Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Podanko na Admina :)


Kapi0988

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper

Nick: Kapi0988

Wiek:

Link do gametracka: http://www.gametracker.com/player/Kapi0988/91.224.117.74:27395/  oraz na starym nicku 455  minut.

Link do banid-a: http://banid.pl/kto?to=0:0:9941406

Dlaczego chciałbyś został adminem?: Chciałbym pomóc adminom w ogarnianiu serwer. Na serwerze jest sporo sytuacji gdy gracze nie zachowują kultury lub nadużywają mikrofonu, a administratora akurat brak. Mógłbym takowe osoby karać, a tak jestem bezsilny :/ Myślę, że mogę się przydać. Moja aktywność nie zasługuje na medal aczkolwiek też nie grzeszy, obiecuje, że to się poprawi ;)

Mikrofon: Tak

Czy miałeś kiedyś admina?: Wiele razy, nawet tutaj na CSGO MOD, aczkolwiek musiałem zrezygnować.

Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Oczywiście.

Znajomość komend amxx?: Myślę, że 7.5/10

Akceptujesz regulamin?: Tak.

Coś o sobie: Jak wspomniałem wyżej nazywam się Kacper i w niedługim czasie minie mi piętnaście wiosen. Mieszkam w woj. Kujawsko-Pomorskim w niewielkiej miejscowości. Interesuję się grami komputerowymi, motoryzacją [ głównie quady <3 ], turystyką oraz sportem. Lubię sobie pojeździć ze znajomymi, poznawać nowe tereny, jeździć [ chyba wiadomo na czym ] oraz grać na wszelkiej elektronice. Inne to już typowe rzeczy u nastolatka :P

Płatność: SMS, aczkolwiek w dopiero za tydzień.

 

Dziękuje za przeczytanie podania, Pozdrawiam :)

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Nie gram zbytnio na DD2, ale wiem, że jeżeli Kapi jak chcę i ma chęci to jest naprawdę bardzo dobrym adminem :)
Więc ma moje Tak, nadaje się z pewnością, aktywność ma spoczko i jest ogarnięty :)
Ps. Na DD2 często jak bywałam to nie było adminów, kultury  na serwie brak :) To fakt.

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no więc ja się wypowiem :) minus to na pewno wiek :( ale jeżeli nie ma piskliwego głosu to nie jest źle, aczkolwiek dałbym mu tydzień próbny :)  bo rację mu przyznać trzeba kultury to gracze nie mają za grosz :/ więc ręce do pomocy się przydadzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz niezbyt aktywny ale jak już jest to ogarnia. Prosa powinien rozróżnić od typa z Wh. Minusem jest wiek ale to nic takiego. Składka jest. Ja bym dał Okres próbny właśnie jak wspomniał @KiboL 

6lTyscp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.