Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Podanie na Redaktora :)


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Wymagania:
1. sporo wolnego czasu, Owszem, jak widać ciągle na forum!
2. umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność, Ciężko tutaj! Dogadać się potrafię, współpracować też, cierpliwa potrafię być, systematyczność to podstawa!
3. biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego,  Czasem zdarzają się błędy, ale to chyba jak każdemu :x
4. minimum 15 - 16 lat, Pełnoletnia!
5. brak warnów, Już nie ma
6. minimum 50 postów, Zrobione
7. minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci. Jest


Imię: Ania :)
Wiek: 18/19
Staż na forum: 16 Luty 2017
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Postanowiłam spróbować swoich sił jako redaktor, mam sporo wolnego czasu, siedzę na forum praktycznie cały czas, lubię spędzać czas z ludźmi z Maliver, co za tym idzie - dowiadywać się o nich czegoś nowego, a najlepiej poprzez wywiady :)
Szczerze mówiąc, gdy pisałam pierwszy wywiad to nie byłam przekonana, aczkolwiek z czasem, bardzo mi się to spodobało. Chciałabym rozruszać trochę dział redakcji i pomóc :)  
Ps. Tak wiem, że posiadam także opiekuna serwera, ale wszystko da się pogodzić i jedno nie wyklucza drugiego.  

Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.): Kiedyś razem z trzema moimi przyjaciółkami pisałyśmy bloga, gazetkę szkolną też prowadziłam, nawet nadal piszę czasem, pisałam wiersze na konkursy oraz dużą ilość opowiadań, co może z czasem Wam pokażę :)
Próbny wywiad / news:

 

 


Gazetkę też zrobiłam, ale to raczej mało ważne :) Lubie to co robię.

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem nie wiem, dawno nie jadłam żadnego kebaba... nie no, jestem na tak :D Powolnym, ale pewnym krokiem rozruszała dział redakcji i nadal to robi. Bądź co bądź często widzi się w jej tekstach błędy, ale stara się, aby było ich jak najmniej, prace są ciekawe, a wywiady konkretne (no, może z wyjątkiem pierwszego :P ). Jest ogarnięta i wie, na co ją stać, gdyż za każdym razem podnosi sobie poprzeczkę. Niby ma jeszcze parę rang, ale widać, że ogarnia je jedną ręką, więc czemu druga miałaby się marnować? Bierzcie póki gorąca :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na to podanie! :D Ogarnięte, ciekawe wywiady (ale troszeczkę błędów można zauważyć), rozruszała dział redakcji swoimi redakcyjnymi dziełami, gazetka poprostu cud, miód i orzeszki, no i poprostu jesteś ogarniętą, miłą, fajną osobą, która nadaje się na redaktora. Nie rozpisuję się już, bo to co bym napisał, nie miałoby sensu :D

Aha, zapomniałem o czymś :D

 Screenshot_1.png

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak ;)

Nie ma żadnego redaktora, wiec Ania sie przyda. ;)

Podanie tylko formalnością? :D

  • Lubię to! 1

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej nie da się nie, ponieważ widać jej ogromne zaangażowanie w dziale redakcja, non stop stara się przeprowadzać z różnymi użytkownikami wywiady, a tak naprawdę spełnia wszystkie wymagania nie ma do czego tak naprawdę się przyczepić a poza tym nie ma żadnego redaktora, więc czemu by nie dać jej szansy? Nie ma opcji, trzy razy tak przechodzisz dalej, powodzenia obyś nadal miała taki zapał jaki masz.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tak!

+ Wiek

+ Próbne wywiady

+ Doświadczenie jest

Boli mnie tylko to, że masz opiekuna serwera, admina ts3, a raczej już za chwilę redaktora, ale myśle, że to ogarniesz. Zachowujesz się dobrze nolife typowy jesteś ;)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Ci jeszcze zostało do zdobycia? Moderator, BL i Grafik? aaaa nie to ostatnie to chyba nie :)

Widać, że masz to tego ręke, starasz się, ortografia i interpunkcja na poziomie to czemu nie?

na TAK

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2017 o 23:15, Mrs.Fuksiara napisał:

cierpliwa potrafię być

Z tym tutaj to akurat bym się kłócił... Zastanawiałem się nad Twoim podaniem i masz moje tak. 

-aktywność 

-starasz się ciągle 

  • Lubię to! 2

                  SMW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podanie przyjmę ale powoli mi sie zdaję, że za dużo chcesz brać na siebie. 

Zobaczymy jak będzie wyglądać Twoja aktywność w roku szkolnym, czy w dniach gdzie jednak no-life będzie musiał zniknąć. :P

 

Podanie zostało przyjęte!

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.