Skocz do zawartości

#29 - Wywiad z Pyskatą!


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Zielony.png.f1d42d0f8736c33969eb2bb8ebee
Dziś naszym gościem będzie osoba, która przeżyła na tej sieci bardzo dużo, miała sporo rang oraz była moderatorem...

Przed wami @Pyskata.!!!

Pyskacz jest z nami od 29 Marca 2016r.
 

Redaktor: @Mrs.Fuksiara
Mistrzyni pyskowania: @Pyskata.


Witam, w poprzednim wywiadzie zostałaś nominowana przez @Mody [t]. Czy masz ochotę odpowiedzieć na kilka pytań? 

Ach ten, ma przekichane za nominację :diabel:. Jak najbardziej mogę udzielić odpowiedzi na Twoje pytania, by nowe osoby dowiedziały się czegoś nowego o starym wyjadaczu cs-maliver.pl.

Wyjadaczu, raczej pyskaczu! Okej, a więc przedstaw się. Powiedz jak masz na imię, ile lat, skąd pochodzisz? I jeszcze rozmiar biustonosza.
(na prośbę panów)


Kto jak woli, nawet nick do mojej skromnej osoby pasuje! Hm, a więc na imię mi Sylwia, posiadam to już obliczmy 21 wiosen, pochodzę z małej miejscowości, którą każdy już zna, a więc jest to Przeworsk, małe miasteczko, które nie ma tak naprawdę nic ciekawego do zwiedzania, gdybym mogła zaprosić to jedynie w innej formie do jakiegoś baru czy coś :diabel:. Aa na pytanie Panów nie odpowiem, czym mniej wiedzą tym lepiej śpią, mogą zostać na domysłach jedynie.

Przeworsk piękne miejsce :). Czujemy się zaproszeni! Czym się aktualnie zajmujesz? Pracujesz gdzieś czy może jednak studia i nauka?

 

Wiele, wiele piękniejszych miast jest, aktualnie zajmuję się taką firmą, jaką jest "Marka", albo dam bardziej znaną "Gdy potrzeba siana, zadzwoń do Bociana", jest to firma wiadomo, jaka parabanki itp., więc trzeba chodzić do ludzi po pieniążki, nie jest to praca wymarzona, ale lepsza taka niż żadna, co do dalszego rozwoju nauki, nie planuje na ten moment dalej się edukować, zostanę jako kucharka!

 

Będą maliverskie pyszne obiadki u Sylwii! Wiemy już, że chcesz zostać kucharką, masz swoje ulubione potrawy albo coś, co lubisz sama gotować, piec itp.?

 

Haha, nie nie tak dla fanu nie lubię gotować, więc dla tego nigdy bym nie poszła do Master Chef, by gotować dla publiczności, najbardziej uwielbiam robić paprykę faszerowaną, piec nigdy nie piekłam więc nie ryzykuje, by otruć ludzi, jedynie forma gotowania. :diabel:

 

Rozumiem. Czym oprócz gotowania jeszcze się interesujesz? Jakie masz hobby?

 

Hm jak wiadomo interesuje się grami komputerowymi, ale tylko i wyłącznie strzelanki dlatego zostałam przy cs 1.6 oraz cs:go, moim hobby jest rysowanie, słuchanie muzyki wiadomka disco polo, jedynie przy tym gatunku muzycznym można pobawić się, potańczyć. 

 

Będąc przy muzyce, masz swoją ulubioną piosenkę?

 

Nie, nie mam ulubionej słucham tego co wpadnie mi w ucho, chociaż ostatnio wałkuje... 

 

 

 

Powiadasz rysujesz, pokażesz nam jakieś swoje arcydzieło? :)

 

Nie, nie pokaże, iż te rysunki są tylko dla mnie, nie lubię się nimi chwalić, może kiedyś przedstawie Wam swoje arcydzieła.

 

Niech będzie, a więc pozostaje nam tylko czekać. Opowiedz nam coś więcej o sobie. Jesteś typem samotnika czy imprezowicza?

 

Szczerze mówiąc ostatnim czasem zrobiłam się typem imprezowiczki, czy to koncerty, czy to inne duperele Pyskata jest na pierwszym miejscu, ale osobiście wole być typem osobnika samotnika, no ale cóż charakter szalony wygrywa.

 

Raz aniołek, raz diablica. Jedno serce, dwa oblicza :). Jakie masz plany na spędzenie kolejnych dni, tygodni wakacji?

 

Coś w tym jest nie zaprzeczę, nie mam większych planów praca, spędzanie czasu ze znajomymi, w międzyczasie spontany polecą także nudno nie będzie, miałam nadzieję, że będzie zlot Maliversów, a z chęcią bym się pojawiła. Niestety widać kolejna lipa, także trzeba zebrać małą grupkę i umówić się w jakiejś części Polski, mam nadzieję, że chociaż tam pewne osoby by mi powiedziały w twarz co mają do mnie, a nie sieją ferment za plecami. :)

 

@Malinaa. Jak widzisz musisz coś zrobić ze zlotem :wub:. Masz chłopaka/dziewczynę? Jaki jest Twój typ? Co musi mieć on lub ona?
(oprócz pieniędzy) xd

 

Nie, nie mam w tym momencie nikogo, dobrze jest jak jest ;)

A jaki jest mój typ hm, a to już moja słodka tajemnica.

Co do tego tekstu w nawiasie jest nie na miejscu, iż ponieważ pieniędzy szczęścia nie dają w życiu a szczera miłość.

 

Cofnijmy się do czasów dzieciństwa. Kim chciałaś zostać jako dziecko?

 

Za dzieciaka zawsze marzyłam i nie bawiłam się lalkami jak typowa dziewczynka, a bardziej wolałam samochody rozwalałam i starałam się je składać do kupy, zawsze mnie pasjonowała mechanika samochodowa. Lubiłam się bawić w smarze, olejach, płynach, więc zostało na tym, że jak już dorosłam ukończyłam gimnazjum postanowiłam iść do szkoły gastronomicznej, chociaż miałam zamiary, żeby papiery złożyć do szkoły zawodowej o profilu mechanik samochodowy, ale jak pomyślałam sobie, że w tej szkole trzeba rysować czy to części samochodowe, czy coś innego to podziękowałam, a co najważniejsze do takiej szkoły idzie większość mężczyzn, więc taki odludek bym była, dlatego wybrałam inny kierunek naukowy, nie żałuję, bo dzięki tej szkole naprawdę wiele się nauczyłam przede wszystkim świetną robię paprykę faszerowaną w sosie pomidorowym!

 

Kucharka i mechanik w jednym! Jakie masz plany na przyszłość? Jak wyobrażasz sobie siebie za kilka lat? :)

 

Jak na ten moment nie mam większych planów na przyszłość, ale podam jeden z nich to mam w głowie, by zrobić kurs na prawo jazdy, zakupić samochód a reszta przyjdzie sama, nie ma co planować przyszłości, aczkolwiek wiadomo, żeby mieć dom, prace, miłość a reszta sama się ułoży, przytoczę Ci pewny cytat kieruję się nim "Człowiek szczęśliwy jest zbyt zadowolony z teraźniejszości, by oddawać się zanadto rozmyślaniom o przyszłości."

 

Fajny cytat :). Dobrze, a teraz powiedz Nam jak zaczęła się Twoja przygoda z Cs'em? ;)

 

Moja przygoda z Counter-Strike 1.6? Wzięła się za gówniarza, mając zaledwie 12 lat byłam u wujka, a wtedy kupowało się grę tą zainstalował ją i dał pograć pamiętam te czasy jak były te małe mapki typu pol_day, a więc wtedy zagrałam pierwszy raz wróciłam do domu i za małego wiedziałam co to internet i jak z niego skorzystać, więc odpaliłam wujek google i ściągnęłam pirata, zaczęłam grać standardowe mapki aż mnie wciągnęło i do tej pory mi tak zostało, ale jak wiadomo co chwile powstaje coś nowego jak np. ten Global Offensive, mimo to fajna gra, ale nigdy nie zastąpi naszego standardowego 1.6, więc zachęcam bardziej klasyka.

 

Niezła historia, a jak zaczeła się Twoja historia z Maliver?

 

Pewnego pięknego dnia pisałam z Malina na steam i mi pisała, że zakłada swoja własną sieć i na czasie powinna być, a więc ja do niej, że jak już będzie, żeby dała mi znać to z chęcią się zarejestruję, więc za kilka dni napisała i podała mi nazwę tej sieci, bez wahania się zarejestrowałam przywitałam, mimo że większość osób mnie znała ze starej sieci, o to właśnie tak pojawiłam się na słynnej sieci, jaką to jest cs-maliver.pl, więc polecam serdecznie nowym użytkownikom, którzy to przeczytają do uczestniczenia w życiu forum, jak i serwerów.

 

Miło :). Brakuje Ci funkcji moderatora na Maliver? Jak to jest nim być, odczucia itp. 

 

Szczerze? Nie, nie brakuje, bo wiem, że do końca byłam zbyt nerwowa na rangę zbyt szybko szło mnie sprowokować, co koniec końców nie wypadało na zachowanie jako moderator, ale wyższa administracja widziała, że mimo wszystko dawałam wszystko od siebie, by był skład i ład na forum, a uczucie jak każde inne masz już jakiś obowiązek, na który sam się zgodziłeś dobrowolnie w pomaganiu, zamykaniu przestarzałych tematów itp., więc miło wspominam te czasy, mimo że było różnie upadki i wzloty.

 

Dobre pamiętać, złe zapominać :). Masz swój ulubiony serwer? Brakuje Ci tutaj jakiegoś?

 

Oczywiście, że mam 3maps mam do niego sentyment, ponieważ opiekowałam się nim, ludzie już mnie tam znali dogadywałam się, a czy mi na ten moment brakuje jakiegoś serwera? Nie, raczej nie bo teraz rzadko kiedy gram w 1.6 a jak gram to czasem CS:GO MOD, bądź AWP INDIA, bardziej przepatruję forum i to by było na tyle.

 

Rozumiem. Z kim masz najlepszy kontakt z Maliver?

 

Jak zawsze miałam jeden z najlepszych kontaktów z naszą Właścicielką a m.in z @Malinaa. do tej pory to zostało, miałam z większość dobre relacje, ale niestety niektórzy oceniają przez pryzmat i okazało się, jacy potrafią być naprawdę. :)

 

Pozory mylą, a ludzie zawodzą.

Okej! Przechodzimy do pięciu szybkich pytań:

Ile  masz wzrostu?

Wzrost 162
Masz rodzeństwo?
Tak posiadam czwórkę rodzeństwa dwóch braci i dwie siostry.
Rozmiar buta?
38/39.
Co najbardziej lubisz jeść?
Nie mam ulubionego dania, aczkolwiek najbardziej Barszcz ukraiński.

Ulubiony kolor?

Niebieski, zielony, morski.


Chciałabyś kogoś nominować do następnego wywiadu czy wybór pozostawiasz Mi?

 

Hm chciałabym nominować @Misia Ewelinę , więc czekam na kolejny z nią.

 

Jeżeli się zgodzi to nie widzę przeszkód. Teraz czas na pozdrowienia. Kogo chciałabyś pozdrowić? :)

 

Pozdrawiam czytajających, powodzenia w czytaniu lekturki.


Ja również pozdrawiam wszystkich.
Dziękuję, za wywiad! Miło się z Tobą pracowało Sysiu :)

 

  • Lubię to! 7
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mrs.Fuksiara napisał:

mam nadzieję, że chociaż tam pewne osoby by mi powiedziały w twarz co mają do mnie, a nie sieją ferment za plecami. :)

Chcesz? Spoko :) Ja uważam Cię za dwulicowego człowieka. Najpierw śmieszki na forum, spadówa na wyższą rangę na innej sieci i mini powrót tutaj ze słodkimi oczkami ;) Kręci Cię gra na dwa fronty? Na tamtej sieci wiedzą, że się angażujesz tutaj w różne konkursy itp? Powiedziałbym gorzej, lecz ranga mi nie pozwala. Szczerze, to nie wiem nawet jak to napisać, żebym sam sobie nie wklepał warna. Aktualnie to mam z ciebie niezłą "beczkę", ale taka jesteś i raczej nic tego nie zmieni. Teraz czekam, aż ty się wypowiesz szczerze ;)

  • Lubię to! 6

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym na twój temat całą stronę, ale w zasadzie Bunny w bardzo przystępny sposób wyjaśnił jak załganym człowiekiem jesteś. A ja takiego dwulicowego frajerstwa nie trawię. Poza tym, to twoje śmieszne obrażanie się, jak ci ktoś w końcu wygarnie, co o tobie myśli, już świadczy o tym, jakim człowiekiem jesteś.

  • Lubię to! 2

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ludzie zawodzą, dobrze napisane.

Co do samego wywiadu, już Ci napisałam na fb, ze powinnaś niektóre wypowiedzi odpowiadającego poprawiać bo składnia leży, czy jest naciagana, aby ładnie brzmiało. 

Po drodze pare literówek, ale efekt końcowy dobry. :)

Zostawiam plusa za wywiad i to co otrzymałaś do niego w gratisie.:skook:

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

redakcja1.png.aabf6b4e6ccf52123d3dce4163

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.