Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Piękna na Redaktora


piekna

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paula

Wiek: 18

Staż na forum: 2 luty 2017 r.

Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy  o dłuższą wypowiedź): Okej, let's go! Przedstawię tylko te zalety, które są wręcz wymagane na tej posadzie. Umiem pisać po polsku, jestem systematyczna i odpowiedzialna. Nie olewam rangi, którą posiadam, bo moim zdaniem rangi=obowiązki! Podczas rozmowy z innymi staram się o luźną, pozytywną i komiczną atmosferę, dlatego nawet w moich tekstach znajdzie się zawsze trochę humorku. Jestem dosyć elastyczna, jeśli chodzi o wykonywaną pracę - jeżeli ktoś inny lubi pisać wywiady to nie ma problemu, zajmę się wszystkim innym. Spełniam niemal każde wymaganie podane we wzorze oprócz jednego - umiejętność współpracy z ludźmi. Owszem, gdyby ktoś mnie poprosił o pomoc w zakresie poprawienia błędów w jego pracy albo dodania do niej swoich 3 groszy to nie ma problemu! Jeśli mam zrobić coś wielkiego z kimś to zaczynają się schody, gdyż mam własną wizję estetyki i gdy ktoś się w to wpiernicza bez mojej prośby to automatycznie tracę chęci do dalszej pracy. Jednakże spokojnie - rzadko kiedy Redaktorzy muszą robić coś razem (na moje szczęście).

Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.): Miałam bloga z 2 lata temu, lecz usunęłam z powodu totalnego braku czasu. Byłam również Redaktorką, więc wiem, co jest 5 :D

Próbny wywiad / news:

http://cs-maliver.pl/temat/6997-iluzja-konkluzja-i-kebab/

http://cs-maliver.pl/temat/7173-subkultura-gotycka/

http://cs-maliver.pl/temat/6530-przywiązanie-a-ograniczenia-jeden-chleb/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem zdecydowanie na TAK!
+ Wiek
+ Ogarnięta
+ Systematyczna
+ Staż
+ Podanie ładnie napisane
+ Fajnie pisze - widać, że się zna
+ Gotowa do działania i współpracy (w sensie ze mną się dobrze dogaduje xD)
+ Była redaktorką
+ Zna się na zasadach pisowni i itp.
+ Wygadana, taki bajkopisarz!
Zapewne wprowadziłaby coś świeżego i fajnego do redakcji. :)  Stara się, wie co robi i ma duży talent do pisania :x :) 
 

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o teksty, czytałem w małych fragmentach, szczególnie o iluzji konkluzji i KEBABIE (XD), ale widziałem po czytanym tekście, że bardzo dobrze znasz zasady pisowni i interpunkcji. Zresztą byłaś chwalona przy tych tekstach, co świadczy o talencie twoim do pisania takich tekstów. Ja jestem na TAK, wszystkie powody już dała koleżanka wyżej, więc się dalej nie rozpisuję ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Interpunkcja na 5+ 

+Brak redaktorów 

+Wiek

Jestem na tak

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję, że nigdzie nie znikniesz czy nie będziesz grać na 2 fronty. ;)

 

Podanie zostało przyjęte!

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.