Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Podanie na opiekuna CS:GO MOD


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Imię: Ania :)
Wiek: 18/19
Nick: Mrs.Fuksiara
Link do banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:137855410
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Jestem adminem na CS:GO MOD i widzę jak dużo opiekunowie muszą włożyć pracy, aby serwer był sprawny i aby nie było żadnych problemów.
Jest jeden opiekun, nie wliczając w to Maliny. Chciałabym pomóc w opiece na serwerze bo jak wiemy nie każdy ma ciągle czas aby być. Dodawałabym adminów oraz vipy itp.
Pluginów nie umiem niestety jeszcze pisać ani innych takich rzeczy, ale szybko się uczę i myślę, że jeśli, któryś z opiekunów mi pomoże to dam radę to ogarnąć.
Tak samo jak wiemy opiekun odpowiada za sprawy na forum związane z modem (działem), a jak wiadomo przesiaduje na forum ciągle i mogłabym też coś w tym kierunku pomóc.
Mam sporo czasu, aby być opiekunem, staram się być sprawiedliwa, chociaż czasem popełniam błędy. Troszkę szybko się denerwuje :x (to można pominąć)

Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem: CS:GO MOD
Dlaczego akurat tego serwera: Gram na nim bardzo często, aktywność mam chyba dobrą, mimo zmian, które nastąpiły w ciągu miesięcy (Zmiany opiekunów, nowy serwer,IP) itp.
Można by rzec, że MOD to taki mój drugi dom :) Lubie na nim przebywać, ludzie są naprawdę mili i dogadani. Oczywiście bywają problemy, ale to jak na każdym serwerze.

Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Szczerze? Nigdy nie byłam opiekunem, ale chciałabym spróbować.
Znajomość amxx i panelu (0-10): 6-7/10
Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Jak najbardziej :)
Coś o sobie:
Dla znajomych FUKSI. Lubię grać w gry komputerowe, przesiadywać i rozmawiać na Ts'ie. Uwielbiam poznawać nowe osóbki, pomagać innym.
Lubie jak mam coś do pracy, szczególnie jak są to jakieś duperele 
:D . Jestem osobą szczerą, czasem cierpliwą a czasem nerwową. - Trzeba mieć do mnie podejście.
Umiem zapanować nad swoimi nerwami - Staram się :) To chyba tyle. Może wam wystarczy. I kocham Moda :wub:

  • Lubię to! 4

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jestem na nie. Często nie masz racji i lecisz tą drogą do samego końca, nie próbujesz czegoś przeanalizować tylko napierasz na swoje z czego wychodzi gównoburza, często łamiesz regulaminy co pokazuje twoja historia ostrzeżeń, nieraz widziałem bany nadane przez Ciebie i ich czas przekraczał poza maksymalnymi czasami, które są opisane w regulaminie. Jesteś osobą wybuchową i wręcz nieznośną jak się Ciebie bliżej pozna, bynajmniej dla mnie, bez urazy ale takie jest moje zdanie. 

 

  • Lubię to! 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Wiem że rzadko tu bywam, ale też się wypowiem. Mówisz że jest jeden opiekun (poza Maliną), a Ty mówisz że nie potrafisz wgrywać pluginów, ale opiekun Cię nauczy, teraz powiedz skąd on ma wziąć czas skoro sam ogarnia serwer i ma na pewno życie osobiste. Albo jeszcze lepiej co jak on powie że po prostu nie nauczy Cię ;)  Także jestem na Nie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tutaj wypowiem. Ja sam początek jestem na TAK, dlaczego?:
- Fuksiara jest to najlepszy system antycrash... takiego nie posiada ani hosting 1s1k ani pukawka. Gdy jestem na mieście, pije i zgonuje w ciągu minuty leżąc na chodniku ledwo żywy od razu mam wiadomość "Ania. M. - Serwer scrashowal. Musisz zobaczyc." :D
- Dba o serwer bardzo, przygotowała Ona regulamin serwera, goni mnie do roboty, zrobiła cennik skinów, zajmuje się często wszystkim oraz wspiera mnie.
- Ma dobry kontakt z graczami, nie gra wcale mało, potrafi zająć się tymi rzeczami akurat na które nie mam zbytnio czasu ponieważ jestem od strony technicznej serwera.
- Nie potrzebuje osoby, która potrafi wgrać plugin ponieważ nawet bym się zdenerwował gdyby ktoś ruszył coś w mojej paczce lub zmienił.
- Potrzebuje wsparcia na forum, osoby z dobrym i stałym kontaktem z graczami, ktoś kto potrafi zrobić podstawowe funkcje takie jak dodanie Admina czy przyjęcie podania.

Z Fuksiarą mam codzienny kontakt, rozmawiamy codziennie o serwerze, wpadamy na nowe pomysły i je realizujemy. Wiem na bieżąco co się dzieje na serwerze. Taki skład opiekunów jest jak dla mnie idealny. Od spraw technicznych zajmuję się serwerami także na zlecenia i taki Opiekun, którego opisałem wyżej jest wręcz marzeniem.

  • Lubię to! 4

s3nnDqX.png?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to właśnie czekałem!

Co do charakteru:

-Miła

-Spokojna

-Stosownie się zachowująca

Co do podania i do ocenienia:

Jest właściwą osobą na to stanowisko, jest aktywna, wesprze finansowo,, lubi ponarzekać na każdego, ale tylko by być lepszym i ogarnia ;)

Na tak!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jeszcze nie jesteś opiekunem? Jesteś, ale bez rangi hyhy. Jesteś sporo na forum, więc będziesz ogarniała sprawy forumowe. Od spraw technicznych jest Tafit. Jestem na tak. Dasz se rade.

  • Lubię to! 1

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. Tak jak @Bunny napisał będziesz od spraw forumowych i dasz radę to ogarnąć. Przecież każdy kiedyś zaczynał 2 jakiejś dziedzinie. @Mrs.Fuksiara powinna dostać szansę.

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przyjmuje Cię na okres próbny. 

Jesteś osobą, która lubi się kłócić i trzymać tylko swoją rację nie słuchając innych. Mam nadzieję, ze sie to zmieni.

Dodatkowo pamiętaj, ze bycie opiekunem to praca w zespole i podejmowanie wspólnych decyzji. 

Co do obowiązków dogadamy się wieczorem. :)

 

 

 
Podanie zostało przyjęte!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.