Skocz do zawartości

Dołączenie do teamu.


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

Często gdy wchodze na serwer i jestem na spekcie nie mogę dołączyć do teamu ani TT ani CT :) Dopiero admin musi mnie przenieść ponieważ siły są niby równo zbalansowane i nie mozna dołączyć. 
Inni gracze też tak mają i wychodzą z serwera bo często nie ma admina by ich przenieść, czasami nawet tego nie zgłoszą na u@ i trzeba sie domyślić. 
Proszę by tę usterkę zlikwidować. :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra uwaga, dość często ten problem się pojawia - więc prosimy o zlikwidowanie tego problemu. 

  • Lubię to! 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, gracze non stop się bugują, pojawiają się nagle w różnych miejscach na mapie a co śmieszne oni nie są AFK tzn czasami są to prawda a czasami nie i wpisują reconect ale dołączyć nie mogą. To już kolejna usterka. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam od siebie, że informacja o wpisaniu reconnecta przez innego gracza jest zbędna. Prawdopodobnie serwer używa tego pluginu: https://amxx.pl/topic/24629-reconnect-features/ więc skasowanie tej informacji to tylko wpisanie wartości 0 w cvarze amx_noreconnect_notify

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam opisaną sytuację.

 

Plugin nakazuje nam zostać w drużynie spectatorów gdyż obie drużyny są według pluginu wyrównane LUB jeśli są takie sytuacje jak:

 

Jedna drużyna ma 8 graczy i prowadzi 4:0 z drużyną, która ma graczy 10. Wtedy niby przyda się wsparcie drużynie, która przegrywa, ale plugin zabrania nam tam dojść, bo jest za dużo graczy w tym teamie (by było wtedy 11 na 8), z kolei dojście do drużyny wygrywającej też jest niemożliwe, bo plugin stwierdza, że drużyna radzi sobie bardzo dobrze mimo małej ilości graczy i zabrania nam do niej dojść, bo by się stali tylko lepsi z kolejnym graczem.

 

Tak więc, naprawcie to jak najszybciej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często gdy wchodze na serwer i jestem na spekcie nie mogę dołączyć do teamu ani TT ani CT :) Dopiero admin musi mnie przenieść ponieważ siły są niby równo zbalansowane i nie mozna dołączyć. 

Inni gracze też tak mają i wychodzą z serwera bo często nie ma admina by ich przenieść, czasami nawet tego nie zgłoszą na u@ i trzeba sie domyślić. 

Proszę by tę usterkę zlikwidować. :)

Jestem za +

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.