostingu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, koks5 napisał:

mi działa nie wywala mnie to ja nie wiem czemu was wywala 

 

Mi też działało wszystko i cofałem to wszystko jestem informatykiem i próbowałem wszystkiego co możliwe.  Czytałem na innych forach, że dużo osobą nie działa te przywracanie przed beta itp.  Przeczytałem również, że trzeba wgrać coś na serwer i napisać najlepiej do hostingu gdzie postawiony jest serwer.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.