Skocz do zawartości

Rozpiska z turnieju


Cr34T1v3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Jakis virus
Steam ID / IP: kur nie ma :x logi mixowego
Nazwa serwera:mix 
Link do demka:http://www89.zippyshare.com/v/75tqzAL3/file.html
Rodzaj wspomagacza:wh/aim 
Rozpiska dema:6:59 wodzenie celownikiem? 
7-28 jak ledwo to widac w 1/4
7-31 nnie moge uwierzyc ze to nie jest bug, czy naprawde ten celownik jest wlaczony a on widzi model?
7:39 +/-
9:34 celownik mu uciekl hihi
14:31 mi to wyglada na typowe zachowanie cheatera udawanie głupa ale jak przeskanuje go ktos to leci w model
15:12 skupienie poświęcone tej stronie jest ujmujace 

TYP Od*bany jak sku* movemnt zero widzy o csie zero a odwala takie akcje? smiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To tak, demka nawet oglądac mnie sie nie chce bo wiem jakie akcje odwalałem, movement u mnie trochę ssie zwłaszcza 1v1, nie jestem przyzwyczajony na granie 1v1 na awp a tym bardziej na indii.. wole 1v4 czy 4v4,

Co do wiedzy, mam większą wiedzę o cs'ie niż ty, 7 lat praktyki, ponad 4k H, surfy, mixy, ffa, Jailbreaky, Basebuildery, zombie mody i wiele innych...

Nawet mogę przyznac, że w tym meczu LAMIŁEM, nie pokazałem na co mnie stac, jak dla mnie naprawde ch***owo grałem jak na mnie... 

Własny team, global cs go, otwieranie za każdym razem na mixach/dd2, a zwłaszcza, że moja rola to sniper/entry fragger ;)
Obejrz sobie demko byle jakiego proplayera to zauważysz, ze wodzenie celownikiem po przeciwniku to normalnosc :D (hah) 

Z takich akcji mozna by same teorie robic, że 90% proplayerow (mowa tutaj o cs go) to cheaterzy, ktorzy non stop mierzą przez sciane :]

Udawanie głupa? Może racja... w tym znaczeniu, że zdenerwowało mnie to kiedy admin pisze ze bylo 9:7 bodajze a naprawde powinno byc 11:7 (przy polowie powinno byc 10:5 a nie 9:6 bo wtedy nie zaliczylo tego punktu jak przeszedles do mojego teamu) 

Skupienie jest ujmujące bo za kazdym razem wychodziles w tej stronie kiedy szedłem do gory, jak patrzylem sie w lewo wychodziles na prawo i 2x dalem sie tak zabic :/ 

 

+ Kultura,  jesli na demku jest chat widoczny to ty powinienes bana wyrwac (non stop mnie wyzywales np od smieci) ;)

Czekam na ocenę adminki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spam w teamcie +1 nie odniosles sie do demka.  
Wracajac do teg oco tu naplules. 
Co nas obchodzi twoje upodobania? To jest rozpiska demka.

7 lat praktyki udowodnij kontem steam. Brak :x

Bb surfy i takie movement? xDDD no po prostu beka :D 7 lat i tak sie rusza? Lepszego kawalu nie slyszalem dawno. 

Tak nie pokazales na co cie stac bo na nic cie nie stac smietniku spalony. Nagrac ci jak sie gdzies pale na nsie na servie z whblockerem? I sobie porownasz twoja gre z moja xDDD Beka z ciebie. 

Wlasny team cs go? Żalisz sie czy chwalisz? Otwieranie za kazdym razem no nie dziwne wh ladnie tam dziala :x. Demko no kur nie porownuj sie do proplaera takich smietnikow jak ty rozpisuje sie na blu i banuje. Wodzenie celownikiem kur ... 

Tlumaczenie ze bylem zdenerwowany no kur. Jakbym widzial temat na blu. Odpalilem sie bo sie zdenerwowalem ze przegrywamy xDDDD 

Jak mam zachowac kultrue jak ktos taki jak ty nsie pali mi sie w zywe oczy. Ostatni post w tym temacie nie bede sie znizal do twojego poziomu. Czekam na wyrok skazujacy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team mam w cs 1.6, otwieram na mixach w 1.6 nie w cs go,

Ziom podaj serwer byle jaki, z Antycheatem, Z antyWH czy cokolwiek i będę grac tak samo jak wczoraj, a nawet lepiej ;) (Na privie jesli chcesz)

Jak mowilem w demku, movement u mnie ssał, po prostu nie jestem przyzwyczajony na 1v1, pokazac ci demka z meczy 5v5?  Zeby ci udowodnic ? Chyba ze twierdzisz, ze tam tez bylem odpalony ;>  Zobacz demko ostatnie, co ziomek na mnie wstawil jako skarge, ze niby mam "wh" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.