Skocz do zawartości

- ZBANOWANY - Prosba o UB


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: TomaszTenHakier

Steam id lub IP: VALVE_0:4:882060795 Nie wiem czy to to bo nie wiedziałem dokładnie któro to :(

Serwer: CS:GO

Data bana: 04.11,2017 17:04

Wycinek z konsoli: 1. Dostałem kicka z powodem ;). Cos takiego i nastepnie jak wbiłem na serwer dostałem bana na ip z tego co wiem ;0

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): http://www26.zippyshare.com/v/GWkzo48t/file.html

76561198386446312.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, James napisał:

Było 2x 5 ssów. Czekam na resztę.

Pozwole sobie James ze wypowiem się tutaj, Niestety nie posiadam tamtych ss'ów bo nie zostały mi zrobione. Szukałem wszędzie gdzie tylko mogłem i nie miałem ich :)

76561198386446312.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
35 minut temu, James napisał:

Na serwerze go mod nie ma opcji zrobienia innej liczby ssów niż 5. Skoro wrzuciłeś już 6 ssów oznacza to, że zostały zrobione. Masz na to 24h.

Potwierdzam nie ma możliwości zrobienia większej ilości ssów oraz mniejszej ilości.

 

38 minut temu, TomaszTenHakier napisał:

Pozwole sobie James ze wypowiem się tutaj, Niestety nie posiadam tamtych ss'ów bo nie zostały mi zrobione. Szukałem wszędzie gdzie tylko mogłem i nie miałem ich :)

Czekamy na resztę.

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.