Skocz do zawartości

#13 Gazetka Cs-Maliver.pl - Sierpień/Wrzesień/Październik


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Gazetka przyjemna dla oka, ale mało informacji jak na 3 miesiące. 

Brak w ogóle wzmianki o jakiś konkursach, które były czy trwały- jedynie widzę konkurs AWP oraz MIX.

Informacje o serwerach w większości podlinkowane a nie zapisane. W gazetce powinno być wszystko, a nie każdy musi i tak klikać i wchodzić do 3/4 tematów, aby się coś dowiedzieć.

Nie ma nic wspomnianego o serwerze GO, który powstał dopiero w wakacje, gdzie każdy ma dostępne skiny do broni/noży/rękawiczek itd.

W strefie TS, nigdzie nie ma napisane, że przeszliśmy na swoje ip poprzednie, zostały poprawione rangi.

Najbardziej podoba mi się to co jest zrobione rzetelnie czyli: Przywitanie, awanse/degradacje i bohaterowie (mowa o tym co jest związane z forum), no i oczywiście cały wygląd, który jest przyjemny. :)

Plusa zostawiam, bo wiem, że z tak długiego okresu nie jest łatwo wszystko zgrać. ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

@Malinaa.  Co do informacji, na temat serwerów, nie udzieliłaś mi odpowiedzi tylko skierowana zostałam do Tyśka, a sama nie będę zmyślać rzeczy, których nie wiem :> (chociaż czytałam), są inni opiekunowie, ale albo byłam kierowana do Tyśka albo odpowiedzi były krótkie. Tyle w tym temacie
Reszta GUT :love1:

@Malinaa. Napisalam kiedyś do Ciebie i miałaś mi napisać, a łaskawie nie będę czekać, aż coś napiszesz. Napisalam przez kogoś, bo widocznie Ty również nie umiałaś się odezwać. Pozdrawiam.
Więcej zdania tu nie będę udzielać, bo od tego jest Pw.

@Malinaa. I po sprawie. Dziękuję za ocenę.

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Teraz, Mrs.Fuksiara napisał:

@Malinaa.  Co do informacji, na temat serwerów, nie udzieliłaś mi odpowiedzi tylko skierowana zostałam do Tyśka, a sama nie będę zmyślać rzeczy, których nie wiem :> (chociaż czytałam)
Reszta GUT :love1:

Większość jest w tematach w działach, a jezeli pytalas sie mnie o serwery przez kogos bo Ty do mnie nie napiszesz to podziekowalam,  nie będę się bawić w takie coś. ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.