Skocz do zawartości

Witam ^^


KRYSTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ze względu na to, że kilka dni spędziłem już na waszym serwerze CS:GO postanowiłem również zajrzeć na forum, a to z pewnością dobra okazja by się przywitać w odpowiednim dziale. 

To teraz coś o mnie? :D Jestem Krystian, 21 lat(wkrótce 22), mieszkam w małej miejscowości niedaleko Torunia, ukończyłem szkołę zawodową z pozytywnym wynikiem egzaminu praktycznego w zawodzie operator maszyn skrawających i obecnie pracuję jako operator cnc. 
Wolny czas po pracy jak i przed nią zazwyczaj spędzam grając w gierki, głównie cs, trylogia wiedźmina, gothic, skyrim i jeszcze kilka innych. 

Na wasz serwer trafiłem w sumie przypadkiem i pomimo kilku rzeczy, które według mnie można by na nim poprawić gra mi się całkiem przyjemnie. Moje doświadczenie z CS:GO nie jest może ogromne ale zawsze to jakieś. Zdążyłem być już adminem na kilku serwerach, jednak poprzednie serwerownie nie wywarły na mnie dobrego wrażenia i postanowiłem szukać dalej. Kto wie, może tutaj również  napiszę podanie ;) Pożyjemy zobaczymy :P 
Mam nadzieję, że będziemy razem spędzać miłe chwile na serwerze jak i na forum ;) 
Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

  • Junior Administrator

Hejka!

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.