Skocz do zawartości

Pożegnanie Różyka


Różyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

I tak jesteś najlepszy i pamiętaj o tym. Będzie Cię tutaj brakowało i doskonale o tym wiesz, szkoda, że tak się stało. Mimo, że ostatnio aktywność miałeś słabo to i tak byłeś. Wpadaj tu albo bądź w jakimś stopniu. Będę tęsknić Łukasz :wub: Dziękuję za wszystko, że mi pomagałeś i byłeś. Pamiętaj, że jak coś to możesz na mnie liczyć :)

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj będzie Cie tu brakowało. :cry:

                                                     58a35409701c6_BleachManga-452-01.jpg.495ee3c675cc40bcb0da03b144facf17.jpg.d97d7259fd308f31c733863f08de0e0f.jpg

                                           Pomogłem zostaw +rep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu Cie nie widziałem na forum , olewanie moich wiadomości na steam, brak jakiegokolwiek zaangażowania na FP...

Wiedziałem, ze tak to się skończy.

 

Bayo.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam ciebie zbytnio bo jestem tu niedługo. Ale dzięki za wszystko co zrobiłeś. Miejmy nadzieję że Jeszce tu zajrzysz nie raz. Powodzonka i szybkiego powrotu bo czuje ze może takowy być  :3

6lTyscp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Jak? Chcesz sobie od tak odejść z warty, kapitanie Różyk, pozostawiając swoich kompanów na polu bitwy? Toż to niehonorowe z Twojej strony! Pozwolę na urlop na miesiąc, ale żeby tak odchodzić? Ech, wielka szkoda :/ Co traci Maliver? Żółtego, który robił za 4, osobę, która wprowadzała dużo pozytywizmu i dzięki której powstawała unikalna atmosfera. Szkoda troszkę, bo zawsze można było się zwrócić do Ciebie o pomoc. Chociaż gdyby się tak zastanowić... to nie jest pożegnanie! Jestem wręcz pewna, że i tak przez najbliższy (może) miesiąc będziesz wchodził na forum, bo jednak ten odruch pt. "Włączam przeglądarkę, wpisuję cs i enter" dalej będzie funkcjonował :D

Mam cichą nadzieję, że zanim się kompletnie zestarzeję to zobaczę Cię jeszcze w Maliverskich gronach, a nie leżącego jak pijak w oponach xd Więc nie napiszę, że żegnam - do następnego razu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to, że dla sieci zrobiłeś bardzo wiele i za to wszyscy są ci teraz wdzięczni. Ja ze swojej strony dziękuję ci za pomoc w redakcji, bo czasem ułatwiałeś mi pracę. Myślę, że zostaniesz zapamiętany bardzo dobrze i za jakiś czas wrócisz w te progi z większym zapałem. 

Siemasz! 

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.