Skocz do zawartości

Hejooo :3


krulik

Rekomendowane odpowiedzi

Czeeeść wszystkim ^^ Mam na imię Damian i pochodzę ze Skarżyska-Kamiennej (małe miasto między Radomiem, a Kielcami).

To teraz może powiem coś więcej o sobie :3

Obecnie chodzę do 3 klasy technikum o profilu informatycznym, ale ze mnie marny informatyk :D Lubię imprezować, wyjść z kolegami, koleżankami na miasto, czasami zrobić coś głupiego. W wolnym czasie dość często można mnie spotkać w CS:GO. Od 4 lat z małymi przerwami zmagam się ze społecznością CS'a. Kiedyś zawodnik lanowy, teraz gram czysto dla zabawy. Czy mam jakieś osiągnięcia związane z tą grą? Jakieś drugie/trzecie miejsca były, ale bardziej interesowała mnie atmosfera panująca na zawodach niż wygrana. Hmm... Co tu jeszcze dodać. Miły, uczciwy i pozytywnie nastawiony do życia chłopiec ^^ Straszny przytulas i gaduła :D Nie będę się tu za dużo rozpisywał, po prostu zapraszam na miłą rozmowę na TS :3

 

Chcesz pograć? Zaproś steam! Ranga nie ma znaczenia ^^ -> http://steamcommunity.com/id/_krulik/

Jeżeli ktoś chce zobaczyć moją mordkę zapraszam na snapczatyyy -> suchyy0

Fejsbuki -> Dla wyjątkowych osób :3 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

No hejka! :D

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, PluszaQ napisał:

Witamy :D

 

 

Ja Ci przypominam, że Ty jesteś w związku :D Nie zarywaj do nowego nabytku na forum :P

Plusziii spojonie ja wiem doskonale o Misiu Pysiuu nie da sie zapomnieć, tylko po prostu jestem miła ;) 

3PjKcJL.thumb.jpg.f985a17a227cd9c28c0bcab95e14ab6f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.