Skocz do zawartości

Czołem !


BrX

Rekomendowane odpowiedzi

Już kiedyś się witałem ale i też się pożegnałem. Więc wypada zrobić to jeszcze raz. Mam na imię Adrian. Jestem z Kielc to takie małe miasteczko w Świętokrzyskim. Wiosen już trochę za sobą mam nie będę się chwalić . Waszą sieć pokazał mi dawno dawno temu  `Burdavsky. Miałem u was serwer niestety przez brak czasu musiałem zniknąć na pewien okres ale wracam. Planuje postawić u was znowu serwer z jakimś fajnym modem, bo ta sieć ma dużą przyszłość i jest warto. Coś o mnie interesuje się sportem w szczególności piłką nożna. Moja kariera w Cs nie jest rewelacyjna ale gram w tą grę już 12 lat (3 Ns i 9 na platformie Steam) miałem trochę  przerw ale za każdym razem wracam.  O takim klasyku nie da się zapomnieć. Przed przerwami grywałem bardziej jako maniak strzelania, ESLe , amatorskie turnieje, po przerwie niestety moja gra spadła o 3x, już nie ta sama ręka i refleks, więc zająłem się bardziej siecią, serwerami. Miałem parę swoich Sieci także serwerów, lubię się w to bawić, ale wiadomo bez odpowiednich ludzi nie jest to możliwe. Gram też czasem w Globala ale raczej mnie nie przekonuje , klasyk to klasyk. To Tyle o mnie ;) 

 

Pozdrawiam Administracje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Fundator

Siemanko witamy :)

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Oj Brx <3 :love1:

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Witam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.