Skocz do zawartości

Propozycja


papito

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem, że kilku adminów mentalnie jest jeszcze nieogarniętym wypierdkiem. Dlatego chciałbym, aby przy używaniu admin say, był widoczny nick admina, który coś wyskrobał na tym admin say'u. Bo co nie zapytam, który takie pierdoły pisze, to nikt mi nie odpisuje. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma sensu ujawniania nicku admina ze względu na cheater'ów. Każdy bardziej ogarnięty, który czituje będzie zwracał uwagę na dany nick.

 

A jeśli ktoś spamuje na Y@@ po prostu napisać skargę i tyle, osoby upoważnione mają dostęp do takich rzeczy.

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JACØ napisał:

Według mnie nie ma sensu ujawniania nicku admina ze względu na cheater'ów.

 

 

Jeżeli na serwerze jest cheater i zobaczy że ktoś piszę na Y@@ to i tak ma informację że na serwerze jest admin.

xD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Manius94 napisał:

Jeżeli na serwerze jest cheater i zobaczy że ktoś piszę na Y@@ to i tak ma informację że na serwerze jest admin.

Dlatego  nadużywanie tego powinno być karane 

6lTyscp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Manius94 napisał:

Jeżeli na serwerze jest cheater i zobaczy że ktoś piszę na Y@@ to i tak ma informację że na serwerze jest admin.

owszem ale nie wie kto nim jest i to jest przydatne  można zrobić aby by admin admina nick widział i zgłaszać :) albo upominać właścicielowi serwera/ forum

 

34 minuty temu, Tominter napisał:

Dlatego  nadużywanie tego powinno być karane 

 według mnie admin drugiego admina powinien karać  albo przynajmniej upominać np 1/3 | 2/3 | /3/3  i strata admina

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deluXe napisał:

Jestem na NIE

powód: ujawnienie nicku admina przed chiterami 

Co to ma za znaczenie, cheater i tak u nas na dłuższą metę nie pogra. Jeżeli jakaś kaleka będzie czitować to szybko wpadnie, a jak ktoś chce się dowiedzieć kto jest adminem to się albo dowie od innych osób na serwerze, bądź wejdzie na forum i spojrzy chociażby w bansa. Podsumowując - nie jest to ciężkie, sugerując się samym faktem, że admin ma vipa, będzie szedł tym tokiem myślenia, że vip to prawdopodobnie admin.

 

10 godzin temu, Tominter napisał:

Stali bywalcy już wiedzą kto na serwerze ma admina i to chyba jest zbędne według mnie. 

z ch**em na mózgi się pozamieniałeś? Jeżeli na serwerze będzie więcej niż jeden admin, to nic ci-po tym, że będziesz wiedział kto jest adminem, skoro nikt Ci się nie przyzna, że to on coś pisał. A później tylko problemy z tego powodu są na forum, tj. skargi na nie wiadomo kogo, bądź co gorsza oskarżenia wobec innego admina = gównoburza, co łączy się dodatkową pracą dla opiekunów, bo będą musieli przeglądać logi, kto to pisał.  

 

3 godziny temu, Z.Z.K napisał:

 według mnie admin drugiego admina powinien karać  albo przynajmniej upominać np 1/3 | 2/3 | /3/3  i strata admina

Jedyne co może zrobić to napisać skargę, bo jak już wspomniałem na stanowiskach administrator serwera jest kilku wypierdków, a nie chciałbym aby mnie karał ktoś kto ma wielkie ego i widzi tylko swoją rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.