Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Podanie o Admina


Kalmar

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Patryk
Nick:Kalmar
Wiek:16
Link do gametrackera:http://www.gametracker.com/player/Kalmar/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a:Nie posiadam
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:Posiadałem admina na innym forum,więc wiem co i jak jeśli chodzi o obsługę amx i dlatego moim zdaniem nadaję się na admina.
Mikrofon(TAK/NIE):Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?:Byłem adminem na innym forum i sprawowałem się pozytywnie.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10):7/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Tak
Coś o sobie:Mam na imię Patryk.Mam 16 lat.Lubię grać w piłkę nożną i grać w cs'a 1.6.
..Płatność:SMS

e527aea53040e.png.f864c09ca3377dee8d25817056679829.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Grasz tutaj dopiero 3 dni. amx 7/10? Chciałbym to zobaczyć:D Jeśli posiadasz admina na innej sieci, twoja fantastyczna aktywność z ostatnich dni na pewno niedługo spadnie. Ogólnie Poznajmy się trochę lepiej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nie. Gracz nie jest jakiś utalentowany i ciężko będzie mu rozpoznać haxa od zwykłego prosa. A amx  napewno nie jest na tyle opanowane chociaż nie ma w nim nic trudnego. Ogólnie rzecz mówiąc podanie mnie nie przekonuje. 

Pozdrawiam Tominter 

6lTyscp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.