Skocz do zawartości

Hejka! ;)


raveN'

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! ;) Zawitałem do Was w sumie poprzez info kolegi, to on podesłał mi IP Waszego serwera GO i dlatego postanowiłem zawitać też na forum.

 

Coś o mnie? Arek, 20 lat, Kielce , ukończone liceum; human. Obecnie; policealka. Jakie mam doświadczenie związane z cs'em? Były administrator serwera TeamPlay / członek Team'u serwerowni KampNO.pl za czasów 1.6 . Kolejno, jeśli chodzi o epizod w Source ; SIlesia Team Gaming ( w tym Silesia Online Source Tournament 2014 ). Jeśli chodzi o GO; wystąp. w projekcie GO GO CS GO Inetkox.pl , dodatkowo gram ESL / Faceit oraz CEVO mixowo bądź z byłym już team'em KampNO. :D Co więcej? Tak, globalna elita wbita, hah :D

 

Uwielbiam sport oraz ASG, co jest moją drugą pasją - odbiegając od gamingu. ;)

 

Więcej o mnie możecie wyczytać na profilu steam : steamcommunity.com/id/ravenkampnopl

 

Nie gram za dużo społecznościówek, ale dla rozluźnienia będzie mnie widać czasem na serwerze. Pozdrówki mordki! ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Hejoszki :D

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.