Skocz do zawartości

- ODBANOWANY -BALAS perm ban


BALAS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BALAS

IP: '185.23.14.62'

Serwer:  CS-Maliver.pl [ONLY DD2 / ASYSTY/ MEDALE/ RANGI CS:GO/ FREE V         (91.224.117.74:27395 - IP serwera)

Data bana: 13 lipca 2017 (około godziny 18.20)

Wycinek z konsoli: image.thumb.png.251d26ed17fe8275ea4c5996f05bb00a.png

Screeny: I tu pojawia się problem, ponieważ nie zostałem zbanowany na screeny, lecz dostałem od razu permanentnego bana. Dostałem go zapewne za jedną akcje - zabiłem przeciwnika z AWP strzelając przez skrzynie. Myślę, że dużo osób może potwierdzić, że nigdy nie używałem WH lub innych tego typu rzeczy. Poza tym już raz wstawiałem SSy i byłem czysty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zajmę się demeczkiem. 

 

od 3:45 jak wszedłeś wszystko wygląda czyściutko, ogarnięte słuchawkami. z mojej perspektywy wyglądało to nieco inaczej, ale to już zbędne wywody. 

Konkretnie chodziło mi o akcję z 10:30, ale nie zabicie przez skrzynię. Jeśli widziałeś go wcześniej w tym miejscu ten skan był zrozumiały. W zamieszaniu musiałem nie słyszeć spadochronu, który wyraźnie słychać na demku. ten ruch w dół celownikiem na wysokość modelu mi się cholernie nie spodobał. Wcześniej wszystko właśnie wyglądało mi podobnie. 

 

Podsumowując nie ma co się doczepić. 

 

Odbanujcie chłopa.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera
 
Zostałeś odbanowany! Zapraszamy do gry!
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.