Skocz do zawartości

Staty


BALAS

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam,

chodzi o Człowieka Petarde z only DD2, nie wiem czy to zakazane ale czuje sie troche oszukany.

Mianowicie zmienia on jakby nick i na jednym nicku ma prawie same zabojstwa, a na drugim same smierci:

image.thumb.png.0f422c4c4946fd8232a6f065afacf81f.pngimage.thumb.png.3f5bd8998c0a246faffaeb789ddf0558.png

 Nie do końca wiem na czym polega to co on robi, w regulaminie nie ma o tym bezpośrednio napisane, w każdym razie wydaje mi sie to podejrzane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość nie gra wybitnie, movementu jak patrzyłem prawie nie ogarnia, celownik na poziomie ciała, więcej trafień w tułów niż w głowe, a przy tym statystki gdzie ilość zabójstw jest prawie 4x większa niż ilość śmierci. Takie staty robi tylko 7331, a przepaść skillowa między nim a Człowiekiem Petarda jest ogromna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że zmienia nick wtedy, kiedy wie, że na 100% zginie. Wtedy ta śmierć zalicza się na inny nick. Chyba, że robi to w innym momencie. Ale to w sumie nie ma znaczenia, bo w żaden sposób nie łamie to regulaminu serwera ONLY DD2. Możesz mi podesłać demo albo datę i godzinę to sam zobaczę co on tam wyprawia. Nie mniej jednak nie mogę go za to ukarać. Tak czy inaczej, dzięki za zgłoszenie tego nietypowego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.