Skocz do zawartości

- ODRZUCONE - Op


Tynkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maks

 

Wiek: 13 lat wiem, że to bardzo mało, ale jeśli wiek to tylko liczba to nie widzę przeszkód. Nick: Wcześniej miałem 'BoBuŚ_07, ale z powodu trudności w dodaniu admina teraz mam 'BoBuS_07

 

Link do banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:2687938

 

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Jak na razie myśle, że 2 opiekunów to dosyć mało. Nie wiem czy sobie poradzą. Zawsze para rąk do pomocy
jest potrzebna. Chciałbym właśnie się szkolić na tej sieci bo tak naprawdę tu jest mi najlepiej. Znam się na skinach mam parę pomysłów do
zrealizowania i przegadania z dotychczasowymi opiekunami. Mój pierwszy pomysł polega na wprowadzeniu skrzynki unikaty, ale to już napisałem do
Tafita i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem: Cs go mod.

 

Dlaczego akurat tego serwera: Na nim spędzam ponad 4,5 godziny dziennie także widać, że naprawdę go lubię, adminowanie na tym serwerze to nie
obowiązek, to frajda!

 

Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Nie byłem, ale dużo ogarniam

 

Znajomość amxx i panelu (0-10): Myśle, że 9/10 na pewno!

 

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): TAK

 

Coś o sobie: Mam na imię Maksymlilian pochodzę z Blizianki miasta położonego w woj. Podkarpackim. Mam 13 lat choć wcale tego nie widać. Wiele 
osób to zauważyło. Wiem, że mój wiek to nie petarda, ale kiedyś trzeba zacząć. Widzałem opiekunów, którzy w wieku 14 lat już świetne wykonywali swoją pracę. 14 lat bo 12 sierpnia tyle będę miał to tylko liczba dowodami tego są Ogoki bądź Faqer, którzy są bardzo ogarnięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś redaktorem, ale niestety nie wprowadziłeś tam za dużo, a jeśli nawet coś napisałeś, to było to na tzw. "odwal się, żeby było". Nie jestem pewien, czy byś sobie poradził jako opiekun z powodów wyżej wymienionych, dlatego jestem na NIE

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FaQeR napisał:

Byłeś redaktorem, ale niestety nie wprowadziłeś tam za dużo, a jeśli nawet coś napisałeś, to było to na tzw. "odwal się, żeby było". Nie jestem pewien, czy byś sobie poradził jako opiekun z powodów wyżej wymienionych, dlatego jestem na NIE

Przepraszam, ze się wcinam, ale opiekun, a redaktor. To dwie różne sprawy. Zresztą pojawiały się artykuły, newsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Tynkarz napisał:

Przepraszam, ze się wcinam, ale opiekun, a redaktor. To dwie różne sprawy. Zresztą pojawiały się artykuły, newsy.

Dla ciebie to dwie różne sprawy, ale dla mnie to prawie to samo. I tu, i tu trzeba zaangażowania. News czy artykuł dla redaktora, to jak plugin i serwer dla opiekuna. To jest moje zdanie i możesz się z nim nie zgodzić, ale to jest prawda

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Dwóch opiekunów starczy do go moda, zwłaszcza, że są to typowe nolifyy (bez obrazy dla nich xd). Twój wiek nie przekonuje(gówno prawda, że wiek to tylko liczba :) ) a tym bardziej nie uwierzę w AMXX. 

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie, że się tu wypowiem.

1 godzinę temu, FaQeR napisał:

Byłeś redaktorem, ale niestety nie wprowadziłeś tam za dużo, a jeśli nawet coś napisałeś, to było to na tzw. "odwal się, żeby było". Nie jestem pewien, czy byś sobie poradził jako opiekun z powodów wyżej wymienionych, dlatego jestem na NIE

Redaktor a opiekun to dwie różne funkcje i nie możesz od razu skreślić go tylko dlatego, że tam sobie nie radził. Może nie miał w tym dziale żadnych pomysłów lub nie była to jego dobra strona?

 

 

Wydajesz się być ogarnięty i z przytoczonymi słowami wyżej: "wiek to tylko liczba" mogę się zgodzić w tym przypadku, bo gdybyś się do tego nie przyznał to z pewnością dał bym Ci więcej.

Ze strony technicznej raczej nie miałbyś co pomagać, bo z tego co zauważyłem Tafit radzi sobie dobrze, jedynie finansowo, a wesprzeć można bez kolorku :) 

Niestety, ale jestem na nie.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, lecz jestem na nie. Dlaczego zapytasz? Jest dwóch opiekunów, z czego Tafit ogarnięty :D Fuksi siedzi dużo na forum, więc co za tym idzie, będzie ogarniała sprawy związane z podaniami itp. Nie widzę Cię zbyt dużo na forum i to jest spory minus. Do tego dochodzi wiek. Za mało o jakieś 3-4 lata. Reasumując, nie.

  • Lubię to! 1

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tynkarz napisał:

Imię: Maks

 

Wiek: 13 lat wiem, że to bardzo mało, ale jeśli wiek to tylko liczba to nie widzę przeszkód. Nick: Wcześniej miałem 'BoBuŚ_07, ale z powodu trudności w dodaniu admina teraz mam 'BoBuS_07

 

Link do banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:2687938

 

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Jak na razie myśle, że 2 opiekunów to dosyć mało. Nie wiem czy sobie poradzą. Zawsze para rąk do pomocy
jest potrzebna. Chciałbym właśnie się szkolić na tej sieci bo tak naprawdę tu jest mi najlepiej. Znam się na skinach mam parę pomysłów do
zrealizowania i przegadania z dotychczasowymi opiekunami. Mój pierwszy pomysł polega na wprowadzeniu skrzynki unikaty, ale to już napisałem do
Tafita i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem: Cs go mod.

 

Dlaczego akurat tego serwera: Na nim spędzam ponad 4,5 godziny dziennie także widać, że naprawdę go lubię, adminowanie na tym serwerze to nie
obowiązek, to frajda!

 

Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Nie byłem, ale dużo ogarniam

 

Znajomość amxx i panelu (0-10): Myśle, że 9/10 na pewno!

 

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): TAK

 

Coś o sobie: Mam na imię Maksymlilian pochodzę z Blizianki miasta położonego w woj. Podkarpackim. Mam 13 lat choć wcale tego nie widać. Wiele 
osób to zauważyło. Wiem, że mój wiek to nie petarda, ale kiedyś trzeba zacząć. Widzałem opiekunów, którzy w wieku 14 lat już świetne wykonywali swoją pracę. 14 lat bo 12 sierpnia tyle będę miał to tylko liczba dowodami tego są Ogoki bądź Faqer, którzy są bardzo ogarnięci.

Jestem na Nie czemu :

-wiek nie jest tylko jakaś tam liczbą. Mimo iż wspomniałeś o mnie i FaQeR ale każdy z nas ma inną osobowość ja np jestem spokojny a FaQeR może być nerwowy.  (taki przykład) Mnie nie znasz więc nie wiesz czy jestem taki.

-Dwóch opiekunów starczy szczególnie jak to powiedział vequu "że są to typowe Nolifyy"

-Amx ciężko mi uwierzyć 

 

                                                     58a35409701c6_BleachManga-452-01.jpg.495ee3c675cc40bcb0da03b144facf17.jpg.d97d7259fd308f31c733863f08de0e0f.jpg

                                           Pomogłem zostaw +rep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Dobra to i ja się wypowiem, przepraszam Cię z całego serduszka, ale jestem na Nie.
Pisaliśmy o tym na Pw, ale tutaj też się wypowiem. Moi przedmówcy mają zdecydowanie rację, Tafti bardzo dobrze sobie radzi, nawet lepiej niż 10 opiekunów nad jednym serwerem, więc na pewno nie pomógłbyś mu z pluginami czy innymi takimi podobnymi rzeczami. Poza tym strasznie się wkurza, gdy ktoś mu cokolwiek rusza na serwerze.
Co do mojej osoby, może wyjdę na samolubną, ale przynajmniej szczerą. Siedzę na forum praktycznie cały czas (nie jestem NOLIFE, po prostu siedzę na laptopie albo na telefonie).
Można uważać, że jestem nieodpowiedzialną osobą, bo czasem moje zachowanie naprawdę jest poniżej krytyki, aczkolwiek OPIEKUN to dla mnie bardzo duże zadanie i niestety, ale tutaj już mam zasady, normy i resztę rzeczy, o których nawet możesz nie mieć pojęcia, często pozory mylą. Lubię pracować tak, aby to co ja robię nie kolidowało z pracą kogoś innego, czyli tutaj mamy przykład, Tafti jest od serwera, ja bardziej od forum - Taka praca to dla mnie idealny układ. Gdybym miała jeszcze jedną osobę, która pracowałaby ze mną tutaj na forum powiem szczerze byłoby bardzo ciężko, ponieważ jestem osobą, która stawia na swoim i słucha się tylko Maliny i często Taftiego, więc Ty na pewno nie przemówiłbyś mi do rozsądku.
OPIEKUNÓW JEST 3 - @URLOP-Malinaa. też się liczysz i nie mów, że nie, bo na pewno gdybym sobie nie radziła to pomożesz bez względu na to czy jesteś zła czy też nie. Bo najważniejsze jest to, aby serwery jak i forum, było sprawne oraz aby miło spędzało się czas. Także wyprowadziłam was z błędu jest 3 opiekunów. Moim zdaniem idealny układ.
Jestem opiekunem pierwszy lub drugi dzień, ale jestem w stanie powiedzieć, ze dam sobie radę :) I dziękuję wszystkim, którzy w to wierzą.
Kwestia wieku - Moim zdaniem wiek tutaj odgrywa swoją rolę, okej Tynkarz jesteś ogarnięty, to fakt, aczkolwiek masz dopiero 13 lat, pisałam z Tobą wielokrotnie i wiem, że dużej ilości rzeczy nie jesteś w stanie ogarnąć, mimo, iż Twoja pisownia mówi inaczej, bo powiedzmy sobie szczerze głównie po niej jesteś uważany za starszego oraz mądrego i ogarniętego, nie na tym rzecz polega. Niestety, ale za młody, aby być opiekunem.

Byłeś redaktorem, jedni mówią, że nie ma znaczenia, ja jednak powiem, że ma, bo jeśli do czegoś się pchasz to powinieneś w to wkładać serce, a nie olewać, bo Ci się kolor znudził. Tutaj widzicie swoją odpowiedzialność, to jak bardzo w coś się angażujecie i jak wkładacie siebie, aby to coś doskonalić.
Dla mnie mod to drugi dom i wiem, że @URLOP-Malinaa. pisałaś w moim podaniu, że to praca zespołowa. Oczywiście z tym się zgodzę, ale żeby tworzyć zespół trzeba mieć tą nić porozumienia. Myślę, że uzasadniłam swoją wypowiedź.

@Tynkarz - Jako admin, jesteś super. W moich oczach opiekunem Cie nie widzę i wiem, że jest Ci przykro, mi również, bo tłumaczyłam Ci, co jest nie tak, ale widocznie nie dotarło. Możesz się obrażać lub nie. Chciałeś moje zdanie, masz.
Pozdrawiam Fuksi :)

 

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko i na temat. Jestem na Nie. Z Tynkarzem u mnie 0 kontaktu. Nie potrzebuje już żadnej pomocy ponieważ wszystko jest ogarnięte, nie mamy nawet po krótce co robić. Nie znam Cię i nie wyobrażam sobie współpracy z kimś z kim nawet nie mam jak pogadać o sprawach serwera. Dopiero co dostałeś Admina i już na Opiekuna? Coś szybko Ci się kolorki chcą zmieniać na forum :D Dzisiaj poproszę Truskawkę o zamknięcie rekrutacji na Opiekuna GO:MOD'a :). Od spraw technicznych pociągnę niebawem wiele serwerów i być może wtedy będę potrzebował większej pomocy. Wszystko się okaże niebawem. Dziękuję i pozdrawiam.

  • Lubię to! 1

s3nnDqX.png?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bez pozytywnych opinii innych opiekunów nie mogę przyjąć niestety podania. :) 

Pokaż się z dobrej strony jako admin i wtedy pomyślimy o opiekunie. 

 

Twoje podanie zostało odrzucone!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.