Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - [Podanie o Admina]Kalmar


Kalmar

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk.
Nick: Kalmar.
Wiek: 16.
Link do gametrackera: http://www.gametracker.com/player/Kalmar/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a: Nie posiadam.
Dlaczego chciałbyśn zostać Adminem?: Dlatego, że po prostu podoba mi się wasz serwer, już zaprosiłem koleżankę do grania na nim i jest na plusie,ponieważ gra na nim. Teraz zapraszam kolege i nawet już prawie go namówiłem. Wydaje mi się, że się przydam.
Mikrofon(TAK/NIE): Nie, ale teraz będę kupywał.
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak na innej sieci i u kolegi na serwerach 2. Jeśli nie wieżycie zapraszam zapytać się go na GG NR. 60080553.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Oczywiście, że tak. To podstawa w byciu adminem.
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 7/10.
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Oczywiście, że tak.
Coś o sobie: Mam na imię Patryk. Oczywiście wiek 16. Interesuje się CS dzięki koledze, ponieważ kiedyś graliśy u nie go w CS 1.6 i CS:GO. Lecz wybrałem CS 1.6, ponieważ kolega mi powiedział, że skill'a nabiore i potem cs go.
Płatność: SMS. Chyba, że PSC.

e527aea53040e.png.f864c09ca3377dee8d25817056679829.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie przyjmuję ze względu na twoją ponad przeciętną aktywność na serwerze. W tym tygodniu 24h przegrane, a nawet niektórzy admini nie mogą się tym pochwalić. Grasz również w godzinach nocnych, kiedy adminów już prawie nie ma. Zgłoś się do @Malinaa. w celu opłacenia składki.

1Luh5oV.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.