Skocz do zawartości

#34 Wywiad Szelc


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

5607bd5c27d7f.png

Witam! 

Postanowiłam napisać kolejny wywiad dla Naszej redakcji. 
Dzisiaj postanowiłam wziąć na celownik nowo upieczonego Admina serwera ONLY DD2 GO @Szelc'a.

Z powodu iż nie chciał dodać do wywiadu zdjęcia podaje jego Snapa, gdzie z chęcią przyjmie nowe osoby! 

Snap: Siwus82

Miłego czytania. :awwww:

 

@Malinaa. Witam, dziękuję bardzo, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. Postanowiłam, że z Tobą przeprowadzę wywiad, ze względu na to, że mało ludzi może coś o Tobie wiedzieć. :) Jak to zawsze na początku bywa, przedstaw się, powiedz ile masz lat i skąd jesteś. 

@Szelc Hej, bardzo mi miło, że zaproponowałaś mi wywiad. Tak więc na imię mam Filip, mam 18 lat i w tym roku szkolnym piszę maturkę, pochodzę z Tarnowa woj. Małopolskie.

 

@Malinaa. Może powiesz Nam coś więcej o swoim miejscu zamieszkania? Za co lubisz swoje miasto, bądź za co nie lubisz oraz gdzie spędzasz swój wolny czas?

@Szelc Tarnów zwany też polskim biegunem ciepła to dosyć małe miasto, choć ostatnimi czasy prężnie się rozwija. Za co lubię swoje miasto... Ciężkie pytanie, po prostu tutaj się wychowałem i lubię klimat jaki tutaj panuje. Jedyne czego nie lubię w tej mieścinie to tego, iż rzadko kiedy bywają tutaj koncerty czy też większe eventy. Wolny czas spędzam ze znajomymi bądź na serwerze Only DD2 naszej kochanej sieci.

 

@Malinaa. Oj to widzę troszkę jak u mnie w rodzinnej miejscowości. Może teraz powiesz Nam coś o zainteresowaniach swoich? Posiadasz takowe? 

@Szelc Wydaje mi się, że każdy czymś się interesuje. Jednym z moich zainteresowań są różne sporty, które dostarczają adrenaliny. Za sobą mam już skoki z bungee, a w przyszłości planuję skok spadochronowy. Poza tym interesuję się grafiką oraz programowaniem - na swoim koncie posiadam kilka poważniejszych realizacji i setki mniejszych.

 

@Malinaa. Może zaprezentujesz Nam jakąś swoją prace, której nie widzieliśmy a lubisz do niej wracać? 

@Szelc Hmmm mam taką jedną realizację, która nie jest najwyższych lotów bo nie poświęciłem na nią wiele czasu ze względu, iż nie wymagała ona tego aczkolwiek była ona stworzona dla teamspeak3, myślę, dosyć znanego Dj Remo (producenta bombsite A i wielu innych). Do niedawna można było ją oglądać na RemoSpeak.eu jednakże coś się dzieje z ich stroną. Jeżeli znajdę pliki podeślę link :D. Jeżeli ktoś jest zainteresowany moją twórczością to zapraszam do mojej galerii na forum, jeżeli zauważę zainteresowanie zaprezentuję coś ciekawego (niech na razie zostanie to niespodzianką).

 

@Malinaa. Trochę tajemniczo się zrobiło! A teraz bardzo istotny temat! Co ze szkołą? Opowiedz Nam trochę o niej, do jakiej klasy chodzisz, co będziesz zdawać dodatkowego na maturze?

@Szelc Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego w moim mieście. Jestem w 3 klasie na profilu mat-fiz-ang. Niedawno wypełniałem deklarację, gdzie napisałem, że przystąpię do matury rozszerzonej z matematyki oraz języka angielskiego. Zobaczymy jak mi to pójdzie haha.

 

@Malinaa. No to ambitnie, szczerze nie widziałam nigdy takiego profilu w LO. A powiesz Nam jakie masz dalsze plany po szkole? 

@Szelc Sam myślałem, że kieruję się na profil mat-fiz, dopiero w drugiej klasie dowiedziałem się, że mam jeszcze rozszerzony angielski. Po szkole, jeżeli dobrze pójdzie maturka to celuję w studia o profilu informatyka stosowana bądź ekonomia.

 

@Malinaa. Fajnie kierunki. Może przejdźmy teraz troszkę do tematów związanych z rodziną. Masz może rodzeństwo? Jak tak jak mają na imię i ile mają lat?

@Szelc Mam brata oraz siostrę, brat Sebastian,rocznik 86, aktualnie mieszka w Anglii wraz z żoną oraz dwójką dzieci. Siostra Monika, rocznik 83, natomiast od około 12 lat żyje w USA.

 

@Malinaa. O kurcze, to kontakt jest pewnie dość znikomy. A może teraz przejdźmy do spraw sercowych. Masz swoją wybrankę? 

@Szelc A powiem Ci, że kontakt mamy bardzo dobry, jest internet! xd Nie mam wybranki, nie szukam haha... Z kobietami są same problemy!

 

@Malinaa. No tak ale internet a na żywo... Haha, uważaj uważaj! Jakiej muzyki słuchasz? Podaj Nam piosenkę, którą uwielbiasz i gwałcisz replay na niej! ;) 

@Szelc Nie no tak naprawdę żadna mnie nie chce :<. Co do muzyki to słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho, zwykle jest to rap aczkolwiek zdarza mi się posłuchać niesamowicie hejtowanego disco-polo czy też dobrego rock'a. Piosenka, która daje mi siłę to "Bez Strachu" Palucha. Dosyć często jej słucham i cały czas jest TOP1 na mojej liście.

 

 

@Malinaa. Pewnie coś tutaj kłamiesz i tylko nie zauważasz podlotów. :>A piosenka wyborna! Gdzie chciałbyś spędzić wakacje i dlaczego tam? 

@Szelc Kocham USA, byłem tam niejednokrotnie i spędziłem tam dobrych kilka/kilkanaście miesięcy dlatego gdybym miał okazję to właśnie tam bym się wybrał, aby zwiedzić jeszcze więcej.

 

@Malinaa. Wejdźmy teraz w świat cs. Jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą?

@Szelc Swoją przygodę zacząłem bodajże w roku 2007. Pewnego ponurego dnia poszedłem do kolegi i to właśnie on pokazał mi tę grę - zaznaczmy, że był to cs 1.6. Od razu zakochałem się w Counter-Strike i w samej wersji 1.6 mam około 11 tyś. godz a w cs:go łącznie około 3tyś.

 

@Malinaa. Toż to jakiś no-life! Jaka jest historia Twojego nicku i jakimi nickami w grze się jeszcze posługiwałeś? 

@Szelc Ojejku haha... było ich sporo dlatego powiem kilka słów o tych, których używałem najdłużej. Moim jednym z pierwszych nicków (bo pierwszy był "Player") był nick "blanken", którego używałem dobrych kilka lat. Nie miał on większego znaczenia bo wymyśliłem go za dzieciaka, jak później się dowiedziałem z j. niemieckiego blanken oznacza goły/nagi. Nick Szelc natomiast używam od około 3 lat i wziąłem go od polskiego nazwiska "Szulc".

 

@Malinaa. To w zasadzie nic dziwnego, że ja pisze "Szulc". :D Jak się dostałeś na Cs-Maliver.pl? 

@Szelc Odszedłem z mojej poprzedniej sieci ze względu na to, iż administracja olewała wszystko, a sieć zamiast iść do przodu cofała się. Cs-Maliver.pl znalazłem, szukając serwera OnlyDD2. Sieć zatrzymała mnie dzięki forum na silniku ip.b i pięknym szablonem. Później przekonałem się, iż w ekipa też jest w porządku, a przede wszystkim pani administrator.

 

@Malinaa. Przestań się podlizywać! xd Masz jakieś większe aspiracje na dodatkową rangę na forum? 

@Szelc Ohhh już mi powiedziano, że liżę przysłowiową pupę administracji. Czy już człowiek nie może być miły od tak? Haha. Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Dla mnie kolorek nie ma znaczenia, aczkolwiek chciałbym się zaangażować w ten projekt i być jego częścią. Doświadczenie posiadam, więc dlaczego by tego nie wykorzystać?

 

@Malinaa. Oczywiście, dobre podejście! Jak oceniasz Administracje forum? Dobrze wykonuje swoje obowiązki?

@Szelc Podchwytliwe pytanie haha. Skupię się na plusach xd . Widać, że administracja jest aktywna i zależy im na przyszłości tegoż projektu.

 

@Malinaa. Nono, wybrnąłeś! xd Wybierz 3 przykładowe osoby z forum i proszę opisz je. :) 

@Szelc Nie poznałem jeszcze za dobrze użytkowników więc ciężko cokolwiek mi napisać na ich temat. Wybacz ale nie jestem w stanie. Napiszę po prostu, że znaczna część użytkowników to pozytywni ludzie i dobrze mi się piszę z nimi na Shoutboxie.

 

@Malinaa. Dobrze, dochodzimy do końca wywiadu. Chcesz może kogoś pozdrowić? :)

@Szelc Pozdrawiam wszystkich czytelników, mam nadzieję, że Was nie zanudziłem!

 

@Malinaa. Oczywiście, że nie! Dołączam się do pozdrowień oraz życzę powodzenie na maturze! :)

 

Dziękuję za przeczytanie!

 

  • Lubię to! 6
  • Super! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Wywiad fajny, jedynie do czego idzie się doczepić to znaki, ale to nie zauważalne praktycznie ;) 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.