Skocz do zawartości

#33 - Wywiad z Faqerem!


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

59c940f8d776e_ty.png.ba51bf22884dbf7ea8d

Dziś naszym gościem będzie pies i grafik...
Przed wami @FaQeR!
Fejker jest z nami od 05 Kwietnia 2017r.

 

Redaktor: @Mrs.Fuksiara
Mistrz grafiki: @FaQeR

 

Witam Cię serdecznie Faquś!
Dziękuję, że zgodziłeś się odpowiedzieć na moich parę pytanek.
Zacznijmy od tego, że się przedstawisz. Jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz, ile masz w bicku? ;)

 

Mam na imię Bartłomiej, w listopadzie już 15 lat, pochodzę z województwa podlaskiego, a dokładnie z małej... hmm... jak to nazwać? Mieściny? Położonej ok. 20 km od Łomży. Nie wiem, ile mam w bicku, nie chcę mi się mierzyć :D

 

Dobrze Bartłomieju. Opowiesz nam o swojej miejscowości? Jest coś co można zwiedzić?

 

Jest GOK (Gminny ośrodek kultury), który posiada 2 piętra. Służy do różnych występów, projektów szkolnych, tam składane są palmy na konkurs itp. Na górze jest 5 komputerów oraz Xbox One (taka kafejka internetowa, można powiedzieć). Ogólnie spokojna mieścina. Jest komis samochodowy, a niedawno został odkryty pomnik w dowód wdzięczności za uratowanie życia, który upamiętnia Żydów, którzy w mojej miejscowości mieszkali. Jest boisko, na którym gramy na wf-ie lub na wolnych lekcjach (oczywiście, jeśli pogoda pozwala) oraz tzw. "Stadion" na którym, m.in.: biegamy na wf, a jeżeli jest jakieś święto, to jest "Miodobranie" no i tam są różne atrakcje dla młodzieży, dorośli mogą się napić alkoholu, no i jest scena, na której śpiewają starsze panie.

 

Ciekawie, bardzo ciekawie i jak szczegółowo! Grasz na WF? Czyli wychodzi na to, że jeszcze się uczysz. Do jakiej szkoły uczęszczasz?

 

Na WF gram co lekcję, ale czasami mam dosyć, np. dziś, kiedy nasz wuefista (jednocześnie nasz wychowawca) dał nam kilkuminutowy wycisk (czyt. rozgrzewkę). A chodzę do 3 klasy gimnazjum.

 

Jakie masz plany po ukończeniu gimnazjum? Liceum, technikum czy zawodówka? :)

 

Szczerze? Nie wiem jeszcze.

 

Myśl, zostało Ci mało czasu! Czym się interesujesz? Masz jakieś hobby?

 

Interesuję się grafiką, piłką nożną, po części Informatyką, a moje hobby to leniuchowanie :skook: a tak na poważnie, to granie w gry komputerowe :)

 

Pokażesz nam swoje najlepsze prace graficzne? Tutaj widzimy tylko, gdy robisz coś na zamówienie.
Powiadasz, że interesujesz się piłką nożną. Grasz w jakimś zespole, czy tylko na WF?

 

Szczerze, jestem strasznym leniem, gdy chcę coś zrobić, to po prostu włączam Photoshopa, a po chwili zajmuję się czym innym i tego Photoshopa wyłączam xd chyba trzeba znaleźć jakąś osobę, której robiłbym regularnie grafiki, np. jakiemuś youtuberowi z niewielką ilością subskrypcji. Motywacje dla mnie do robienia grafik, to tylko zlecenia lub prośby osób (jak na tą chwilę).

A co do piłki nożnej, gram tylko na WF. 

 

To bardzo nie dobrze, jeżeli nie ćwiczysz swoich umiejętności graficznych stale. Jakiego rodzaju muzyki słuchasz? Pokaż nam swoją ulubioną piosenkę!

 

Słucham tego, co mi wpadnie w ucho, nie mam żadnej ulubionej piosenki. Kilka tygodni i zaczyna mi się nudzić, dlatego szukam potem czegoś nowego.

 

Co najbardziej cenisz w życiu?

 

Może tego po mnie nie widać, ale najbardziej cenię sobie szczerość, uczciwość i prawdomówność wobec mnie i wobec innych, dlaczego? No cóż, moi koledzy nie są idealni, widać, że niektórzy mnie nie lubią, ale nie dają sobie po tym poznać, natomiast dziewczyny (niektórych szczerze nie lubię) robią ze mnie lub z innych głupie żarty, oczywiście nie biorę tego na poważnie, oraz spławiam je, ale 2 z nich po prostu przechodzą samych siebie: podlizują się nauczycielom, podśmiewują się pod nosem lub wygadują bzdury, które nie są prawdziwe, czasem mi ich żal a czasem chcę im po prostu pieprznąć (przepraszam za słowo) w te puste łby. A jeszcze inne mają 3 chłopaków w ciągu 3-4 miesięcy, co mnie totalnie rozwala i są skreślone dla mnie jako potencjalne osoby do zaprzyjaźnienia się. Nie wiem, czemu moi koledzy nadal takowe osoby lubią.

 

Bardzo mądry z Ciebie chłopak. Jak już jesteśmy przy dziewczynach to, czy jesteś w związku? Jaki jest Twój ideał dziewczyny/ chłopaka?

 

Byłem, ale nie jestem. I nie wiem czy się śmiać czy płakać z tego powodu. A ideał dziewczyny? By nie patrzyła na wygląd zewnętrzny. Bo po prostu wnerwia mnie to, że jakaś laska weźmie za chłopaka jakiegoś lalusia z pięknymi włoskami, który nie potrafi się postawić swojemu rówieśnikowi i musi się swojej dziewczynie wypłakać, a ona na to, żeby powiedział, co się stało wychowawcy (historia oparta na faktach).

 

Jeden warunek: Nie patrz na wygląd - Będziesz moja!
Masz jakieś sposoby na dobry podryw? Opowiedz nam coś o nich!

 

Ostatnio podczas lekcji dowiedziałem się od koleżanki, że nie jestem romantyczny:śmiech: (zwykłe pogadanki z kumplem i obok siedzącą koleżanką, gdy mieliśmy czas wolny).

Dlatego nie odpowiem na to pytanie :D

 

Uznajmy to za odpowiedź na pytanie wyżej. Teraz dwa pytania o dzieciństwo. Jakie było Twoje największe marzenie, gdy byłeś jeszcze malutki i robiłeś pod siebie?

 

Moim marzeniem było zostać nauczycielem języka polskiego lub mechanikiem samochodowym. Dlaczego? Nie wiem, samo z siebie tak wyszło.

 

Ambitnie. Miałeś swojego misia/przytulankę?

 

Tak, dostałem go na siódme urodziny i nadal go posiadam. Nawet ma imię! Ochrzciłem go imieniem Wiktor.

 

Dobrze, a teraz powiedz nam jak zaczęła się Twoja przygoda z Cs'em?

 

Na 13-ste urodziny dostałem od kolegi. Najpierw niewinna gra na boty, a potem wszedłem na serwer COD MOD, który był pusty. Ale po szkole wszedłem na inny serwer COD MOD, który posiadał garstkę graczy i mi się spodobał (o dziwo, nadal funkcjonuje!). Zaczynałem z nickiem Bartek, czyli po prostu moje imię, potem zmieniałem na inne nicki, a potem zaczynałem grać na only dd2, a po wielu miesiącach poznawałem inne mody, m.in. CS GO mod lub Jailbreak, który był świetnym modem. Gdy miałem mikro, lubiłem przebywać w CT. Potem wszedłem na sieć tego JB, przywitałem się w dość dziwny sposób, ale ludzie do mnie przywykli i dostałem admina na tym i innych serwerach tej sieci: COD MOD i Surf (było to w zasadzie niedawno, bo dopiero 2 lata gram w cs'a a początki to były gry na boty)

 

Interesująca i długa historia! Podziękuj koledze! Skąd pomysł na nick FaQer?

 

Powiem jedno: przypadek. Patrzyłem sobie różne serwery i zobaczyłem nick faqert [t] więc go przerobiłem na taki, jaki mam obecnie. Tyle!

 

Rozumiem. Jak trafiłeś na Maliver?

 

Przez 3mapsa, którego już nie ma. A potem poznałem inne fajne serwery: CS GO mod i Only DD2, na którym spędzam czas, kiedy mi się zechce w niego grać, czyli prawie nigdy :D

 

Co w Maliver podoba Ci się najbardziej a co chciałbyś zdecydowanie zmienić?

 

Najprawdopodobniej nic bym nie zmienił w Maliver. To świetna sieć, która działa bez zarzutów, tylko użytkownicy czasem nie ten teges (w tym ja, żeby nie było, że ja tutaj jestem idealny).

 

Każdy ma swoje rację. Masz już grafika, chciałbyś jeszcze jakąś funkcję pełnić na Maliver?

 

Raczej nie.

 

Okej, a więc przejdźmy do pięciu szybkich pytań:
Masz rodzeństwo?

Tak.
Ile masz wzrostu?
Ok.180cm.
Co lubisz najbardziej jeść?!
Niedzielny obiadek mamy :wub:
Rozmiar buta?
Ok.42.

Trzy najbliższe Ci osoby z forum to...?

@Mrs.Fuksiara @Kapi0988 @Destruktor

 

Dziękuję jeszcze raz, że zechciałeś udzielić mi wywiadu. Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? ;)

 

Pozdrawiam wszystkich maliversiaków :wub:


Ja również pozdrawiam wszystkich czytających!
 Mam nadzieję, że się spodobało. Do zobaczenia! :wub:

*Co mogłam zmieniłam. Pamiętajcie, że to również są Faqera wypowiedzi i muszą pozostać Jego.

 

 

 

  • Lubię to! 4

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.